<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

60 m - Muži

(so, 10.3.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Bician AndrejBician Andrej 840514 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.52 0.187
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav 780921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.70 0.218
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 930319 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.84 0.279
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniori

(so, 10.3.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Benda JakubBenda Jakub 000713 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.27 0.196
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.50 0.196
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej 000415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.58 0.169
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 10:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.57 0.174
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010828 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.63 0.238
3 24 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 07.68 0.190
4 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021011 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.49 0.222
Celkom 4 pretekári

60 m - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 07.68 0.215
2 6 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.85 0.380
3 13 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.89 0.217
4 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030626 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 07.98 0.218
5 25 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 08.13 0.199
6 34 Kalakay DanielKalakay Daniel 041020 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.45 0.290
7 33 Dula TomášDula Tomáš 040320 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.52 0.224
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 12:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Ilgo AdamIlgo Adam 050814 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.41 0.224
2 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050921 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.87 0.152
3 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.91 0.232
4 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 050416 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 08.91 0.175
5 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060727 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.14 0.365
6 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.21 0.603
7 32 Bracho MatejBracho Matej 050927 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.23 0.199
8 2 Houndjo EricHoundjo Eric 060614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.30 0.183
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 12:42) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.65 0.479
2 1 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.31 0.546
3 15 Sirota TimonSirota Timon 060811 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 09.40 0.223
4 28 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.73 0.431
5 3 Kottlík PeterKottlík Peter 060826 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.77 0.389
6 18 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.95 0.531
7 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.15 0.314
8 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.24 0.232
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050704 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.69 0.182
2 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050513 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 09.14 0.208
3 37 Sabová KristínaSabová Kristína 050915 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.56 0.219
4 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.69 0.380
5 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.71 0.610
6 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 10.10 0.250
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 12:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060831 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.19 0.200
2 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.36 0.402
3 62 Dolníková NinaDolníková Nina 050430 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.41 0.176
4 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 050822 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.55 0.188
5 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050817 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.76 0.278
6 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 050410 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.23 0.382
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.3.2018 - 12:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050718 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.24 0.183
2 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 050407 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.43 0.203
3 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.65 0.374
4 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.86 0.196
5 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.90 0.159
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.91 0.219
7 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.28 0.187
8 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.60 0.377
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:51.34
2 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:52.03
3 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 050416 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 1:53.35
4 35 Ilgo AdamIlgo Adam 050814 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:54.09
5 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060727 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 1:58.56
6 32 Bracho MatejBracho Matej 050927 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:59.85
7 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050921 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:05.82
4 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 15:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 3 Kottlík PeterKottlík Peter 060826 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:01.77
2 1 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:04.12
3 15 Sirota TimonSirota Timon 060811 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 2:05.08
4 28 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:06.54
5 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:06.63
6 2 Houndjo EricHoundjo Eric 060614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:15.22
7 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:24.53
8 18 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:28.41
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 14:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 1:47.98
2 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 050407 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:49.65
3 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 1:51.30
4 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:57.11
5 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050718 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.00
6 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:00.03
7 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:09.10
8 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050704 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:12.40
9 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060831 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:35.96
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 14:27) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 1:50.44
2 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050817 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 1:57.09
3 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 1:59.21
4 37 Sabová KristínaSabová Kristína 050915 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:02.48
5 62 Dolníková NinaDolníková Nina 050430 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:03.67
6 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:04.94
7 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.27
8 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:11.40
9 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 050822 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:12.83
10 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 050410 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:22.65
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy

(so, 10.3.2018 - 15:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971001 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:24.23
2 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:27.00
3 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950827 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:30.80
4 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880425 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:40.76
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza 970206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:06.08
Celkom 5 pretekárov

800 m - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 15:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 63 Hatinová KláraHatinová Klára 000618 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:28.54
2 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína 991006 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:41.15
3 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000728 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:41.89
4 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:43.10
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 15:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Majdáková NinaMajdáková Nina 020428 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:46.52
2 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020627 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:46.99
3 89 Géciová DominikaGéciová Dominika 020813 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:49.42
4 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010827 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:51.03
5 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 2:52.33
6 44 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:55.39
7 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina 010402 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 2:56.20
71 Dudíková EmaDudíková Ema 020630 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.3.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 88 Fotulová MiaFotulová Mia 030606 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:33.60
2 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.57
3 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:41.39
4 94 Galušková KristínaGalušková Kristína 030723 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 2:42.36
5 79 Švachová MartinaŠvachová Martina 030620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:50.97
6 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:51.98
7 80 Tináková EmmaTináková Emma 030518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 3:12.04
8 64 Veselská SandraVeselská Sandra 041003 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 3:34.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.3.2018 - 15:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:44.17
2 61 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:51.81
3 59 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:53.37
4 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína 030212 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:58.51
5 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 2:58.83
6 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041026 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 3:03.98
7 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 040105 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 3:08.05
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 10.3.2018 - 15:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 92 Cápayová MáriaCápayová Mária 030401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:36.14
2 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:52.76
3 45 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:54.00
4 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040903 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:57.50
5 42 Melíšková LianaMelíšková Liana 040426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:00.77
6 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 040511 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 3:07.84
7 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:21.02
Celkom 7 pretekárov

1000 m - Muži

(ne, 11.3.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Puvák BranislavPuvák Branislav 780921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:57.06
2 27 Bician AndrejBician Andrej 840514 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 3:35.26
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 930319 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:52.56
Celkom 3 pretekári

1000 m - Juniori

(ne, 11.3.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Cidorík MatejCidorík Matej 000415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:54.75
2 5 Benda JakubBenda Jakub 000713 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:20.83
3 16 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 3:28.80
Celkom 3 pretekári

1000 m - Dorastenci

(ne, 11.3.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:13.03
2 24 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 3:29.53
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021011 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 3:43.64
4 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010828 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 3:44.50
Celkom 4 pretekári

1000 m - Starší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 14:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030626 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 3:09.86
2 6 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:16.74
3 25 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 3:20.91
4 34 Kalakay DanielKalakay Daniel 041020 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:32.77
5 13 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 3:45.14
6 21 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 3:46.32
7 33 Dula TomášDula Tomáš 040320 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:52.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(ne, 11.3.2018 - 10:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Bician AndrejBician Andrej 840514 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 08.50 0.201
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav 780921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.12 0.215
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 930319 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.28 0.265
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(ne, 11.3.2018 - 10:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Benda JakubBenda Jakub 000713 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.28 0.191
2 31 Cidorík MatejCidorík Matej 000415 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.43 0.213
3 16 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.78 0.190
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 11.3.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.47 0.169
2 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021011 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.84 0.358
3 24 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 10.21 0.195
4 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010828 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.85 0.230
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030626 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.79 0.180
2 25 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 09.08 0.204
3 6 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.21 0.227
4 13 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.32 0.286
5 21 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.44 0.200
6 33 Dula TomášDula Tomáš 040320 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.50 0.202
7 34 Kalakay DanielKalakay Daniel 041020 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.64 0.185
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy

(so, 10.3.2018 - 09:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950827 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.83 0.200
2 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880425 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.41 0.192
3 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971001 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 09.58 0.215
4 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.05 0.264
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza 970206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.41 0.315
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000728 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.60 0.399
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.77 0.252
3 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína 991006 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.03 0.247
4 63 Hatinová KláraHatinová Klára 000618 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.62 0.215
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 10:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Ilgo AdamIlgo Adam 050814 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.73 0.223
2 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.46 0.229
3 32 Bracho MatejBracho Matej 050927 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.10 0.216
4 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 050416 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 11.61 0.189
5 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.67 0.250
6 28 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.10 0.256
7 18 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 13.45 0.452
8 15 Sirota TimonSirota Timon 060811 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 13.54 0.208
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 10:27) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050921 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.06 0.188
2 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060727 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 11.17 0.412
3 4 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.50 0.470
4 1 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.90 0.535
5 2 Houndjo EricHoundjo Eric 060614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.92 0.518
6 3 Kottlík PeterKottlík Peter 060826 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.17 0.389
7 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 13.86 0.423
8 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.87 0.235
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 09:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Dudíková EmaDudíková Ema 020630 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.25 0.220
2 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.44 0.220
3 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020627 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.54 0.112
4 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010827 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.61 0.207
5 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina 010402 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 09.62 0.210
6 89 Géciová DominikaGéciová Dominika 020813 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.63 0.104
7 44 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.65 0.206
8 85 Majdáková NinaMajdáková Nina 020428 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.64 0.113
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.3.2018 - 09:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.16 0.238
2 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.48 0.202
3 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 040105 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.94 0.425
4 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.96 0.351
5 59 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.17 0.390
6 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040903 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.66 0.204
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.3.2018 - 09:31) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Galušková KristínaGalušková Kristína 030723 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 10.57 0.592
2 64 Veselská SandraVeselská Sandra 041003 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.99 0.284
3 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína 030212 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.01 0.374
4 42 Melíšková LianaMelíšková Liana 040426 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.16 0.329
5 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 040511 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.36 0.574
6 61 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 11.72 0.379
7 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.87 0.300
8 92 Cápayová MáriaCápayová Mária 030401 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.68 0.240
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 10.3.2018 - 09:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Fotulová MiaFotulová Mia 030606 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.41 0.156
2 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.47 0.123
3 79 Švachová MartinaŠvachová Martina 030620 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.52 0.188
4 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.53 0.209
5 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041026 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.12 0.230
6 80 Tináková EmmaTináková Emma 030518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 10.32 0.166
7 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.38 0.213
8 45 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.39 0.220
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 09:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050718 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.34 0.174
2 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.40 0.411
3 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.44 0.189
4 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050704 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.60 0.175
5 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 050407 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.91 0.191
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.08 0.388
7 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050513 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 11.66 0.213
8 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 051026 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.10 0.177
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 09:32) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.55 0.162
2 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.21 0.357
3 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060831 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.55 0.199
4 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.70 0.440
5 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 050822 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.92 0.351
6 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.65 0.391
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.3.2018 - 09:34) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Sabová KristínaSabová Kristína 050915 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.07 0.386
2 62 Dolníková NinaDolníková Nina 050430 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 13.46 0.168
3 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050817 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.09 0.212
4 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.30 0.418
5 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.55 0.367
6 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 050410 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.73 0.247
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 10.3.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 141144147150153156159162165168171174177180183186189192
1 27 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840514 189 ----------ooxo-xxoxxoxoxxx
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780921 183 ----------oooooxxx
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 183 ------o---o-ox-xoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 10.3.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 141144147150153156159162165168171174
1 5 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000713 171 ------ooooxoxxx
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 159 ---oooxoxxx
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000415 156 ---xooxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 141144147150153156159162165168171174177
1 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021011 174 -----o-xxoooooxxx
2 8 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 165 ------o-oxxx
3 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010828 162 o-o-ooxooxxx
4 24 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
159 -oxooxoxxooxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 13:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 135138141144147150153156159162
1 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030112 159 ooooooxooxoxxx
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030626 159 ooooooxoxoxxoxxx
3 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 150 ooxooxxoxoxxx
4 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040210 147 oooooxxx
5 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040320 147 ooooxoxxx
6 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 141 oooxxx
7 34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041020 138 oxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 10.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 128131134137140143146149152155158161164167170
1 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880425 167
2 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
981113 158
3 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950827 158
4 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971001 152
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970206 134
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 128131134137140143146149152155158161164
1 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000728 161 -o-o-ooooxoxxoxxox-
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 158 -----oooooxoxxx
3 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
991006 149 --ooooxooxxx
63 Hatinová KláraHatinová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
000618 NM -xxxxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 128131134137140143146149152155158161164
1 85 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020428 161 -----oo-ooxooxxx
2= 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 146 ---ooxooxxx
2= 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010827 146 --ooxoooxxx
4 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020627 146 oooxoxooxxoxxx
5 89 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020813 143 ooooxooxxx
6 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010402 137 oxooxoxxx
7 44 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 137 xooxxoxoxxx
71 Dudíková EmaDudíková Ema
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020630 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 10.3.2018 - 10:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 122125128131134137140143146149152155158161
1 41 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030315 158 -oo-ooooooooxxoxxx
2 80 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030518 155 -----ooooxoxoxoxxx
3= 94 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030723 149 ------oooxoxxx
3= 64 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041003 149 ----oooooxoxxx
5 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040818 149 -ooooxxoooxxoxxoxxx
6 79 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030620 143 oooooooxxoxxx
7 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
040105 143 -ooooxoxoxxoxxx
8 88 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030606 140 oooooxooxxx
9 59 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
031219 140 -ooxxoxoxooxxx
10 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 137 -oooooxxx
11 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 137 ooooxooxxx
12 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
030212 137 oooooxxoxxx
13 61 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 134 ooxxoxoxxoxxx
14 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041206 131 ooxooxxx
15= 92 Cápayová MáriaCápayová Mária
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030401 128 ooxoxxx
15= 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040903 128 ooxoxxx
17 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 128 oxoxoxxx
18 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041026 125 xxooxxx
42 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040426 NM xxx
81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040511 NM xxx
45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 NM xxx
40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031104 NM xxx
Celkom 22 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 11.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405
1 27 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840514 425 -------------------xo
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780921 395 ------------xxo-oooooxxx
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 285 --o-oo-o-xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 11.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405
1 5 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000713 275 -ooooooxxx
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 265 --o-oxxoxxx
31 Cidorík MatejCidorík Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000415 NM -x-
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 11.3.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon ------------------xoo
1 8 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 415 ----------------o-xo-
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010828 395 ooxoxxoxoxxx
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021011 255 x--
24 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
NM
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 10:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 185195205215225235245255265275295305315325335345
1 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 335 --------ooooxooxoxxx
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030626 265 o-oooo-xooxxx
3 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030112 205 o-xoxxx
4 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040210 205 o-xxoxxx
5 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 185 o-xxx
6 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040320 185 xxo-xxx
34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041020 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 10.3.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 27 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840514 660 6,60xx6,600.00.00.0
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780921 610 xx6,106,100.00.00.0
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 570 4,515,704,965,700.00.00.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 10.3.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000713 636 6,36xx6,360.00.00.0
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 563 5,49x5,635,630.00.00.0
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000415 512 5,105,125,105,120.00.00.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 619 6,186,19x6,190.00.00.0
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010828 584 5,845,814,385,840.00.00.0
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021011 531 5,165,305,315,310.00.00.0
4 24 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
516 5,085,164,815,160.00.00.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 10:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040210 548 5,485,41x5,480.00.00.0
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030626 528 4,935,285,285,280.00.00.0
3 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030112 495 4,95x4,954,950.00.00.0
4 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 493 4,924,93x4,930.00.00.0
5 34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041020 487 x4,594,874,870.00.00.0
6 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040320 481 4,604,814,784,810.00.00.0
7 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 475 4,284,753,404,750.00.00.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050921 432 4,124,094,324,320.00.00.0
2 12 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050416 424 4,114,24x4,240.00.00.0
3 29 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051230 419 x4,154,194,190.00.00.0
4 35 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050814 411 3,174,113,924,110.00.00.0
5 32 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050927 408 x4,084,004,080.00.00.0
6 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060727 407 x3,604,074,070.00.00.0
7 15 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060811 402 4,024,003,924,020.00.00.0
8 2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060614 379 3,573,373,793,790.00.00.0
9 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050201 377 3,563,703,773,770.00.00.0
10 3 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060826 365 3,653,473,123,650.00.00.0
11 1 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061030 362 3,623,623,563,620.00.00.0
12 18 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
051214 357 3,523,57x3,570.00.00.0
13 28 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050512 344 2,863,443,433,440.00.00.0
14 19 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060217 323 3,143,223,233,230.00.00.0
15 30 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
061225 270 2,702,572,392,700.00.00.0
4 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 10.3.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950827 568 5,685,52x5,680.00.00.0
2 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971001 522 5,165,224,965,220.00.00.0
3 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880425 515 5,155,074,975,150.00.00.0
4 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
981113 500 5,004,72x5,000.00.00.0
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970206 432 4,28x4,324,320.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 15:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000728 537 xx5,375,370.00.00.0
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 518 4,814,905,185,180.00.00.0
3 63 Hatinová KláraHatinová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
000618 500 4,334,715,005,000.00.00.0
4 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
991006 479 4,624,794,744,790.00.00.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 14:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010827 493 4,93xx4,930.00.00.0
2 85 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020428 491 4,664,824,914,910.00.00.0
3 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 486 4,714,664,864,860.00.00.0
4 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010402 470 4,214,70x4,700.00.00.0
5 44 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 455 4,55xx4,550.00.00.0
6 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020627 454 4,544,454,164,540.00.00.0
7 89 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020813 453 4,304,534,414,530.00.00.0
71 Dudíková EmaDudíková Ema
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020630 DNS ---02,980.00.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 10.3.2018 - 12:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 503 4,854,915,035,030.00.00.0
2 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040818 502 5,02x4,855,020.00.00.0
3 88 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030606 497 x4,804,974,970.00.00.0
4 64 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041003 496 x4,924,964,960.00.00.0
5 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 491 4,91x4,884,910.00.00.0
6 61 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 485 4,484,85x4,850.00.00.0
7 80 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030518 459 4,524,574,594,590.00.00.0
8 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 451 4,494,434,514,510.00.00.0
9 79 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030620 449 4,444,454,494,490.00.00.0
10 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041026 434 4,224,184,344,340.00.00.0
11 59 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
031219 429 4,29xx4,290.00.00.0
12 94 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030723 429 4,144,194,294,290.00.00.0
13 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 426 4,264,133,884,260.00.00.0
14 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031104 423 4,234,064,184,230.00.00.0
15 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
030212 413 4,054,134,124,130.00.00.0
16 42 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040426 408 x3,954,084,080.00.00.0
17 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
040105 402 4,02x3,964,020.00.00.0
18 92 Cápayová MáriaCápayová Mária
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030401 401 3,353,424,014,010.00.00.0
19 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040903 399 3,713,963,993,990.00.00.0
20 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041206 389 3,803,893,663,890.00.00.0
21 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040511 352 3,52xx3,520.00.00.0
22 41 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030315 218 xx2,182,180.00.00.0
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 11.3.2018 - 10:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050718 482 4804354824820.00.00.0
2 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 473 4194734654730.00.00.0
3 87 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050407 461 4194614614610.00.00.0
4 49 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051026 439 4114074394390.00.00.0
5 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 417 404x4174170.00.00.0
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050304 415 4094154054150.00.00.0
7 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 413 4134124054130.00.00.0
8 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050916 409 x4,093,614,090.00.00.0
9 37 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050915 392 x3923543920.00.00.0
10 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060209 390 3,133,343,903,900.00.00.0
11 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060831 383 3,623,603,833,830.00.00.0
12 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050704 380 3403803783800.00.00.0
13 48 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061210 373 3,733,683,523,730.00.00.0
14 62 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050430 365 3,62x3,653,650.00.00.0
15 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050214 360 3,203,603,543,600.00.00.0
16 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050615 353 3,533,363,283,530.00.00.0
17 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
050513 347 347x3393470.00.00.0
18 57 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050822 336 x3,263,363,360.00.00.0
19 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050817 335 3,153,353,213,350.00.00.0
20 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050410 327 3,253,213,273,270.00.00.0
Celkom 20 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 14:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 12 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050416 09.49 9,499,259,039,490.00.00.0
2 29 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051230 08.63 x8,63x8,630.00.00.0
3 35 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050814 08.06 8,067,256,758,060.00.00.0
4 4 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 07.36 6,707,287,367,360.00.00.0
5 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050921 07.17 6,797,176,057,170.00.00.0
6 28 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050512 06.97 6,385,806,976,970.00.00.0
7 32 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050927 06.42 6,116,42x6,420.00.00.0
8 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060727 06.34 x5,786,346,340.00.00.0
9 30 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
061225 05.93 4,445,335,935,930.00.00.0
10 15 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060811 05.79 5,215,79x5,790.00.00.0
11 19 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060217 05.75 4,895,065,755,750.00.00.0
12 1 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061030 05.71 5,214,995,715,710.00.00.0
13 2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060614 05.51 5,514,795,195,510.00.00.0
14 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050201 05.44 x5,444,895,440.00.00.0
15 3 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060826 05.42 5,425,185,145,420.00.00.0
16 18 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
051214 05.12 4,725,125,005,120.00.00.0
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 10.73 9,3510,73x9,350.00.00.0
2 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010402 10.40 9,969,8710,409,960.00.00.0
3 89 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020813 10.01 7,9210,017,787,920.00.00.0
4 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010827 09.46 8,759,429,469,460.00.00.0
5 44 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 08.66 8,628,667,328,660.00.00.0
6 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020627 07.29 7,296,977,157,290.00.00.0
7 85 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020428 06.65 x6,655,716,650.00.00.0
71 Dudíková EmaDudíková Ema
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020630 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 10.3.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040818 09.53 9,539,15x9,530.00.00.0
2 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031222 09.27 9,279,098,419,270.00.00.0
3 41 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030315 08.91 8,377,818,918,910.00.00.0
4 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
040105 08.07 7,798,078,078,070.00.00.0
5 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 08.05 7,817,408,058,050.00.00.0
6 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 08.02 7,457,568,028,020.00.00.0
7 79 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030620 08.01 7,418,017,228,010.00.00.0
8 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
041206 07.94 7,947,517,707,940.00.00.0
9 80 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030518 07.70 7,706,567,587,700.00.00.0
10 42 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040426 07.55 6,817,557,547,550.00.00.0
11 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 07.45 7,257,457,397,450.00.00.0
12 59 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
031219 07.30 7,196,877,307,300.00.00.0
13 88 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030606 07.25 7,25x6,057,250.00.00.0
14 64 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041003 07.23 6,957,187,237,230.00.00.0
15 94 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030723 06.96 6,936,026,966,960.00.00.0
16 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
030212 06.87 6,876,696,186,870.00.00.0
17 92 Cápayová MáriaCápayová Mária
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030401 06.81 6,816,776,746,810.00.00.0
18 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040511 06.79 6,796,536,196,790.00.00.0
19 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031104 06.49 6,076,496,496,490.00.00.0
20 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041026 05.74 5,545,635,745,740.00.00.0
21 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040903 05.43 5,325,434,225,430.00.00.0
22 61 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 05.17 4,845,17x5,170.00.00.0
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 11.3.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050718 08.55 7,497,878,558,550.00.00.0
2 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 07.67 6,906,427,677,670.00.00.0
3 87 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050407 07.48 7,485,286,957,480.00.00.0
4 57 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050822 07.15 5,836,867,157,150.00.00.0
5 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060831 06.86 6,356,866,806,860.00.00.0
6 48 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061210 06.75 6,446,746,756,750.00.00.0
7 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 06.69 6,18x6,696,690.00.00.0
8 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050704 06.61 6,136,156,616,610.00.00.0
9 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060209 06.48 5,336,485,756,480.00.00.0
10 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050304 06.09 x5,956,096,090.00.00.0
11 37 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050915 06.09 5,916,095,786,090.00.00.0
12 49 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051026 06.06 5,586,065,836,060.00.00.0
13 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
050410 05.80 5,505,805,465,800.00.00.0
14 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050615 05.54 5,105,455,545,540.00.00.0
15 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050130 05.35 x5,025,355,350.00.00.0
16 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050916 05.29 5,294,775,065,290.00.00.0
17 62 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
050430 04.46 x4,46x4,460.00.00.0
18 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050817 04.03 4,033,763,364,030.00.00.0
19 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050214 03.47 x3,47x3,470.00.00.0
66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
050513 DNS ---00.00.00.0
Celkom 20 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 12:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030112 12.13 xx12,1312,130.00.00.0
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
030626 11.47 11,4711,3111,2011,470.00.00.0
3 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 10.16 10,169,629,979,970.00.00.0
4 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
030221 08.52 7,738,528,178,520.00.00.0
5 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040210 08.51 8,518,108,408,510.00.00.0
6 34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041020 07.15 x5,307,157,150.00.00.0
7 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040320 05.46 x5,215,465,460.00.00.0
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 10.3.2018 - 14:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
971001 10.27 10,0010,2710,1910,270.00.00.0
2 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880425 09.62 9,629,379,499,620.00.00.0
3 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
950827 08.37 8,338,018,378,370.00.00.0
4 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
970206 07.93 7,937,91x7,930.00.00.0
5 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
981113 07.15 x7,157,157,150.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 14:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
991006 09.36 8,709,129,369,360.00.00.0
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 08.72 8,727,988,448,720.00.00.0
3 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000728 08.64 8,648,378,188,640.00.00.0
4 63 Hatinová KláraHatinová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
000618 06.66 6,665,816,646,660.00.00.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 11.75 11,5611,75x11,750.00.00.0
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010828 10.92 10,6010,7010,9210,920.00.00.0
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021011 10.31 9,829,9610,319,960.00.00.0
4 24 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
07.66 7,667,347,447,660.00.00.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 10.3.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 16 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000306 11.10 11,1010,67x11,100.00.00.0
2 5 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000713 08.59 7,838,598,148,590.00.00.0
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
000415 06.61 6,616,585,996,610.00.00.0
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 10.3.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 13.18 12,22x13,1813,180.00.00.0
2 27 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840514 12.94 xx12,9412,940.00.00.0
3 7 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780921 10.29 x10,29x10,290.00.00.0
Celkom 3 pretekárov
Pätboj hala - Mladší žiaci
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ilgo AdamIlgo Adam 050814 ŠK Vital Bratislava{8} 2233
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2066
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 050416 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1913
4 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 050921 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1694
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060727 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1632
6 Bracho MatejBracho Matej 050927 AK Slávia TU Košice{8} 1610
7 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1547
8 Brezina MatejBrezina Matej 061030 Atletický klub AC Malacky{8} 1196
9 Sirota TimonSirota Timon 060811 AK Danica Zvolen{8} 1178
10 Holý PeterHolý Peter 050512 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1118
11 Kottlík PeterKottlík Peter 060826 Atletický klub AC Malacky{8} 1110
12 Houndjo EricHoundjo Eric 060614 Atletický klub AC Malacky{8} 1068
13 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior Prešov{8} 0895
14 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior Prešov{8} 0719
15 Mikušať JakubMikušať Jakub 061225 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 0627
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové Zámky{8} DNF
Celkom 16 pretekárov
Pätboj hala - Ženy
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950827 AK Slávia UK Bratislava{8} 3517
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971001 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3370
3 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 880425 AK Slávia UK Bratislava{8} 3314
4 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 3050
5 Fehérová TerezaFehérová Tereza 970206 ŠK ŠOG Nitra{8} 1867
Celkom 5 pretekárov
Pätboj hala - Juniorky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Lehocká NatáliaLehocká Natália 000728 ŠK ŠOG Nitra{8} 3191
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava{8} 3061
3 Víglaská KristínaVíglaská Kristína 991006 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 2867
4 Hatinová KláraHatinová Klára 000618 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2022
Celkom 4 pretekári
Pätboj hala - Dorastenky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika Bratislava{8} 2936
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010827 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2851
3 Géciová DominikaGéciová Dominika 020813 AK Slávia TU Košice{8} 2763
4 Hádeková SabinaHádeková Sabina 010402 Atletický klub Šurany{8} 2702
5 Majdáková NinaMajdáková Nina 020428 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2692
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020627 ŠK ŠOG Nitra{8} 2664
7 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár Nitra{8} 2552
Dudíková EmaDudíková Ema 020630 Atletika Bratislava{8} DNF
Celkom 8 pretekárov
Pätboj hala - Staršie žiačky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040818 AK Slávia TU Košice{8} 3045
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2969
3 Fotulová MiaFotulová Mia 030606 AK Slávia TU Košice{8} 2888
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 030620 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2628
5 Galušková KristínaGalušková Kristína 030723 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica{8} 2473
6 Tináková EmmaTináková Emma 030518 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2423
7 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC Malacky{8} 2413
8 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové Zámky{8} 2381
9 Veselská SandraVeselská Sandra 041003 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2157
10 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC Bratislava{8} 2112
11 Majirská KarolínaMajirská Karolína 030212 ŠŠK-Junior Prešov{8} 2060
12 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2056
13 Nováková DominikaNováková Dominika 031219 ŠŠK-Junior Prešov{8} 2031
14 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041026 Atletický klub AC Malacky{8} 2021
15 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 040105 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1946
16 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 041206 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1934
17 Cápayová MáriaCápayová Mária 030401 AK Slávia UK Bratislava{8} 1933
18 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1667
19 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040903 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1615
20 Melíšková LianaMelíšková Liana 040426 Atletický club Nové Zámky{8} 1565
21 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 040511 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1301
22 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové Zámky{8} 1248
Celkom 22 pretekárov
Pätboj hala - Mladšie žiačky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050718 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 3071
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 050407 AK Slávia TU Košice{8} 2766
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové Zámky{8} 2744
4 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2503
5 Vašková AdriánaVašková Adriána 051026 Atletika ŠK Skalica{8} 2338
6 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050704 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2167
7 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica Zvolen{8} 2115
8 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2031
9 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050916 Atletika ŠK Skalica{8} 1991
10 Sabová KristínaSabová Kristína 050915 Atletický klub AC Malacky{8} 1845
11 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1556
12 Kurimská SárahKurimská Sárah 050822 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1550
13 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 060831 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1535
14 Dolníková NinaDolníková Nina 050430 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 1530
15 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK Skalica{8} 1507
16 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050615 Atletika ŠK Skalica{8} 1468
17 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050817 Atletický klub AC Malacky{8} 1398
18 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1379
19 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 050410 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1022
Kúšová RebekaKúšová Rebeka 050513 ŠK mesta Dudince{8} DNF
Celkom 20 pretekárov
Sedemboj hala - Muži
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bician AndrejBician Andrej 840514 Atletika Bratislava{8} 4704
2 Puvák BranislavPuvák Branislav 780921 AC Stavbár Nitra{8} 4430
3 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 930319 ŠK ŠOG Nitra{8} 3514
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Juniori
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Benda JakubBenda Jakub 000713 AC Stavbár Nitra{8} 3866
2 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3318
3 Cidorík MatejCidorík Matej 000415 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2990
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Dorastenci
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ralík MarošRalík Maroš 010112 AC Stavbár Nitra{8} 4260
2 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010828 Akademik TU Košice{8} 3534
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021011 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 3076
4 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta Dudince{8} 2778
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Starší žiaci
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030626 AK Danica Zvolen{8} 3672
2 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár Nitra{8} 3511
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica Zvolen{8} 3153
4 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2981
5 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta Dudince{8} 2893
6 Kalakay DanielKalakay Daniel 041020 AK Slávia TU Košice{8} 2219
7 Dula TomášDula Tomáš 040320 AK Slávia TU Košice{8} 2158
Celkom 7 pretekárov