M |
100 m |
|
Bindas Patrik |
99 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
M |
100 m |
|
Kišš Máté |
99 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
M |
100 m |
|
Koperdák Lukáš |
00 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
M |
100 m |
|
Kuľha Jakub |
99 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
M |
100 m |
|
Lazar Samuel |
00 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
M |
200 m |
|
Baluch Matej |
00 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
M |
200 m |
|
Kišš Máté |
99 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
M |
200 m |
|
Kuľha Jakub |
99 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
M |
800 m |
|
Koperdák Lukáš |
00 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
M |
800 m |
|
Lazar Samuel |
00 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
M |
1500 m |
|
Čižmar Filip |
99 |
TJ OBAL SERVIS Košice |
|
|
|
M |
výška |
|
Bindas Patrik |
99 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
M |
diaľka |
|
Hajník Ľubomír |
98 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
M |
oštep 800 g |
|
Hajník Ľubomír |
98 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
M |
oštep 800 g |
|
Žeňúch Patrik |
90 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
J |
200 m |
|
Veľký Dušan |
00 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
J |
1500 m |
|
Biž Róbert |
04 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
J |
110 m pr. 99,1 |
|
Baluch Matej |
00 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
J |
110 m pr. 99,1 |
|
Biž Róbert |
04 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
J |
výška |
|
Veľký Dušan |
00 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
J |
diaľka |
|
Biž Róbert |
04 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
J |
guľa 6 kg |
|
Baran Adrián |
99 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
J |
guľa 6 kg |
|
Helmanovský Patrik |
00 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
J |
guľa 6 kg |
|
Kucka Filip Miroslav |
00 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
J |
disk 1,75 kg |
|
Baran Adrián |
99 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
J |
disk 1,75 kg |
|
Helmanovský Patrik |
00 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
J |
disk 1,75 kg |
|
Kucka Filip Miroslav |
00 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
J |
kladivo 6 kg |
|
Kucka Filip Miroslav |
00 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
J |
oštep 800 g |
|
Katrenič Gabriel |
00 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Bačišin Ján |
02 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Dula Tomáš |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Dulina Samuel |
01 |
Atletika Košice o.z. |
11.97 |
|
|
Dci |
100 m |
|
Frič Jakub |
04 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Hermanovský Samuel |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Janok Marek |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Jelínek Rastislav |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Kampczyk Kristián |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Kmec Filip |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Krajčír Stanislav |
02 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Legnavský Bernard |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Lisík Štefan |
03 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Michalko Samuel |
03 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Nihila Samuel |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Sedlák Erik |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Sedlák Samuel |
01 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Tovarňák Marián |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Bačišin Ján |
02 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Dulina Samuel |
01 |
Atletika Košice o.z. |
24.23 |
|
|
Dci |
200 m |
|
Dzurišin Samuel |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Hermanovský Jakub |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Chovanová Viktória |
03 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Jackanin Patrick |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Janok Marek |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Jelínek Rastislav |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Kalivoda Samuel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Krajčír Stanislav |
02 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Onder Daniel |
02 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Revaj Erik |
01 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Sedlák Erik |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Tovarňák Marián |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Zbojan Martin |
02 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Bilšák Peter |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Hudy Jozef |
01 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Chovanová Viktória |
03 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Kmec Filip |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Mačoško Matúš |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Matuščák Tomáš |
01 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Nihila Samuel |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Revaj Erik |
01 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Tovarňák Marián |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Zbojan Martin |
02 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Jackanin Patrick |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Kalivoda Samuel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Kampczyk Kristián |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Smetana Marek |
01 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Vašičkanin Marek |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Baránek Karol |
03 |
MŠK 1895 Kežmarok |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Čerep Vladimir |
01 |
TJ OBAL SERVIS Košice |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Fridmanský Denis |
01 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Polončák Damián |
02 |
TJ OBAL SERVIS Košice |
|
|
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Kováč Aleš |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Voľanský Radoslav |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Bilšák Peter |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Dzurišin Samuel |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Hermanovský Jakub |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Hermanovský Samuel |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Bačišin Ján |
02 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Bilšák Peter |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Dula Tomáš |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Hudák Matej |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Jackanin Patrick |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Jelínek Rastislav |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Kmec Filip |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Krajčír Stanislav |
02 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Kubiček Martin |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Mačoško Matúš |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Michalko Samuel |
03 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Vašičkanin Marek |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Voľanský Radoslav |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Bogdaň Matuš |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Dadej Kamil |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Dudáš Patrik |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Kaliňák Peter |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Kozár Martin |
01 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Legnavský Bernard |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Soloninka Samuel |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Dudáš Patrik |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Dzurišin Samuel |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Jackanič Leo |
01 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Kaliňák Peter |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Voľanský Radoslav |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Kaliňák Peter |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Bogdaň Matuš |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Kováč Aleš |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Kováč Oliver |
01 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Kubiček Martin |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Nihila Samuel |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Ragan Martin |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Soloninka Samuel |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Vašičkanin Marek |
01 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Dadej Kamil |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Dudáš Patrik |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Hermanovský Jakub |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Hermanovský Samuel |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Hudák Matej |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Jackanič Leo |
01 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Janok Marek |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Ragan Martin |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Soloninka Samuel |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Antal Marian |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Biž Michal |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Blaško Daniel |
06 |
MŠK 1895 Kežmarok |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Bujdoš Dávid |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Černický Gregor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Čížek Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Dobranský Kristián |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Dobranský Teodor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Domonkoš Dominik |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Dula Richard |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Fajner Maroš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Gajdoš Jakub |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Gaľa Michal |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Grulyo Miguel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Haburaj Martin |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Handžák Matúš |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Janok Tobias Gabri |
08 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kafka Lukáš |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kiss Marko |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kostík Lukáš |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kudláček Lukáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Lešňák Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Lovaš Adam |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Mazáč Michal |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Mihalčin Marek |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Mráz Tomáš |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Novák Lukáš |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Nyíri Kristóf |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Ondkanin Oliver |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Petrov Boris |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Prox Gregor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Radik Filip |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Szilvassy Marko |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Šomody Rastislav |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Šturmankin Juraj |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Takács András |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Tokarčík Michal |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Uhlár Július |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Vanta Kevin |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Vrabeľ Ondrej |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Zsóka Bence |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Antal Marian |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Baláž Šimon |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Bednár Adam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Černický Gregor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Čížek Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Danko Daniel |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Dula Richard |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Elek Marko |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Gaľa Michal |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Haburaj Martin |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Horvath Richard |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Karaffa Benjamín |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Kažimír Šimon |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Kochan Dominik |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Kostík Lukáš |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Kudláček Lukáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Lovaš Adam |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Mazáč Michal |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Mihál Dávid |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Michalov Adrián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Mruz Christopher |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Novák Lukáš |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Packo Tomáš |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Petrov Boris |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Prox Gregor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Roman Lukáš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Siman Martin |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Szilvassy Marko |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Šomody Rastislav |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Šturmankin Jakub |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Takács András |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Tokarčík Michal |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Vanta Kevin |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Vasilišin Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Vrabeľ Ondrej |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Zsóka Bence |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Chovanec Martin |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Janok Tobias Gabri |
08 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Kádár Benjamín |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Köteles Martin |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Nohovec Jan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Nyíri Kristóf |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Olejár Samuel |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Packo Tomáš |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Radik Filip |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Szilvassy Marko |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Vasilišin Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Vavrek Ján |
05 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžci |
300 m |
|
Zsóka Bence |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Biž Michal |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Bujdoš Dávid |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Danko Daniel |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Dobranský Teodor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Ferenc Miroslav |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Filčák Martin |
07 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Galovič Filip |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Guth Richard |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Kapusta Leo |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Kollár Matej |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Macko Marek |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Mihál Dávid |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Michalov Adrián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Mruz Christopher |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Siman Martin |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Solár Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Varady Tomáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Vavrek Ján |
05 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Baránek Emanuel |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Elek Marko |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kádár Benjamín |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kancír Maroš |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kancír Tomáš |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Köteles Martin |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Nohovec Jan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Olejár Samuel |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dzubák Matej |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Ferenc Miroslav |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Gajdoš Jakub |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Guth Richard |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Chovanec Martin |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kafka Lukáš |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kažimír Šimon |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kepes Peter |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kochan Dominik |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Lichvár Adam |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Smolko Milan |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Ščerbatý Alex |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
chôdza 1000 m |
|
Kepes Peter |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Bednár Adam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Dzubák Matej |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Chovanec Martin |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Lichvár Adam |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Michalov Adrián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Solár Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Uhlár Július |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Varady Tomáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Dobranský Kristián |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Domonkoš Dominik |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Dreveňák Egid |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Dula Richard |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Elek Marko |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Gajdoš Jakub |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Gaľa Michal |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Galovič Filip |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Grulyo Miguel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Guth Richard |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Handžák Matúš |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Horvath Richard |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Janok Tobias Gabri |
08 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Kádár Benjamín |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Kafka Lukáš |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Kancír Maroš |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Kapusta Leo |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Karaffa Benjamín |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Kepes Peter |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Killík Lukáš |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Kiss Marko |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Kochan Dominik |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Komjáti Roland |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Lichvár Adam |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Macko Marek |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Mihalčin Marek |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Mráz Tomáš |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Novák Lukáš |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Ondkanin Oliver |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Packo Tomáš |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Selecký Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Schuller Richárd |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Smolko Milan |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Ščerbatý Alex |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Šomody Rastislav |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Šturmankin Jakub |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Šturmankin Juraj |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Tokarčík Michal |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Vrabeľ Ondrej |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Adamuščin Adam |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Cimbaľák Adrián |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Gondkovič Ján |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Hornáček Jakub |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kancír Tomáš |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kažimír Šimon |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Kollár Matej |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Komjáti Roland |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Lovaš Martin |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Palko Bystrík |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Richvalský Benjamín |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Roman Lukáš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Schuller Richárd |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Solár Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Taras Šimon |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Vateha Matúš |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Vavrek Ján |
05 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Adamuščin Adam |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Baláž Šimon |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Bednár Adam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Cimbaľák Adrián |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Danko Daniel |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Domonkoš Dominik |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Dreveňák Egid |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Dzubák Matej |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Fajner Maroš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Ferenc Miroslav |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Grulyo Miguel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Hornáček Jakub |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Horvath Richard |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Killík Lukáš |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Kollár Matej |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Komjáti Roland |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Köteles Martin |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Lešňák Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Palko Bystrík |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Selecký Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Schuller Richárd |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Smolko Milan |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Šturmankin Jakub |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Taras Šimon |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Vateha Matúš |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Adamuščin Adam |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Antal Marian |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Biž Michal |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Cimbaľák Adrián |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Černický Gregor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Dobranský Kristián |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Dobranský Teodor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Galovič Filip |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kapusta Leo |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Killík Lukáš |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kiss Marko |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kostík Lukáš |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Mazáč Michal |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Mihál Dávid |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Nyíri Kristóf |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Ondkanin Oliver |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Petrov Boris |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Prox Gregor |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Roman Lukáš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Siman Martin |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Ščerbatý Alex |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Šturmankin Juraj |
09 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Takács András |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Taras Šimon |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Vanta Kevin |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Ž |
100 m |
|
Riššová Lenka |
00 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Ž |
100 m |
|
Žinčáková Diana |
00 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Ž |
200 m |
|
Riššová Lenka |
00 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Ž |
200 m |
|
Žinčáková Diana |
00 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Ž |
800 m |
|
Rozenbergová Dana |
00 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Ž |
diaľka |
|
Riššová Lenka |
00 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Ž |
guľa 4 kg |
|
Feďová Andrea |
98 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
|
|
Ž |
guľa 4 kg |
|
Žinčáková Diana |
00 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Ž |
disk 1 kg |
|
Feďová Andrea |
98 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
|
|
Ž |
oštep 600 g |
|
Vargová Miroslava |
96 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
|
|
Jky |
100 m |
|
Halušková Janka |
04 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Jky |
100 m |
|
Halušková Slávka |
04 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Jky |
100 m pr. 83,8 |
|
Halušková Slávka |
04 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Jky |
diaľka |
|
Halušková Janka |
04 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Jky |
diaľka |
|
Halušková Slávka |
04 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Jky |
guľa 4 kg |
|
Halušková Janka |
04 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Jky |
guľa 4 kg |
|
Kochanová Katarína |
99 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Jky |
disk 1 kg |
|
Svitanová Patricia |
00 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
|
|
Jky |
oštep 600 g |
|
Džambová Barbora |
00 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
|
|
Jky |
oštep 600 g |
|
Kochanová Katarína |
99 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Jky |
oštep 600 g |
|
Svitanová Patricia |
00 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Barlová Zuzana |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Brehuvová Erika |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Iľašová Zoja |
04 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Kolcunová Terézia |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Komanová Erika |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Kuczik Mária |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Lauffová Nina |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Macejová Silvia |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Majirská Karolína |
03 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Mikušova Barbora |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Mudráková Lucia |
02 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Radráková Ema |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Žaludeková Emília |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Azariová Klaudia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Brehuvová Erika |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Géciová Dominika |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Hanzelyová Klaudia |
01 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves |
28.28 |
|
|
Dky |
200 m |
|
Iľašová Zoja |
04 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Jančová Lenka |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Kiselová Kristína |
03 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Mikušova Barbora |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Ongáľová Olívia |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Radráková Ema |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Švigárová Ivana |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Žaludeková Emília |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Azariová Klaudia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Jančová Lenka |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Kuczik Mária |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Mudráková Lucia |
02 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Rečičárová Sára |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Švigárová Ivana |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Devaldová Karin |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Hajduková Izabela |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Kolcunová Soňa |
01 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Köteles Lila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Mošková Zuzana |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Zuštinová Martina |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1500 m |
|
Hakulinová Stanislava |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1500 m |
|
Ivančová Tamara |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Dky |
1500 m |
|
Špitková Kristína |
01 |
MŠK 1895 Kežmarok |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Bartková Alexandra |
01 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Géciová Dominika |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Ongáľová Olívia |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Majirská Karolína |
03 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Bartková Alexandra |
01 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Hersteková Katarína |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Kiselová Kristína |
03 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Krštieňová Sára |
02 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Macejová Silvia |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Mikušova Barbora |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Barlová Zuzana |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Belišová Radka |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Géciová Dominika |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Hajduková Izabela |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Kiselová Kristína |
03 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Komanová Erika |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Lazorová Alexandra |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Lazúrová Kristína |
01 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Marjová Monika |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Naďová Natália |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Stojáková Soňa |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Baňasová Zuzana |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Barlová Zuzana |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Belišová Radka |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Hajduková Izabela |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Kolcunová Soňa |
01 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Komanová Erika |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Kuczik Mária |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Lacková Juliana |
02 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Lazúrová Kristína |
01 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Naďová Natália |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Rečičárová Sára |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Kolcunová Terézia |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Lazorová Alexandra |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Baňasová Zuzana |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Belišová Radka |
02 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Hersteková Katarína |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Krštieňová Sára |
02 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Lauffová Nina |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Lazúrová Kristína |
01 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Naďová Natália |
02 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Ongáľová Olívia |
01 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Stojáková Soňa |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Vavreková Nina Natália |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Hersteková Katarína |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Macejová Silvia |
02 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Babjaková Laura |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Balázs Rita |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Blichová Alexandra |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Czeranková Daniela |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Demková Nela |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Drábiková Simona |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Ďurišková Lucia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Džubasová Vanesa |
06 |
MŠK 1895 Kežmarok |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Glevaňáková Erika |
06 |
MŠK 1895 Kežmarok |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Gramatová Xénia |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Horváthová Saša |
06 |
MŠK 1895 Kežmarok |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Hrabovská Daniela |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Hutkaiová Alexandra |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kafková Amália |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kaminská Lea |
05 |
MŠK 1895 Kežmarok |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kasčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kissová Lenka |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Knišová Jana |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kocúrová Lea |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kokindová Tamara |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kollárová Lucia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Labusová Melánia |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Lafková Lenka |
07 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Laporčáková Daniela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Maňková Tara |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Maxianová Laura |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Melcherová Hana |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Melichová Alexandra |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Molnárová Sujak Daniela |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Molnárová Sujak Ivana |
07 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Olčáková Sarah |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Onderčinová Yvonne |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Péter Kitty |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Sopková Natália |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Spišáková Lívia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Šibová Natália |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Šmagalová Simona |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Švarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Švidová Nelly |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Takács Anna |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Terezková Liliana |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Tokárová Zuzana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Viduchová Zuzana |
07 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Vojtovičová Vanesa |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Voľanská Sofia |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Zajacová Zuzana |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Babjaková Laura |
07 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Balázs Rita |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Cibuľášová Miriam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Czeranková Daniela |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Čéčiová Erika |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Dobos Anna |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Drábiková Simona |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Filipová Petra |
06 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Gburová Daša |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Gmitterová Aurélia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Gramatová Xénia |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hrabovská Daniela |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kiralyová Klaudia |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Knišová Jana |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Labusová Melánia |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Lešková Emma |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Maxianová Laura |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Melcherová Hana |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Melichová Alexandra |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Michtová Aneta |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Onderčinová Yvonne |
06 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Peczuchová Daniela |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Péter Kitty |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Sekeráková Alexandra |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Sopková Natália |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Stanková Chiara |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Stanková Sára |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Šibová Natália |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Šmagalová Simona |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Švarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Takács Anna |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Tinthofferová Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Tkáčová Paula |
05 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Tovarňáková Gabriela |
07 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Vargová Gabriela |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Viduchová Zuzana |
07 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Voľanská Sofia |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Czeranková Daniela |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Demková Nela |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Ďurišková Lucia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Filipová Petra |
06 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Gmitterová Aurélia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Haneková Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Chlebušová Kornélia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Kissová Lenka |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Kurimská Sárah |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Mezeiová Karolína |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Michtová Aneta |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Petrová Henrieta |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Raganová Martina |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Tkáčová Paula |
05 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Viestová Zuzana |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Bodíková Ema |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Bučková Katarína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Demková Nela |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Hižnayová Alexandra |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Hutkaiová Alexandra |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Jakubová Viktória |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Kočíková Klára |
06 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Kollárová Lucia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Kovalčínová Andrea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Lafková Lenka |
07 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Laporčáková Daniela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Lovecká Jana |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Melichová Alexandra |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Molentová Tamara |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Molnárová Sujak Ivana |
07 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Spišáková Lívia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Širillová Natália |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Tovarňáková Gabriela |
07 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Ádámová Patríca |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Enekešová Daniela |
05 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Enekešová Ema |
05 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Halovská Viktória |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Hudecová Michaela |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Kissová Lenka |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Nemcová Linda |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Vavreková Nina Natália |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Bučková Katarína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Chlebušová Kornélia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kovalčínová Andrea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Lešková Emma |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Lovecká Jana |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sedláková Sonja |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Štempelová Alexandra |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Čéčiová Erika |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Čipková Bianka |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Kafková Amália |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Kocúrová Lea |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Maňková Tara |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Olčáková Sarah |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Peczuchová Daniela |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Raganová Martina |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Rojáková Rebeka |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Stanková Kristína |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Štempelová Alexandra |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Tinthofferová Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Urbánová Natália |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Viestová Zuzana |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
chôdza 1000 m |
|
Zatrochová Sofia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Bučková Katarína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Cibuľášová Miriam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Čéčiová Erika |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Čupeľová Petra |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Geffertová Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Hižnayová Alexandra |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Horváthová Veronika |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Kovalčínová Andrea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Lovecká Jana |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Marcinová Michaela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Molnárová Sujak Daniela |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Olejárová ELLA |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Sedláková Sonja |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Stanková Chiara |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Stanková Sára |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Blichová Alexandra |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Cibuľášová Miriam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Cingelová Saskia |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Dobos Anna |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Ďurišková Lucia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Gburová Daša |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Gramatová Xénia |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Horváthová Veronika |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Hrabovská Daniela |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Chlebušová Kornélia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kasčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kiralyová Klaudia |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Knišová Jana |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kokindová Tamara |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Labusová Melánia |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Lešková Emma |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Melcherová Hana |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Mezeiová Karolína |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Molentová Tamara |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Olejárová ELLA |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Péter Kitty |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Raganová Martina |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Rusová Vanessa |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Sekeráková Alexandra |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Spišáková Lívia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Stanková Chiara |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Stanková Sára |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Širillová Natália |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Šmagalová Simona |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Štempelová Alexandra |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Švidová Nelly |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Takács Anna |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Terezková Liliana |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Tokárová Zuzana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Urbánová Natália |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Vargová Gabriela |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Viduchová Zuzana |
07 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Voľanská Sofia |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Zajacová Zuzana |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Ádámová Patríca |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Baková Lea |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Cingelová Saskia |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Čipková Bianka |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Dobos Anna |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Geffertová Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Halasová Veronika |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Haneková Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Horváthová Veronika |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kiralyová Klaudia |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kurimská Sárah |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Marcinová Michaela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Petrová Henrieta |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Stanková Kristína |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Švarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Tinthofferová Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Urbánová Natália |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Vavreková Nina Natália |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Vyskočová Denisa |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Zatrochová Sofia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Ádámová Patríca |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Baková Lea |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Bodíková Ema |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Cingelová Saskia |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Gburová Daša |
06 |
AK Slovan Levoča |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Geffertová Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Haneková Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Hudecová Michaela |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Kurimská Sárah |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Marcinová Michaela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Mezeiová Karolína |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Peczuchová Daniela |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Petrová Henrieta |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Rojáková Rebeka |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Rusová Vanessa |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Stanková Kristína |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Vargová Gabriela |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Vavreková Nina Natália |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Vyskočová Denisa |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Zatrochová Sofia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Balázs Rita |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Blichová Alexandra |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Čipková Bianka |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gállová Daniela |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hudecová Michaela |
07 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hutkaiová Alexandra |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kasčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kocúrová Lea |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kollárová Lucia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Maňková Tara |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Michtová Aneta |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Molentová Tamara |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Molnárová Sujak Daniela |
06 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Molnárová Sujak Ivana |
07 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Nemcová Linda |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Olčáková Sarah |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Rojáková Rebeka |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Rusová Vanessa |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Sedláková Sonja |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Sopková Natália |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šibová Natália |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Širillová Natália |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Švidová Nelly |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Terezková Liliana |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Tokárová Zuzana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Viestová Zuzana |
06 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zajacová Zuzana |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|