<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019, Trenčín, 5. 1. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 220
M výška Sýkora Martin 97 MAC REDOX Lučenec 200
M výška Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 197
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 210
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 709
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.91
J 50 m Katarína Ištvánová (SVK) 01 ŠOG Nitra
J 50 m Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 50 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 06.7
J 50 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J výška Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 185
J výška Žilka Filip 01 MAC REDOX Lučenec 171
J diaľka Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 643
J diaľka Ištvánová Katarína (SVK) 01 ŠOG Nitra 485
J diaľka Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 689
J diaľka Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
J diaľka Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 682
J trojskok Žilka Filip 01 MAC REDOX Lučenec 11.80
Dci 50 m Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 50 m Niedelský Šimon 03 AK Slávia TU Košice
Dci 50 m Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice
Dci 50 m Švecová Andrea (SVK) 03 ŠOG Nitra
Dci 50 m pr. 91,4 Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice
Dci diaľka Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 489
Dci diaľka Niedelský Šimon 03 AK Slávia TU Košice
Dci diaľka Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice
Dci diaľka Švecová Andrea (SVK) 03 ŠOG Nitra 515
Žci 50 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žci 50 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky
Žci 50 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky
Žci 50 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 50 m pr. 83,8 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci 50 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 163
Žci výška Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 170 170
Žci výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 138
Žci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 498
Žci diaľka Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 480
Žci diaľka Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 506
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Žci diaľka Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 518
Žci diaľka Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 550
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 177
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 180
Ž výška Kažimirová Miroslava 88 AK Slávia UK Bratislava 174
Ž výška Michlíková Miroslava 91 AK Slávia UK Bratislava 170
Jky 50 m Lafeková Martina 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky výška Ďuricová Katarína 00 AO Športové gymnázium Košice 161
Jky diaľka Lafeková Martina 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky trojskok Lafeková Martina 01 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 50 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 50 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra
Dky 50 m pr. 76,2 Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky
Dky 50 m pr. 76,2 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra
Dky výška Juríčková Gabriela 03 Atletický klub AC Malacky 159
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 160
Dky výška Lenhartová Michaela 02 MAC REDOX Lučenec 170
Dky výška Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 118
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 163
Dky výška Vilhanová Wanda 02 MAC REDOX Lučenec 155
Dky diaľka Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 469
Dky diaľka Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 464
Dky diaľka Juríčková Gabriela 03 Atletický klub AC Malacky 510
Dky diaľka Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 476
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 506
Dky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 410
Dky trojskok Lenhartová Michaela 02 MAC REDOX Lučenec 11.00
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky
Žky 50 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 07.10 07.1
Žky 50 m Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 50 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 06.70 06.7
Žky 50 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Žky 50 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Žky 50 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Žky výška Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 130
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 139
Žky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 135
Žky výška Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 154
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 151
Žky výška Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 150
Žky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 470
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 366
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 371
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 391
Žky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 553
Žky diaľka Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 471
Žky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 391
Nžci 50 m Dubajová Sofia (SVK) 09 Bratislava