<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok, Košice, 13. 10. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.57
Žci 60 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 07.21
Žci 60 m Federič Filip 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 07.30
Žci 60 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 07.79
Žci 60 m Hadváb Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.65
Žci 60 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.20
Žci 60 m Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 08.32
Žci 60 m Kosorín Lukáš 03 Atletický klub ZTS Martin
Žci 60 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 08.17
Žci 60 m Majerčík Matúš 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.87
Žci 60 m Paško Adam 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.03
Žci 60 m Rúrik David 04 AO Olympia Považská Bystrica 08.05
Žci 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.77
Žci 60 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 07.77
Žci 60 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 07.21
Žci 60 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 07.64
Žci 60 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice 08.80
Žci 60 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
Žci 60 m Zajac Martin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.06
Žci 60 m Žitňák Róbert 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.69
Žci 150 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 17.43
Žci 150 m Federič Filip 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 18.33
Žci 150 m Hadváb Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.49
Žci 150 m Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš 23.49
Žci 150 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 150 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica 21.20
Žci 150 m Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.10
Žci 150 m Majerčík Matúš 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.63
Žci 150 m Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 20.85
Žci 150 m Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 18.80
Žci 150 m Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice 19.59
Žci 150 m Paško Adam 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 19.10
Žci 150 m Rúrik David 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.76
Žci 150 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 19.44
Žci 150 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 17.73
Žci 150 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 17.93
Žci 150 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice
Žci 150 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.10
Žci 150 m Varga Michal 06 AK Slávia TU Košice
Žci 150 m Zajac Martin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.21
Žci 300 m Fiala Šimon 03 AC Stavbár Nitra 41.78
Žci 300 m Frič Adrián 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 300 m Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice 43.52
Žci 300 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 41.22
Žci 300 m Kachlík Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom 45.81
Žci 300 m Kloca Kristián 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra 42.04
Žci 300 m Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice 43.31
Žci 300 m Paško Adam 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 42.01
Žci 300 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 41.10
Žci 300 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 41.44
Žci 300 m Stajník Samuel 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 300 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 38.57
Žci 300 m Zajac Martin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Bičian Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 800 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 2:31.05
Žci 800 m Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Fiala Šimon 03 AC Stavbár Nitra 2:24.90
Žci 800 m Frič Adrián 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 800 m Horváth Erik 03 AC Stavbár Nitra 2:35.12
Žci 800 m Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 800 m Kloca Kristián 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice 2:46.81
Žci 800 m Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Malinovsky Samuel 06 AK Slávia TU Košice
Žci 800 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:30.27
Žci 800 m Müller Adam 07 AK Slávia TU Košice
Žci 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:13.39
Žci 800 m Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 3000 m Boško Denis 04 AO Olympia Považská Bystrica 12:11.07
Žci 3000 m Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra 11:05.44
Žci 3000 m Haraslin Roman 03 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci 3000 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 3000 m Kmec Filip 04 AK Slávia TU Košice
Žci 3000 m Kmecik Samuel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 3000 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 10:49.69
Žci 3000 m Lukačejda Alex 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 3000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 3000 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 10:13.88
Žci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 11:17.03
Žci 3000 m Sobek Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 3000 m Šima Andrej 03 AC Stavbár Nitra 12:03.95
Žci 3000 m Štefek Tomáš 04 AC Stavbár Nitra
Žci 3000 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 11:32.09
Žci 100 m pr. 83,8 Boško Denis 04 AO Olympia Považská Bystrica 19.35
Žci 100 m pr. 83,8 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci 100 m pr. 83,8 Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.12
Žci 100 m pr. 83,8 Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 100 m pr. 83,8 Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 16.21
Žci 100 m pr. 83,8 Chodelka Jakub 03 AC Stavbár Nitra 15.94
Žci 100 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 16.95
Žci 100 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 14.60
Žci 100 m pr. 83,8 Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 13.59
Žci 100 m pr. 83,8 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.18
Žci 100 m pr. 83,8 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 15.90
Žci 100 m pr. 83,8 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom 21.01
Žci 100 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 100 m pr. 83,8 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 16.69
Žci 100 m pr. 83,8 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.47
Žci 300 m pr. 76,2 Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 44.97
Žci 300 m pr. 76,2 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 55.63
Žci 300 m pr. 76,2 Chodelka Jakub 03 AC Stavbár Nitra 46.43
Žci 300 m pr. 76,2 Kachlík Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom 47.78
Žci 300 m pr. 76,2 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 46.90
Žci 300 m pr. 76,2 Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 53.12
Žci 300 m pr. 76,2 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 42.57
Žci 300 m pr. 76,2 Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 42.92
Žci 300 m pr. 76,2 Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.08
Žci 300 m pr. 76,2 Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 43.44
Žci 300 m pr. 76,2 Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica 51.79
Žci 300 m pr. 76,2 Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica 53.07
Žci 300 m pr. 76,2 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 45.93
Žci 300 m pr. 76,2 Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 49.81
Žci 300 m pr. 76,2 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Žci 300 m pr. 76,2 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 1500 m pr. 76,2 Beharka Adrián 03 Atletický klub ZTS Martin
Žci 1500 m pr. 76,2 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 6:47.92
Žci 1500 m pr. 76,2 Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 6:14.95
Žci 1500 m pr. 76,2 Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Žci 1500 m pr. 76,2 Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 1500 m pr. 76,2 Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Žci 1500 m pr. 76,2 Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 5:50.10
Žci 1500 m pr. 76,2 Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš 5:26.34
Žci 1500 m pr. 76,2 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom 6:08.55
Žci 1500 m pr. 76,2 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 1500 m pr. 76,2 Varga Michal 06 AK Slávia TU Košice
Žci 1500 m pr. 76,2 Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 5:02.71
Žci 4 x 60 m kluby Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Bičian Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Dula Richard 06 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Dula Tomáš 04 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Fiala Šimon 03 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Hadváb Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Hyžinský Roman 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 60 m kluby Chovanec Martin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Kmec Filip 04 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Kmecik Samuel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 60 m kluby Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Kuriš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Lukačejda Alex 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Malinovsky Samuel 06 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Müller Adam 07 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Rúrik David 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Sobota Matej 08 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Stajník Samuel 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 60 m kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Štefek Tomáš 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Varga Michal 06 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 60 m kluby Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Žitňák Róbert 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Bičian Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Boško Denis 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Czako Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Dula Richard 06 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 300 m kluby Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Frič Adrián 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Horváth Erik 03 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Chovanec Martin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Kachlík Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Kloca Kristián 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Kmec Filip 04 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 300 m kluby Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 300 m kluby Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Lukačejda Alex 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Mores Michal Jan 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby Niedelský Šimon 03 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 300 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Sobek Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Stajník Samuel 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci 4 x 300 m kluby Šima Andrej 03 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 153
Žci výška Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 169
Žci výška Dula Tomáš 04 AK Slávia TU Košice 147
Žci výška Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 150
Žci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 173
Žci výška Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra
Žci výška Majda Gabriel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 166
Žci výška Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 125
Žci výška Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica 155
Žci výška Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 160
Žci výška Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica
Žci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 153
Žci výška Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci žrď Chodelka Jakub 03 AC Stavbár Nitra 320
Žci žrď Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 220
Žci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 390
Žci žrď Štefek Tomáš 04 AC Stavbár Nitra 270
Žci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 498
Žci diaľka Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 413
Žci diaľka Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 526
Žci diaľka Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 500
Žci diaľka Dula Richard 06 AK Slávia TU Košice 367
Žci diaľka Dula Tomáš 04 AK Slávia TU Košice 500
Žci diaľka Federič Filip 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 566
Žci diaľka Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 525
Žci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 498
Žci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 534
Žci diaľka Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 433
Žci diaľka Kosorín Lukáš 03 Atletický klub ZTS Martin 553
Žci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 448
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 432
Žci diaľka Lubelec Ladislav 03 CVČ Liptovský Mikuláš 576
Žci diaľka Majerčík Matúš 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 484
Žci diaľka Malinovsky Samuel 06 AK Slávia TU Košice 380
Žci diaľka Mikuláš Adam 04 CVČ Liptovský Mikuláš 486
Žci diaľka Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice 536
Žci diaľka Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 452
Žci diaľka Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 444
Žci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 423
Žci diaľka Žitňák Róbert 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Žci guľa 4 kg Artim Fabián 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.09
Žci guľa 4 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 09.11
Žci guľa 4 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 09.46
Žci guľa 4 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 12.01
Žci guľa 4 kg Dudr Rastislav 03 AO Olympia Považská Bystrica 06.76
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 09.47
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 15.51
Žci guľa 4 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom 11.36
Žci guľa 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10.90
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra
Žci guľa 4 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 09.43
Žci guľa 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.78
Žci guľa 4 kg Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 09.40
Žci guľa 4 kg Šima Andrej 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.87
Žci guľa 4 kg Štefan Oliver 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 11.86
Žci guľa 4 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 11.08
Žci disk 1 kg Artim Fabián 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.40
Žci disk 1 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 15.80
Žci disk 1 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 29.00
Žci disk 1 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 26.55
Žci disk 1 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 32.95
Žci disk 1 kg Dudr Rastislav 03 AO Olympia Považská Bystrica 17.64
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 32.65
Žci disk 1 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 42.41
Žci disk 1 kg Haraslin Roman 03 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci disk 1 kg Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra 26.48
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra
Žci disk 1 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 27.22
Žci disk 1 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.30
Žci disk 1 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom 34.67
Žci disk 1 kg Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Šima Andrej 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.21
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.84
Žci disk 1 kg Štefan Oliver 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 31.02
Žci disk 1 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.07
Žci disk 1 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 21.25
Žci disk 1 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 27.70
Žci kladivo 4 kg Artim Fabián 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.30
Žci kladivo 4 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 25.83
Žci kladivo 4 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 46.00
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 24.60
Žci kladivo 4 kg Dudr Rastislav 03 AO Olympia Považská Bystrica 17.18
Žci kladivo 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 25.54
Žci kladivo 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 25.88
Žci kladivo 4 kg Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.93
Žci kladivo 4 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom 29.55
Žci kladivo 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 26.62
Žci kladivo 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra
Žci kladivo 4 kg Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom 23.76
Žci kladivo 4 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.55
Žci kladivo 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci kladivo 4 kg Podzámsky Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom 33.70
Žci kladivo 4 kg Šima Andrej 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.68
Žci kladivo 4 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci kladivo 4 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra
Žci kladivo 4 kg Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 26.19
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 26.48
Žci oštep 600 g Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 25.31
Žci oštep 600 g Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 29.77
Žci oštep 600 g Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.38
Žci oštep 600 g Haraslin Roman 03 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci oštep 600 g Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.49
Žci oštep 600 g Kmecik Samuel 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra 39.81
Žci oštep 600 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 39.57
Žci oštep 600 g Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 31.58
Žci oštep 600 g Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 34.99
Žci oštep 600 g Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Štefan Oliver 03 KĽŠ KRYHA Bratislava 42.19
Žci oštep 600 g Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.06
Žci oštep 600 g Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 30.62
Žci oštep 600 g Závodný Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom 21.69
Žci oštep 600 g Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 29.54
Žci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 21:24.36
Žci chôdza 3000 m Čerešník Martin 03 CVČ Brezová pod Bradlom 22:43.33
Žci chôdza 3000 m Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 23:57.33
Žci chôdza 3000 m Chovanec Martin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci chôdza 3000 m Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 18:52.70
Žci chôdza 3000 m Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 3000 m Niedelský Šimon 03 AK Slávia TU Košice
Žci chôdza 3000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin
Žci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 21:28.87
Žci chôdza 3000 m Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:30.74
Žci chôdza 3000 m Žofčin Dominik 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.89
Žky 60 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.20
Žky 60 m Bujňáková Ema 04 AK Slávia TU Košice 08.61
Žky 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.99
Žky 60 m Čederlová Ela 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.00
Žky 60 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.52
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Žky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.77
Žky 60 m Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 08.63
Žky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Žky 60 m Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.41
Žky 60 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.37
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.65
Žky 60 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 07.8
Žky 60 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.02
Žky 60 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 08.93
Žky 60 m Mišovičová Katarína 03 Atletický klub Bojničky 08.21
Žky 60 m Mnichova Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.02
Žky 60 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 08.07
Žky 60 m Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.24
Žky 60 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.11
Žky 60 m Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice 08.50
Žky 60 m Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.66
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.64
Žky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.50
Žky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.90
Žky 150 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.46
Žky 150 m Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 20.32
Žky 150 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 20.44
Žky 150 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.79
Žky 150 m Čederlová Ela 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 19.60
Žky 150 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.90
Žky 150 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 22.10
Žky 150 m Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 19.16
Žky 150 m Kandravá Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.65
Žky 150 m Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 24.70
Žky 150 m Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 25.10
Žky 150 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.02
Žky 150 m Kolocsicsová Barbara 03 Atletický club Nové Zámky 21.47
Žky 150 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 22.73
Žky 150 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 19.22
Žky 150 m Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 150 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 23.46
Žky 150 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Žky 150 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.47
Žky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 21.69
Žky 150 m Mišovičová Katarína 03 Atletický klub Bojničky 19.88
Žky 150 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 19.52
Žky 150 m Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 20.37
Žky 150 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.43
Žky 150 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 19.40
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 21.10
Žky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.41
Žky 300 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice 45.64
Žky 300 m Dolníková Nina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 48.29
Žky 300 m Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 42.58
Žky 300 m Frianová Karolína 03 CVČ Liptovský Mikuláš 48.5
Žky 300 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 48.42
Žky 300 m Hubschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.55
Žky 300 m Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.75
Žky 300 m Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky 41.75
Žky 300 m Lacová Sofia 05 CVČ Liptovský Mikuláš 50.3
Žky 300 m Lenková Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m Mišovičová Katarína 03 Atletický klub Bojničky 42.58
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 44.24
Žky 300 m Radráková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 44.97
Žky 300 m Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice 46.46
Žky 300 m Štefáneková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m Šujanová Ella 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 46.52
Žky 300 m Švajdová Hanka 03 Atletický club Nové Zámky 46.87
Žky 300 m Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 45.88
Žky 300 m Varsová Timea 03 MŠk Žiar nad Hronom 52.39
Žky 800 m Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:47.98
Žky 800 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 2:24.50
Žky 800 m Garguláková Alžbeta 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:29.3
Žky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.26
Žky 800 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 800 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 2:45.86
Žky 800 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:32.91
Žky 800 m Köteles Lila 03 AK Slávia TU Košice
Žky 800 m Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 800 m Lacková Lenka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 3:18.56
Žky 800 m Lacová Sofia 05 CVČ Liptovský Mikuláš 2:39.49
Žky 800 m Lenková Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 Atletický klub Bojničky 2:28.77
Žky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:34.53
Žky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Žky 2000 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Žky 2000 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 2000 m Benková-Rybárov Barbora 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 2000 m Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 9:36.32
Žky 2000 m Čériová Michaela 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 2000 m Gálusová Pavlína 04 MŠk Žiar nad Hronom 8:40.00
Žky 2000 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 2000 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice
Žky 2000 m Hudáková Deborah 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 2000 m Jacurová Stanislava 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 2000 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky 8:31.05
Žky 2000 m Keszegh Kyra 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 2000 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice 8:37.81
Žky 2000 m Kuboučíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 2000 m Laktišová Eliška 04 Atletický club Nové Zámky 8:27.77
Žky 2000 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10:23.63
Žky 2000 m Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky 8:32.51
Žky 2000 m Šujanová Ella 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 100 m pr. 76,2 Cimbaľakova Ema 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.75
Žky 100 m pr. 76,2 Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 17.81
Žky 100 m pr. 76,2 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 14.54
Žky 100 m pr. 76,2 Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 17.93
Žky 100 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 20.95
Žky 100 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 16.45
Žky 100 m pr. 76,2 Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 17.34
Žky 100 m pr. 76,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 18.71
Žky 100 m pr. 76,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.71
Žky 100 m pr. 76,2 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 15.11
Žky 100 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.10
Žky 100 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.09
Žky 100 m pr. 76,2 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.92
Žky 100 m pr. 76,2 Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.18
Žky 100 m pr. 76,2 Veselská Sandra 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 18.40
Žky 100 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 16.46
Žky 300 m pr. 76,2 Bartková Paulína 03 MŠk Žiar nad Hronom 56.38
Žky 300 m pr. 76,2 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 51.01
Žky 300 m pr. 76,2 Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice
Žky 300 m pr. 76,2 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 45.32
Žky 300 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 53.06
Žky 300 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m pr. 76,2 Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 57.87
Žky 300 m pr. 76,2 Mnichova Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 300 m pr. 76,2 Pavelicová Adriana 03 CVČ Liptovský Mikuláš 51.56
Žky 300 m pr. 76,2 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 48.90
Žky 300 m pr. 76,2 Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 59.15
Žky 300 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.18
Žky 300 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 46.44
Žky 300 m pr. 76,2 Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 48.24
Žky 300 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 49.45
Žky 1500 m pr. 76,2 Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice
Žky 1500 m pr. 76,2 Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 1500 m pr. 76,2 Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom 6:31.34
Žky 1500 m pr. 76,2 Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:56.25
Žky 1500 m pr. 76,2 Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom 5:53.15
Žky 1500 m pr. 76,2 Kuboučíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 6:28.85
Žky 1500 m pr. 76,2 Marková Monika 03 CVČ Liptovský Mikuláš 7:01.04
Žky 1500 m pr. 76,2 Pavelicová Adriana 03 CVČ Liptovský Mikuláš 5:27.99
Žky 1500 m pr. 76,2 Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 7:04.94
Žky 1500 m pr. 76,2 Spišáková Lívia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 1500 m pr. 76,2 Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 5:44.03
Žky 1500 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:25.45
Žky 4 x 60 m kluby Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Bujňáková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Cimbaľakova Ema 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Frianová Karolína 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 60 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Hubschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Hudáková Deborah 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Jacurová Stanislava 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Köteles Lila 03 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Lacková Lenka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Marková Monika 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Mnichova Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 60 m kluby Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 60 m kluby Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby Pomajbová Vanesa 05 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 60 m kluby Radráková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Spišáková Lívia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Šemetková Bianka 03 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 60 m kluby Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby Štefáneková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 60 m kluby Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 60 m kluby Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Bartošíková Ella 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 300 m kluby Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Bučeková Ráchel 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Cimbaľakova Ema 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Čederlová Ela 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 300 m kluby Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Dolníková Nina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Gálusová Pavlína 04 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Žky 4 x 300 m kluby Garguláková Alžbeta 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 300 m kluby Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 300 m kluby Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Hubschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Hudáková Deborah 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Jacurová Stanislava 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Jakubášeková Ema 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 300 m kluby Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Kandravá Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 300 m kluby Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Köteles Lila 03 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Krajčíková Nina 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 300 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Kubáňová Anna K. 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Kuboučíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Žky 4 x 300 m kluby Lacková Lenka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Lacová Sofia 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Lečková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Lenková Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Žky 4 x 300 m kluby Marková Monika 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 300 m kluby Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Žky 4 x 300 m kluby Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 300 m kluby Pomajbová Vanesa 05 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 300 m kluby Radráková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky (A)
Žky 4 x 300 m kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky (B)
Žky 4 x 300 m kluby Spišáková Lívia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 300 m kluby Štefáneková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Vanovčanová Klára 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby Varsová Timea 03 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Žky 4 x 300 m kluby Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky výška Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 146
Žky výška Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 151
Žky výška Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 146
Žky výška Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 145
Žky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 160
Žky výška Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 115
Žky výška Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky 160
Žky výška Maruniaková Zuzana 03 MŠk Žiar nad Hronom 145
Žky výška Šujanová Ella 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 145
Žky výška Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 155
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 151
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 151
Žky výška Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 148
Žky výška Veselská Sandra 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 158
Žky výška Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky
Žky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 158
Žky žrď Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Žky žrď Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 210
Žky žrď Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 160
Žky žrď Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Žky žrď Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 200
Žky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 509
Žky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 513
Žky diaľka Bujňáková Ema 04 AK Slávia TU Košice 504
Žky diaľka Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 448
Žky diaľka Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 483
Žky diaľka Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 555
Žky diaľka Frianová Karolína 03 CVČ Liptovský Mikuláš 438
Žky diaľka Gallová Karolína 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 424
Žky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 495
Žky diaľka Jakubíková Lea 05 Atletický club Nové Zámky 448
Žky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 497
Žky diaľka Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 343
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 444
Žky diaľka Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 499
Žky diaľka Mikuličková Ina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 422
Žky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 471
Žky diaľka Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 467
Žky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 543
Žky diaľka Šemetková Bianka 03 MŠk Žiar nad Hronom 445
Žky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 520
Žky diaľka Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 482
Žky diaľka Vanovčanová Klára 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 467
Žky diaľka Veselská Sandra 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 520
Žky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 561
Žky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 460
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 514
Žky guľa 3 kg Berešová Daniela 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.01
Žky guľa 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Žky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.27
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
Žky guľa 3 kg Dzivá Karin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.84
Žky guľa 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.36
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 08.24
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.07
Žky guľa 3 kg Hromeková Natália 03 Atletický klub Bojničky 07.52
Žky guľa 3 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 12.15
Žky guľa 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.56
Žky guľa 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 10.81
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 07.46
Žky guľa 3 kg Lečková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.50
Žky guľa 3 kg Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.89
Žky guľa 3 kg Philippiová Emma 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.38
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.68
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 08.90
Žky guľa 3 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 08.23
Žky guľa 3 kg Várniková Viktória 03 Atletický club Nové Zámky 08.60
Žky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.44
Žky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.75
Žky disk 1 kg Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 15.02
Žky disk 1 kg Dzivá Karin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.98
Žky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 22.64
Žky disk 1 kg Gallová Karolína 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky disk 1 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 21.03
Žky disk 1 kg Hromeková Natália 03 Atletický klub Bojničky 21.15
Žky disk 1 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 24.06
Žky disk 1 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.26
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.26
Žky disk 1 kg Kosmálová Simona 04 Atletický klub Bojničky 16.72
Žky disk 1 kg Kováříková Sabína 03 Atletický klub Bojničky 19.25
Žky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky
Žky disk 1 kg Maráková Paulína 03 Atletický klub Bojničky 21.09
Žky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 19.69
Žky disk 1 kg Mikuličková Ina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.18
Žky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 19.68
Žky disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 25.12
Žky disk 1 kg Vanovčanová Klára 04 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky kladivo 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.11
Žky kladivo 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky kladivo 3 kg Dzivá Karin 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 21.44
Žky kladivo 3 kg Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Žky kladivo 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 19.69
Žky kladivo 3 kg Hromeková Natália 03 Atletický klub Bojničky 25.53
Žky kladivo 3 kg Chovanová Anna 04 MŠk Žiar nad Hronom
Žky kladivo 3 kg Ijisesan Perryo Victoria 03 CVČ Liptovský Mikuláš 32.18
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.90
Žky kladivo 3 kg Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky kladivo 3 kg Maráková Paulína 03 Atletický klub Bojničky 20.64
Žky kladivo 3 kg Philippiová Emma 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.23
Žky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 24.10
Žky kladivo 3 kg Synaková Sabína 04 Atletický klub Bojničky 14.54
Žky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 21.69
Žky kladivo 3 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 23.93
Žky oštep 500 g Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice 20.51
Žky oštep 500 g Benková-Rybárov Barbora 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.79
Žky oštep 500 g Berešová Daniela 04 KĽŠ KRYHA Bratislava 15.07
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 15.77
Žky oštep 500 g Blahutová Erika 04 Atletický klub Bojničky 16.90
Žky oštep 500 g Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.02
Žky oštep 500 g Dolníková Nina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 19.13
Žky oštep 500 g Gallová Karolína 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.75
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 27.06
Žky oštep 500 g Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 27.20
Žky oštep 500 g Kandravá Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.23
Žky oštep 500 g Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.04
Žky oštep 500 g Kosmálová Simona 04 Atletický klub Bojničky 25.33
Žky oštep 500 g Lečková Ema 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.29
Žky oštep 500 g Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.55
Žky oštep 500 g Maráková Paulína 03 Atletický klub Bojničky 21.22
Žky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 32.09
Žky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.00
Žky oštep 500 g Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.12
Žky oštep 500 g Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky chôdza 3000 m Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky 20:53.63
Žky chôdza 3000 m Brnáková Barbora 04 MŠk Žiar nad Hronom 17:23.36
Žky chôdza 3000 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky 20:49.64
Žky chôdza 3000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom 17:36.65
Žky chôdza 3000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 15:39.85
Žky chôdza 3000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 17:25.63
Žky chôdza 3000 m Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky chôdza 3000 m Jakušová Nina 03 MŠk Žiar nad Hronom 19:39.01
Žky chôdza 3000 m Jochovičova Alica 04 CVČ Liptovský Mikuláš 24:13.14
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 16:18.31
Žky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 20:44.13
Žky chôdza 3000 m Tinková Tatiana 04 Atletický klub Bojničky 20:55.39
Žky chôdza 3000 m Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18:53.60