<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán, Bratislava, 14. 11. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 150 m Borčin Patrik 02 Gymnázium Haanova
Dci 150 m Escher Samuel 02 Gymnázium Haanova
Dci 150 m Goldschmied Dominik 02 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci 150 m Ivanek Denis 02 Gym.Skalická
Dci 150 m Konečný Jakub 02 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dci 150 m Lapšanský Martin 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 150 m Ukropec Lukáš 02 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci 150 m Záriš Tomáš 01 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci 300 m Jakuš Tadeáš 02 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 300 m Kohút Martin 02 ŠG Ostredkova 10
Dci 300 m Kromka Samuel 02 ŠG Ostredkova 10
Dci 300 m Pitoňák Jakub 02 Gymnázium Haanova
Dci 500 m Kirchner Rudolf 02 Gymnázium Haanova
Dci 500 m Varga Richard (SVK) 02 Gymnázium Ivana Horvátha
Dci 800 m Čačík Matej 02 Gymnázium Haanova
Dci 800 m Jakuš Tadeáš 02 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 800 m Komiňák Martin (SVK) 02 Gymnázium Ivana Horvátha
Dci 800 m Lapšanský Martin 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dci 800 m Lovecký Jakub 02 Gym.Skalická
Dci 800 m Pastorák Marko 02 Gym.Skalická
Dci 800 m Tvrdoň Ján 02 Gymnázium Haanova
Dci výška Borčin Patrik 02 Gymnázium Haanova
Dci výška Pitoňák Jakub 02 Gymnázium Haanova
Dci výška Záriš Tomáš 01 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Dci diaľka Escher Samuel 02 Gymnázium Haanova
Dci diaľka Kirchner Rudolf 02 Gymnázium Haanova
Dci diaľka Konečný Jakub 02 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dci diaľka Varga Richard (SVK) 02 Gymnázium Ivana Horvátha
Žci 150 m Abrahám Samuel 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 150 m Borková Mária 03 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Brna Marek 04 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Bubán Branislav 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 150 m Čáliková Laura (SVK) 04 Gymnázium Ivana Horvátha
Žci 150 m Droba Filip 04 Gym.Skalická
Žci 150 m Fričová Alexandra 04 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Gróf Kristián 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žci 150 m Hájik Dávid 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Halabrín Jerguš 03 ZŠ Brezová
Žci 150 m Herdová Nicol 04 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Hroncová Eva 04 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Janák Jakub 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 150 m Jančárek Ernest 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Kudlička Adrián 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Marťák Erik 03 ZŠ Brezová
Žci 150 m Martinkovič Marko 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žci 150 m Minárik Jakub 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žci 150 m Molčan Matúš 03 Gym.Skalická
Žci 150 m Nagy Andrej 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Novák Daniel 03 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Plučinský Sebastián 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Pollák Ivan 03 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Princová Zara (SVK) 04 ZŠ Mlynská Senec
Žci 150 m Slimák Erik 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 150 m Šimora Matrin 04 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Šrámek Daniel 03 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Šrámek Daniel 03 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Šušota Patrik 03 SPŠD Kvačalova 20 Bratislava
Žci 150 m Tóth Darius 04 Gym.Skalická
Žci 150 m Tóthová Ema 03 ZŠ Kulíškova
Žci 150 m Vybíral Jakub 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 150 m Záhorský Adam (SVK) 04 Gymnázium Ivana Horvátha
Žci 300 m Ágh Max 04 Gym.Skalická
Žci 300 m Beluš Martin 04 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 300 m Brunner Šimon 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 300 m Černák Oliver 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 300 m Gbelský Lukáš 03 Gym.Skalická
Žci 300 m Guštafík Mário 03 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 300 m Halabrín Jerguš 03 ZŠ Brezová
Žci 300 m Juráček Julián 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žci 300 m Klimo Matúš 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 300 m Kormanovič Jakub 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 300 m Krnáč Matúš 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 300 m Kubík Maximilián 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 300 m Magát Tobiáš 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 300 m Marťák Erik 03 ZŠ Brezová
Žci 300 m Miartus Ján 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žci 300 m Polčák Michal 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žci 300 m Sabota Kristián 03 ZŠ Brezová
Žci 300 m Špaňár Ondrej 04 Gym.Skalická
Žci 300 m Tyko Samuel 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 300 m Vavřík Šimon 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 500 m Baďura Richard 04 ŠG Ostredkova 10
Žci 500 m Brna Marek 04 ZŠ Kulíškova
Žci 500 m Brunner Šimon 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 500 m Fraňo Patrik 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 500 m Herdová Nicol 04 ZŠ Kulíškova
Žci 500 m Jurickovicova Kristina 04 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 500 m Kerák Samuel 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žci 500 m Klacko Jakub 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 500 m Králik Samuel 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 500 m Lakatova Nicol 04 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 500 m Luptak Matej 04 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 500 m Mičko Adam 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 500 m Rothbauer Robert 03 ZŠ J.G.Tajovského
Žci 500 m Škerlec Matej 04 ŠG Ostredkova 10
Žci 500 m Vaško Tomáš Juraj 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žci 800 m Bičian Pavol 03 ZŠ Brezová
Žci 800 m Čerešník Martin 03 ZŠ Brezová
Žci 800 m Černák Oliver 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci 800 m Fančovičová Hana 04 Gymnázium Haanova
Žci 800 m Hacker Daniel 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žci 800 m Hrnčíř Samuel (SVK) 03 ZŠ Mlynská Senec
Žci 800 m Janák Jakub 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 800 m Januška Tomáš 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci 800 m Káčer Andrej 04 ZŠ Brezová
Žci 800 m Krahulec Tomáš 03 ZŠ Brezová
Žci 800 m Kubík Maximilián 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci 800 m Minaroviech Jurich 04 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 800 m Peško Filip 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žci 800 m Petrovic Leo 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci 800 m Pomšahár Ivan (SVK) 04 ZŠ Mlynská Senec
Žci 800 m Šipoš Šimon 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 800 m Tóth Richard 03 ZŠ J.G.Tajovského
Žci výška Benedikt Oliver 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci výška Fraňo Patrik 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci výška Káčer Andrej 04 ZŠ Brezová
Žci výška Klimo Matúš 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci výška Krnáč Matúš 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci výška Letz Ján 03 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci výška Piroška Samuel (SVK) 04 ZŠ Mlynská Senec
Žci výška Pollák Ivan 03 ZŠ Kulíškova
Žci výška Richard Lamprecht 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci výška Sabota Kristián 03 ZŠ Brezová
Žci výška Slimák Erik 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci výška Škerlec Matej 04 ŠG Ostredkova 10
Žci výška Škrek Jakub (SVK) 03 ZŠ Mlynská Senec
Žci výška Tyko Samuel 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci výška Vollek Christian 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci výška Wittgrúber Peter 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Abrahám Samuel 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci diaľka Beluš Martin 04 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žci diaľka Benedikt Oliver 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci diaľka Bokrošová Nikola 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žci diaľka Borková Mária 03 ZŠ Kulíškova
Žci diaľka Fričová Alexandra 04 ZŠ Kulíškova
Žci diaľka Guštafík Mário 03 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci diaľka Januška Tomáš 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci diaľka Kormanovič Jakub 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Králik Samuel 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Magát Tobiáš 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Miartuš Ján 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žci diaľka Mičko Adam 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Nemec Lukáš (SVK) 04 ZŠ Mlynská Senec
Žci diaľka Petrovic Leo 03 ZS s MS Jeséniova 54
Žci diaľka Šipoš Šimon 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci diaľka Šrámek Daniel 03 ZŠ Kulíškova
Žci diaľka Tóthová Ema 03 ZŠ Kulíškova
Žci diaľka Tvrdý Kristián (SVK) 03 SOU Strojárske Hlohovec
Žci diaľka Vavřík Šimon 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci diaľka Vybíral Jakub 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žci diaľka Wittgrúber Peter 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žci diaľka Zsigmond Patrik 04 ZŠ J.G.Tajovského
Mžci 150 m Bacigal Dominik 06 ŠG Ostredkova 10
Mžci 150 m Brezina Matej 06 ŠG Ostredkova 10
Mžci 150 m Demian Tomáš 05 ZŠ Brezová
Mžci 150 m Durakova Laura 06 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci 150 m Fesyuk Davyd 05 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci 150 m Gottstein Simon 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Gramblička Timon 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžci 150 m Halahija Nathan 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Hlavatý Timotej 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Hollý Matúš 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Hollý Matúš 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Hulka Alex 06 ZŠ Brezová
Mžci 150 m Jankových Tomáš 05 ZŠ Brezová
Mžci 150 m Jankura Lukáš 05 ZŠ J.G.Tajovského
Mžci 150 m Jurika Filip 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Kardoš Markus 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Kardoš Markus 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Kojš Vladimír 06 ŠG Ostredkova 10
Mžci 150 m Kovalčíková Lara 05 ZŠ Kulíškova
Mžci 150 m Kristián Hlaváč 06 ŠK Jablonica
Mžci 150 m Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20.37
Mžci 150 m Medveď Ondrej 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Palička Šimon 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Pápay Tomáš 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Ružička Jozef 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Sojka Tomáš 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Sýkora Tristan 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Szalai Roman 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžci 150 m Šajben Adrián 05 Gym.Skalická
Mžci 150 m Šimovič Jakub 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Terlanda Marek 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 150 m Tibenský Matúš 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Tibenský Matúš 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 150 m Zlamala Juraj 06 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci 300 m Badinský Patrik 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžci 300 m Frivaldský Miroslav 05 ZŠ Záhorácka Malacky
Mžci 300 m Gramblička Timon 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžci 300 m Kováč Adam 06 Spojená škola Svätej Rodiny
Mžci 300 m Michalko Matúš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 300 m Palacka Nikolas 05 ZŠ Na bielenisku 2
Mžci 500 m Bilčík Marcel 05 ZŠ Na bielenisku 2
Mžci 500 m Frivaldský Miroslav 05 ZŠ Záhorácka Malacky
Mžci 500 m Ilgo Adam 05 ŠG Ostredkova 10
Mžci 500 m Kristián Hlaváč 06 ŠK Jablonica
Mžci 500 m Rózsa Martin 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Demian Tomáš 05 ZŠ Brezová
Mžci 800 m Everling Richard 05 ZŠ Na bielenisku 2
Mžci 800 m Gottstein Simon 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Háger Samuel 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžci 800 m Halahija Nathan 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Hlavatý Timotej 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Horváth David 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Hulka Alex 06 ZŠ Brezová
Mžci 800 m Jankových Tomáš 05 ZŠ Brezová
Mžci 800 m Kelbel Marko 05 Gym.Skalická
Mžci 800 m Kováč Adam 06 Spojená škola Svätej Rodiny
Mžci 800 m Moravčík Matúš 06 ZŠ Na bielenisku 2
Mžci 800 m Nagy Tomáš (SVK) 05 ZŠ Mlynská Senec
Mžci 800 m Palička Šimon 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Pápay Tomáš 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Primič Daniel 05 ZŠ Brezová
Mžci 800 m Rózsa Martin 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Ružička Jozef 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Sojka Tomáš 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci 800 m Sýkora Tristan 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci výška Bacigal Dominik 06 ŠG Ostredkova 10
Mžci výška Brezina Matej 06 ŠG Ostredkova 10
Mžci výška Ilgo Adam 05 ŠG Ostredkova 10
Mžci výška Jurika Filip 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci výška Kojš Vladimír 06 ŠG Ostredkova 10
Mžci výška Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 125
Mžci výška Marko Maximilián 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci výška Michalko Matúš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci výška Rusnák Boris (SVK) 06 ZŠ Mlynská Senec
Mžci výška Špoták Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 145
Mžci výška Vdoviak Viktor 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Fesyuk Davyd 05 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci diaľka Horváth David 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Marko Maximilián 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Medveď Ondrej 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Šimovič Jakub 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžci diaľka Špoták Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 473
Mžci diaľka Terlanda Marek 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci diaľka Valentinova Ella 06 ZS s MS Jeséniova 54
Mžci diaľka Vdoviak Viktor 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Dky 150 m Dziaková Alžbeta 02 Gymnázium Haanova
Dky 150 m Haraslínová Sofia (SVK) 02 Gymnázium Ivana Horvátha
Dky 150 m Nemčeková Lucia 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 150 m Ovčarenko Olexsandra 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 300 m Kováčová Karolína 02 Gymnázium Haanova
Dky 300 m Kukuľová Helena 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 300 m Nemčeková Lucia 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 300 m Ovčarenko Olexsandra 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 500 m Hajzoková Erika 01 Gymnázium Haanova
Dky 800 m Kukuľová Helena 01 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Dky 800 m Šmiralová Kristína (SVK) 02 Gymnázium Ivana Horvátha
Dky výška Kováčová Karolína 02 Gymnázium Haanova
Dky diaľka Dziaková Alžbeta 02 Gymnázium Haanova
Dky diaľka Hajzoková Erika 01 Gymnázium Haanova
Dky diaľka Hupková Romana (SVK) 02 Gymnázium Ivana Horvátha
Žky 150 m Babničová Terézia 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žky 150 m Bokrošová Nikola 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žky 150 m Čáliková Laura (SVK) 04 Gymnázium Ivana Horvátha
Žky 150 m Černáková Adela 03 Gym.Skalická
Žky 150 m Halgašová Romana 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žky 150 m Hoczková Vanesa 03 Gym.Skalická
Žky 150 m Jedináková Viktória 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky 150 m Kubiňáková Katarína (SVK) 04 ZŠ Mlynská Senec
Žky 150 m Mikesová Sára 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žky 150 m Mišíková Sofia 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky 150 m Pistovčáková Zuzana 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žky 150 m Princová Zara (SVK) 04 ZŠ Mlynská Senec
Žky 150 m Sobihardová Natália 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žky 150 m Somorovská Sara (SVK) 04 Gymnázium Ivana Horvátha
Žky 150 m Šarkanyová Viktoria 04 ŠG Ostredkova 10
Žky 150 m Vanovčanová Klára 04 Gymnázium Haanova
Žky 150 m Vidová Tamara 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky 300 m Apparicio Andrea 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 300 m Babničová Terézia 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žky 300 m Brandisová Nikola 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 300 m Drnáková Emília 03 Gym.Skalická
Žky 300 m Geletová Martina 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky 300 m Halgašová Romana 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žky 300 m Mikesová Sára 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žky 300 m Rybáriková Natália 04 ZŠ Brezová
Žky 300 m Sobihardova Natália 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žky 300 m Šimeková Mária 03 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 300 m Šimková Lenka 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 500 m Apparicio Andrea 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 500 m Brandisová Nikola 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 500 m Bučeková Natália (SVK) 03 Gymnázium Ivana Horvátha
Žky 500 m Kucháreková Rebeka 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žky 500 m Šimeková Mária 03 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 500 m Šimková Lenka 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky (A)
Žky 800 m Baňasová Natália 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žky 800 m Fecková Kristína 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky 800 m Holentová Nina 04 ZŠ Na bielenisku 2
Žky 800 m Jasenická Nina 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žky 800 m Kobolková Ema 04 ZŠ J.G.Tajovského
Žky 800 m Uhlárová Veronika 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky 800 m Vidová Tamara 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky výška Boldocká Nina 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky výška Cibulová Zuzana 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky výška Geletová Martina 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky výška Jedináková Viktória 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky výška Pistovčáková Zuzana 03 Gymnázium Grosslingová 18, Bratislava
Žky výška Polkorábová Petra 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky výška Sandtnerová Sabína 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky výška Uhlárová Veronika 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky diaľka Boldocká Nina 04 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky diaľka Cibulová Zuzana 03 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky diaľka Dvorská Emma (SVK) 04 ZŠ Mlynská Senec
Žky diaľka Mišíková Sofia 03 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Žky diaľka Polkorábová Petra 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky diaľka Rybáriková Natália 04 ZŠ Brezová
Žky diaľka Sandtnerová Sabína 04 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 Gymnázium Haanova
Mžky 150 m Behalová Veronika 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 150 m Benkovská Veronika 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 150 m Bernátová Nella 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 23.23
Mžky 150 m Dinušová Zuzana 05 ŠG Ostredkova 10
Mžky 150 m Federlová Nina 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 150 m Grocká Sandra (SVK) 06 ZŠ Mlynská Senec
Mžky 150 m Grófová Gréta 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Grygerová Natália 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Herna Nicole 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Herna Rebecca 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Horecká Lucia 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Horvatová Petra 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 23.45
Mžky 150 m Hrušovská Katarína 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Chromeková Adriana 06 Spojená škola Svätej Rodiny
Mžky 150 m Jonášová Simona 05 ŠG Ostredkova 10
Mžky 150 m Kadáková Karolína 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Kliková Daniela 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Kobolková Ema 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky 150 m Krajčírová Tereza 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Krajčírová Tereza 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Krišková Ivana (SVK) 05 ZŠ Mlynská Senec
Mžky 150 m Martinček Lara 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Miškeriková Melisa 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 150 m Natália Králiková 06 ŠK Jablonica
Mžky 150 m Rizvari Sara 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 150 m Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 150 m Sára Suchánková 06 ŠK Jablonica
Mžky 150 m Slaná Bibiana 05 ZŠ Na bielenisku 2
Mžky 150 m Strivinská Tímea 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky 150 m Szileczká Kristína 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky 150 m Šintalová Tereza 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 150 m Šťastná Adela 05 ŠG Ostredkova 10
Mžky 150 m Tiková Tamara 05 ŠG Ostredkova 10
Mžky 150 m Tomková Alžbeta 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 300 m Bendová Tatiana 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky 300 m Frčová Katarína 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky 300 m Kovariková Barbora 06 ZŠ Záhorácka Malacky
Mžky 300 m Salagová Lucia 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 50.31
Mžky 300 m Slaná Bibiana 05 ZŠ Na bielenisku 2
Mžky 300 m Šebíková Rebeka 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky 300 m Šimonovičová Romana 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky 300 m Tománková Lenka 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky 500 m Ahmed Ema 06 Gym.Skalická
Mžky 500 m Čierna Lucia 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky 500 m Galová Laura 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky 500 m Chromeková Adriana 06 Spojená škola Svätej Rodiny
Mžky 500 m Klubníková Katarína 05 ZŠ Na bielenisku 2
Mžky 500 m Kovaríková Barbora 06 ZŠ Záhorácka 95 Malacky
Mžky 500 m Pastírová Lenka 06 ZŠ Na bielenisku 2
Mžky 500 m Sára Suchánková 06 ŠK Jablonica
Mžky 800 m Bernátová Nella 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 800 m Faktorová Sára 06 ZŠ Na bielenisku 2
Mžky 800 m Grófová Gréta 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 800 m Hanulja Lenka 05 ZŠ Na bielenisku 2
Mžky 800 m Horváthová Linda 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky 800 m Kadáková Karolína 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 800 m Kliková Daniela 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 800 m Kozárová Ivana 05 Gym.Skalická
Mžky 800 m Lacsková Vanesa 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky 800 m Lauková Paulína 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 800 m Lukáčková Zuzana 06 ZŠ Brezová
Mžky 800 m Martinček Lara 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 800 m Martišovičová Ivana 05 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky 800 m Rizvari Sara 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky 800 m Tomková Alžbeta 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky výška Benkovská Veronika 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky výška Boldocká Hana 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky výška Grygerová Natália 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky výška Hanzelyová Ema (SVK) 06 ZŠ Mlynská Senec
Mžky výška Ištoková Nikola 05 ZŠ Brezová
Mžky výška Jonášová Simona 05 ŠG Ostredkova 10
Mžky výška Krochmaľová Júlia (SVK) 06 ZŠ Mlynská Senec
Mžky výška Lukáčková Zuzana 06 ZŠ Brezová
Mžky výška Miškeriková Melisa 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky výška Šintalová Tereza 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky výška Šťastná Adela 05 ŠG Ostredkova 10
Mžky výška Tiková Tamara 05 ŠG Ostredkova 10
Mžky výška Tománková Lenka 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky diaľka Behalová Veronika 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky diaľka Bendová Tatiana 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky diaľka Bieliková Laura 05 ZŠ Na bielenisku 2
Mžky diaľka Boldocká Hana 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 447
Mžky diaľka Federlová Nina 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky diaľka Feke Izabella 06 ZŠ Na bielenisku 2
Mžky diaľka Herna Nicole 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka Herna Rebecca 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka Horvatová Petra 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky diaľka Hrušovská Katarína 05 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka Kobolková Ema 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky diaľka Lauková Paulína 06 Spojená škola Tilgnerova 14 Bratislava
Mžky diaľka Natália Králiková 06 ŠK Jablonica
Mžky diaľka Rychtáriková Dorota 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 365
Mžky diaľka Strivinská Timea 06 ZŠ J.G.Tajovského
Mžky diaľka Šebíková Rebeka 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Mžky diaľka Šimonovičová Romana 05 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
EleHm 150 m Szileczký Matej 10 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Nžci 150 m Bartoš Juraj 07 ZŠ Brezová
Nžci 150 m Batka Šimon 07 ZŠ Brezová
Nžci 150 m Čík Tristan 07 ZŠ Brezová
Nžci 150 m Harmata Michal 08 Gym.Skalická
Nžci 150 m Janek Ján 07 Gym.Skalická
Nžci 150 m Jankových Michal 07 ZŠ Brezová
Nžci 150 m Kubíček Filip 07 ZŠ Brezová
Nžci 150 m Považan Jozef 07 ŠG Ostredkova 10
Nžci 150 m Sidor Nikolas 07 ZŠ Brezová
Nžci 150 m Šándor Rastislav 07 ZŠ Brezová
Nžci 300 m Harmata Michal 08 Gym.Skalická
Nžci 300 m Matis Sebastián 08 ZŠ J.G.Tajovského
Nžci 300 m Šándor Rastislav 07 ZŠ Brezová
Nžci 500 m Bartoš Juraj 07 ZŠ Brezová
Nžci 500 m Batka Šimon 07 ZŠ Brezová
Nžci 500 m Čík Tristan 07 ZŠ Brezová
Nžci 500 m Čizmázia Timur 08 ZŠ J.G.Tajovského
Nžci 500 m Jankových Michal 07 ZŠ Brezová
Nžci 500 m Michalica Filip 07 ZŠ Brezová
Nžci 500 m Tondra Milan 07 ZŠ J.G.Tajovského
Nžci 500 m Torák Adam 07 ZŠ Brezová
Nžci 800 m Druga Martin 08 ZŠ J.G.Tajovského
Nžci 800 m Pražák Michal 07 ZŠ J.G.Tajovského
Nžci výška Michalica Filip 07 ZŠ Brezová
Nžci výška Považan Jozef 07 ŠG Ostredkova 10
Nžci výška Sidor Nikolas 07 ZŠ Brezová
Nžci diaľka Janek Ján 07 Gym.Skalická
EleZm 150 m Tanková Tiffany (SVK) 13 Slávia Agrofert
Nžky 150 m Adela Gbelcová 07 ŠK Jablonica
Nžky 150 m Jagnešáková Hanka 07 Spojená škola Svätej Rodiny
Nžky 150 m Konečná Lívia 07 ZŠ Brezová
Nžky 150 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica
Nžky 150 m Magdaléna Jursová 07 ŠK Jablonica
Nžky 150 m Maniačková Magdaléna 07 ZŠ Brezová
Nžky 150 m Mihočková Patrícia 07 ZŠ Brezová
Nžky 150 m Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica
Nžky 150 m Peštová Sarah 07 ZŠ Brezová
Nžky 150 m Tamara Svatíková 07 ŠK Jablonica
Nžky 150 m Tormová Lenka 07 ZŠ Brezová
Nžky 300 m Kaliská Petra 07 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky 300 m Konečná Lívia 07 ZŠ Brezová
Nžky 300 m Maco Vanesa 07 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky 300 m Menczerová Sarah 07 Spojená škola Svätej Rodiny
Nžky 300 m Rapčanová Tereza 07 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky 500 m Kuglérová Tiana 07 ŠK Jablonica
Nžky 500 m Magdaléna Jursová 07 ŠK Jablonica
Nžky 500 m Maniačková Magdaléna 07 ZŠ Brezová
Nžky 500 m Mihočková Patrícia 07 ZŠ Brezová
Nžky 500 m Pavelková Bibiana 07 ŠK Jablonica
Nžky 500 m Peštová Sarah 07 ZŠ Brezová
Nžky 500 m Šarudiová Diana 07 ZŠ Brezová
Nžky 500 m Tamara Svatíková 07 ŠK Jablonica
Nžky 500 m Tormová Lenka 07 ZŠ Brezová
Nžky 500 m Vetríková Vanesa 07 ZŠ Brezová
Nžky 800 m Marková Adela 07 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky 800 m Menczerová Sarah 07 Spojená škola Svätej Rodiny
Nžky 800 m Mozolová Romana 08 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky 800 m Nogová Nina 08 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky výška Šarudiová Diana 07 ZŠ Brezová
Nžky výška Vetríková Vanesa 07 ZŠ Brezová
Nžky diaľka Adela Gbelcová 07 ŠK Jablonica
Nžky diaľka Jagnešáková Hanka 07 Spojená škola Svätej Rodiny
Nžky diaľka Juchová Sofia (SVK) 07 ZŠ Mlynská Senec
Nžky diaľka Kaliská Petra 07 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky diaľka Maco Vanesa 07 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky diaľka Marková Adela 07 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky diaľka Mozolová Romana 08 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky diaľka Nogová Nina 08 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok
Nžky diaľka Rapčanová Tereza 07 ZŠ Fándlyho 11 Pezinok