<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán, Bratislava, 10. 11. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 150 m Barilla Arne 04 NAŠA športová akadémia
Žci 150 m Belluš Martin 04 Gymnázium Groslingova 18, Bratislava
Žci 150 m Guštafík Mário 03 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 150 m Majerčík Matúš 04 NAŠA športová akadémia
Žci 150 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň MŠK Brezno 20.58
Žci 150 m Savolt Patrik 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.91
Žci 150 m Šipoš Šimon 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 150 m Vavřík Šimon 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 300 m Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 48.14
Žci 300 m Guštafík Mário 03 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 1000 m Páleník Matúš 04 AK Mostáreň MŠK Brezno
Žci výška Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 125
Žci diaľka Belluš Martin 04 Gymnázium Groslingova 18, Bratislava
Žci diaľka Danihlík Andrej 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 438
Žci diaľka Majerčík Matúš 04 NAŠA športová akadémia
Žci diaľka Masárová Laura 04 Gymnázium L. Novomeského Bratislava
Žci diaľka Savolt Patrik 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 442
Žci diaľka Šipoš Šimon 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci diaľka Vavřík Šimon 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 150 m Boledovič Tomáš 06 Gymnázium L. Novomeského Bratislava
Mžci 150 m Kejmar Jakub 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.35
Mžci 150 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň MŠK Brezno 23.13
Mžci 150 m Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 20.37
Mžci 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.87
Mžci 150 m Šmilňák Matej 05 NAŠA športová akadémia
Mžci 150 m Terlanda Marek 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci 150 m Zatloukal Dávid 05 Gymnázium L. Novomeského Bratislava
Mžci 300 m Bruňo Michal 05 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžci 300 m Katona Michal 06 AK Mostáreň MŠK Brezno 55.65
Mžci 300 m Kopček Michal 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžci 800 m Krajči Dominik 05 AK Mostáreň MŠK Brezno 2:54.08
Mžci výška Špoták Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci diaľka Bruňo Michal 05 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžci diaľka Katona Michal 06 AK Mostáreň MŠK Brezno 406
Mžci diaľka Kejmar Jakub 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 406
Mžci diaľka Kopček Michal 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 402
Mžci diaľka Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 367
Mžci diaľka Špoták Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 473
Mžci diaľka Terlanda Marek 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky 150 m Bačová Michaela 04 NAŠA športová akadémia
Žky 150 m Bačová Michaela 04 NAŠA športová akadémia
Žky 150 m Čederlová Ela 04 ZŠ Bachova 4, Bratislava
Žky 150 m Hynková Vesna 04 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Žky 150 m Krotáková Petra 04 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Žky 150 m Masárová Laura 04 Gymnázium L. Novomeského Bratislava
Žky 150 m Polkorábová Sára 03 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky 150 m Vanovčanová Klára 04 C.S.Lewis, Bilingual High School (A)
Žky 150 m Veselská Sandra 04 Gymnázium Tomášikova 2, Bratislava (A)
Žky 150 m Záhorcová Stela 04 Gymnázium L. Novomeského Bratislava
Žky 300 m Jochovičová Alica 04 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Kováčiková Barbora 04 AK Mostáreň MŠK Brezno
Žky 300 m Krajčová Nina 04 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Krotáková Petra 04 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň MŠK Brezno
Žky výška Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň MŠK Brezno 140
Žky výška Vargová Margaret 04 ZŠ Bojničky 150
Žky diaľka Čederlová Ela 04 ZŠ Bachova 4, Bratislava
Žky diaľka Hynková Vesna 04 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Žky diaľka Kováčiková Barbora 04 AK Mostáreň MŠK Brezno
Žky diaľka Krajčová Nina 04 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Žky diaľka Polkorábová Sára 03 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 C.S.Lewis, Bilingual High School (A)
Žky diaľka Vargová Margaret 04 ZŠ Bojničky 150
Žky diaľka Veselská Sandra 04 Gymnázium Tomášikova 2, Bratislava (A)
Žky diaľka Záhorcová Stela 04 Gymnázium L. Novomeského Bratislava
Mžky 150 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň MŠK Brezno 25.94
Mžky 150 m Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.99
Mžky 150 m Halčínová Eliška 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 150 m Horváthová Daria 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky 150 m Horvatová Petra 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 24.37
Mžky 150 m Karabová Eliška 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky 150 m Klementová Júlia 06 Gymnázium L. Novomeského Bratislava
Mžky 150 m Kmeč Rebeka 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Kováčiková Nikola 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Kováčová Emma 05 ZŠ krála Svatopluka Nitra 20.98
Mžky 150 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.48
Mžky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 Gymnázium L.Sáru 1, Bratislava (A)
Mžky 150 m Kubíková Sabína 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň MŠK Brezno 26.15
Mžky 150 m Mníchová Ema 05 Gymnázium Metodova 2, Bratislava (A)
Mžky 150 m Perončíková Paula 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžky 150 m Salagová Lucia 05 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky 150 m Szileczká Kristína 06 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Mžky 150 m Šnírerová Alžbeta 06 Gymnázium L. Novomeského Bratislava
Mžky 150 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň MŠK Brezno 21.84
Mžky 150 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň MŠK Brezno 24.99
Mžky 300 m Dolníková Nina 05 Gymnázium Metodova 2, Bratislava (A)
Mžky 300 m Kmeč Rebeka 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžky 300 m Kováčiková Nikola 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžky 300 m Kováčová Emma 05 ZŠ krála Svatopluka Nitra
Mžky 300 m Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň MŠK Brezno
Mžky 300 m Perončíková Paula 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžky 600 m Behalová Veronika 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1:57.31
Mžky 600 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň MŠK Brezno 2:16.16
Mžky 600 m Federlová Nina 06 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky 600 m Trgová Viktória (SVK) 06 SŠ Bachova Bratislava
Mžky 600 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň MŠK Brezno 2:08.96
Mžky 800 m Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň MŠK Brezno
Mžky 1000 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň MŠK Brezno
Mžky 2000 m Kudlicska Lilli 05 Gymnázium L. Novomeského Bratislava
Mžky výška Cepková Lýdia 06 ZŠ Bojničky 150 130
Mžky výška Nepšinská Ema 05 AK Mostáreň MŠK Brezno 125
Mžky výška Vargová Andrea 05 ZŠ Bojničky 150 151
Mžky diaľka Dolníková Nina 05 Gymnázium Metodova 2, Bratislava (A)
Mžky diaľka Dzurušová Nina 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 428
Mžky diaľka Gallová Carolína 05 NAŠA športová akadémia
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 ZŠ Bojničky 150
Mžky diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 432
Mžky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Gymnázium L.Sáru 1, Bratislava (A)
Mžky diaľka Kubíková Sabína 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Mníchová Ema 05 Gymnázium Metodova 2, Bratislava (A)
EleHm 150 m Čupka Michal 09 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleHm 150 m Mašura Adam 09 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
EleHm 150 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 150 m Polkan Leon 10 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleHm 150 m Sliš Marko 10 NAŠA športová akadémia
EleHm 150 m Streška Filip 10 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleHm 150 m Szileczký Matej 10 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleHm 300 m Hladík Filip 09 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleHm 300 m Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm diaľka Mašura Adam 09 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
EleHm diaľka Polkan Leon 10 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleHm diaľka Streška Filip 10 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Nžci 150 m Belluš Samuel 07 NAŠA športová akadémia
Nžci 150 m Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Cimba Jakub 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.21
Nžci 150 m Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 31.45
Nžci 150 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 23.08
Nžci 150 m Koman Michal 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Košťál Matúš 07 NAŠA športová akadémia (A)
Nžci 150 m Meško Tomáš 07 NAŠA športová akadémia
Nžci 150 m Minárik Martin 07 NAŠA športová akadémia
Nžci 150 m Polák Fedor 07 NAŠA športová akadémia (A)
Nžci 150 m Polkoráb Andrej 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.20
Nžci 150 m Repka Filip 08 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Nžci 150 m Sališ Sebastian 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 300 m Janiga Tomáš 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:00.06
Nžci 1000 m Kalinay Adam 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžci 1000 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3:42.11
Nžci 1000 m Viglaský Miloslav 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžci výška Celušňák Samuel 08 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžci výška Kalinay Adam 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka Belluš Samuel 07 NAŠA športová akadémia
Nžci diaľka Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka Celušňák Samuel 08 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžci diaľka Cimba Jakub 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 338
Nžci diaľka Hudík Richard 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 286
Nžci diaľka Koman Michal 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka Meško Tomáš 07 NAŠA športová akadémia
Nžci diaľka Polák Fedor 07 NAŠA športová akadémia (A)
Nžci diaľka Polkoráb Andrej 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka Repka Filip 08 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
Nžci diaľka Viglaský Miloslav 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
EleZm 150 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 150 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň MŠK Brezno
EleZm 150 m Glončáková Júlia 10 NAŠA športová akadémia (A)
EleZm 150 m Graffingerová Hana 09 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleZm 150 m Kratochvíľová Hana 10 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleZm 150 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň MŠK Brezno
EleZm 150 m Marková Karolína 09 NAŠA športová akadémia
EleZm 150 m Pálešová Karla 10 Zš s Mš K.Strmeňa Palárikovo
EleZm 150 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
EleZm 150 m Sališová Nina 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 150 m Schererová Claudia 09 AK Mostáreň MŠK Brezno
EleZm 150 m Sitáriková Klaudia 11 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
EleZm 150 m Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 300 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 300 m Kratochvíľová Hana 10 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleZm 300 m Sitáriková Klaudia 11 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
EleZm 600 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň MŠK Brezno
EleZm 600 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
EleZm 600 m Šipošová Hana 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm diaľka Graffingerová Hana 09 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava
EleZm diaľka Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň MŠK Brezno
EleZm diaľka Schererová Claudia 09 AK Mostáreň MŠK Brezno
Nžky 150 m Bendová Ema 07 Gymnázium Česká 10, Bratislava
Nžky 150 m Bochničková SImona 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Bromová Ema 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Cinová Laura 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Červienková Svetlana 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.45
Nžky 150 m Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Goliašová Dominika 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.69
Nžky 150 m Hlaváčová Rebeka 08 NAŠA športová akadémia
Nžky 150 m Horňáková Tamara 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Kmeč Emma 08 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Kretová Natália 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Kuňáková Kristína 08 AK Mostáreň MŠK Brezno
Nžky 150 m Magurová Luisa 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 150 m Marková Júlia 07 NAŠA športová akadémia
Nžky 150 m Marková Júlia 07 NAŠA športová akadémia
Nžky 150 m Mináriková Iveta 08 ZŠ Bojničky 150
Nžky 150 m Pastieriková Alexandra 08 ZŠ Bojničky 150
Nžky 150 m Střelcová Ema 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky 150 m Svinčáková Laura 07 AK Mostáreň MŠK Brezno
Nžky 150 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň MŠK Brezno
Nžky 150 m Ťureková Andrea 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Zacharová Zoja 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky 300 m Belica Mia 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 300 m Bochničková SImona 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 300 m Bortlíková Lucia 08 NAŠA športová akadémia
Nžky 300 m Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 300 m Glončáková Sofia 07 NAŠA športová akadémia (A)
Nžky 300 m Horňáková Tamara 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 300 m Hvorková Ela 08 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 300 m Kretová Natália 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 300 m Kubáňová Anna Karolína 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 600 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň MŠK Brezno 2:16.01
Nžky 600 m Belica Mia 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 600 m Červienková Svetlana 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Herdová Miroslava 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:20.71
Nžky 600 m Hvorková Ela 08 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 600 m Kubáňová Anna Karolína 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 600 m Kuňáková Kristína 08 AK Mostáreň MŠK Brezno
Nžky 600 m Magurová Luisa 07 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky 600 m Šebestová Sára 07 ZŠ Rudolfa Jašíka Partizánske
Nžky 600 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň MŠK Brezno
Nžky 600 m Ťureková Andrea 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 1000 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň MŠK Brezno 3:53.87
Nžky 1000 m Pastieriková Alexandra 08 ZŠ Bojničky 150
Nžky výška Halásová Nikola 07 ZŠ Bojničky 150 128
Nžky výška Kultanová Beata 08 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky výška Šebestová Sára 07 ZŠ Rudolfa Jašíka Partizánske
Nžky diaľka Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň MŠK Brezno 277
Nžky diaľka Bendová Ema 07 Gymnázium Česká 10, Bratislava
Nžky diaľka Bromová Ema 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň MŠK Brezno 359
Nžky diaľka Donovalová Silvia 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka Ďurišová Petra 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 397
Nžky diaľka Goliašová Dominika 07 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka Halásová Nikola 07 ZŠ Bojničky 150 391
Nžky diaľka Kmeč Emma 08 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka Kultanová Beata 08 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Nžky diaľka Mináriková Iveta 08 ZŠ Bojničky 150
Nžky diaľka Střelcová Ema 07 ZŠ Bojničky 150
Nžky diaľka Svinčáková Laura 07 AK Mostáreň MŠK Brezno 322
Nžky diaľka Zacharová Zoja 07 ZŠ Bojničky 150