<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek, Trnava, 6. 10. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dci 100 m Bačík Jonáš 08 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.15
Dci 100 m Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 100 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 11.98
Dci 100 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.42
Dci 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.52
Dci 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.09
Dci 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 100 m Kováč Dominik 02 Atletický club Nové Zámky 11.75
Dci 100 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 12.35
Dci 100 m Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 11.93
Dci 100 m Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 11.86
Dci 100 m Miklóš Martin 02 MAC REDOX Lučenec 11.61
Dci 100 m Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra
Dci 100 m Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 12.60
Dci 100 m Nemec Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 11.69
Dci 100 m Rúrik David 04 AO Olympia Považská Bystrica 13.12
Dci 100 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 12.01
Dci 100 m Špak Filip 03 MAC REDOX Lučenec 11.51
Dci 100 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 12.44
Dci 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 12.22
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 26.07
Dci 200 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.27
Dci 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 24.24
Dci 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.39
Dci 200 m Kršiak Ján 01 MAC REDOX Lučenec 23.50
Dci 200 m Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 25.01
Dci 200 m Mácsadi Ferenc 03 Atletický club Nové Zámky 25.95
Dci 200 m Moosch Tomáš 02 AC Stavbár Nitra
Dci 200 m Nemec Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 23.95
Dci 200 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 23.13
Dci 200 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 23.66
Dci 200 m Rúrik David 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.38
Dci 200 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 24.87
Dci 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 24.70
Dci 200 m Šoltis Michal 01 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Špak Filip 03 MAC REDOX Lučenec 24.72
Dci 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.54
Dci 400 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 52.78
Dci 400 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Fiala Šimon 03 AC Stavbár Nitra 58.93
Dci 400 m Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m Kršiak Ján 01 MAC REDOX Lučenec 52.84
Dci 400 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m Nemec Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m Ostrovský Martin 03 Atletický club Nové Zámky 59.38
Dci 400 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 57.80
Dci 400 m Pavlovič Ivan 01 AC Stavbár Nitra 51.99
Dci 400 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 52.88
Dci 400 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 56.16
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.82
Dci 400 m Žilka Samuel 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 800 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:16.59
Dci 800 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Dci 800 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky 2:24.82
Dci 800 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 2:00.53
Dci 800 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 2:19.92
Dci 800 m Laktiš Jakub 02 ŠK ŠOG Nitra 2:06.48
Dci 800 m Lörinc Richard 02 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Majkút Miroslav 02 MAC REDOX Lučenec
Dci 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 2:21.98
Dci 800 m Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 2:36.30
Dci 800 m Žilka Samuel 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1500 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 5:09.82
Dci 1500 m Boško Denis 04 AO Olympia Považská Bystrica 5:18.87
Dci 1500 m Čepilek Lukáš 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1500 m Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1500 m Franek Michal 01 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1500 m Fulop István 01 Atletický club Nové Zámky 4:44.18
Dci 1500 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1500 m Poracký Libor 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Slivka Pavol 01 ŠK ŠOG Nitra 4:36.87
Dci 1500 m Ujvári Marko 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Bršel Samuel 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Čvirik Marko 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 3000 m Harant Andrej 01 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 3000 m Kuruc Mário 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Mihalička Alex 04 ŠK ŠOG Nitra 10:31.17
Dci 3000 m Rosa Dávid 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Srnec Damián 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Tóth Tibor 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 11:41.56
Dci 110 m pr. 91,4 Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Harant Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 16.23
Dci 110 m pr. 91,4 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 18.45
Dci 110 m pr. 91,4 Majkút Marek 02 MAC REDOX Lučenec 19.98
Dci 110 m pr. 91,4 Slovenčiak Martin 04 MAC REDOX Lučenec 21.84
Dci 110 m pr. 91,4 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 16.64
Dci 110 m pr. 91,4 Špacir Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 110 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m pr. 83,8 Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m pr. 83,8 Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m pr. 83,8 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m pr. 83,8 Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m pr. 83,8 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 62.66
Dci 400 m pr. 83,8 Laktiš Jakub 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m pr. 83,8 Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica 85.64
Dci 400 m pr. 83,8 Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica 86.32
Dci 400 m pr. 83,8 Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 63.04
Dci 400 m pr. 83,8 Slovenčiak Martin 04 MAC REDOX Lučenec 84.17
Dci 400 m pr. 83,8 Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 57.93
Dci 400 m pr. 83,8 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m pr. 83,8 Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky 66.49
Dci 2000 m pr. 91,4 Beke Zsolt 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Biblyák Martin 03 MAC REDOX Lučenec 7:17.02
Dci 2000 m pr. 91,4 Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 2000 m pr. 91,4 Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 2000 m pr. 91,4 Holzhei Dávid 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 7:31.72
Dci 2000 m pr. 91,4 Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 2000 m pr. 91,4 Mokráš Boris 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice
Dci 2000 m pr. 91,4 Sporiš Marian 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Čvirik Marko 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Harant Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Kršiak Ján 01 MAC REDOX Lučenec
Dci 4 x 100 m kluby Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Majkút Marek 02 MAC REDOX Lučenec
Dci 4 x 100 m kluby Mihalička Alex 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Miklóš Martin 02 MAC REDOX Lučenec
Dci 4 x 100 m kluby Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Rúrik David 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Slivka Pavol 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Sporiš Marian 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Špak Filip 03 MAC REDOX Lučenec
Dci 4 x 100 m kluby Zelenák Hugo 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Žilka Samuel 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby Biblyák Martin 03 MAC REDOX Lučenec
Dci 1-2-3-4 kluby Boško Denis 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Čápek Mário 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Čvirik Marko 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Danek Patrik 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Franek Michal 01 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Golian Šimon 05 MAC REDOX Lučenec
Dci 1-2-3-4 kluby Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Horváth Adrian 04 MAC REDOX Lučenec
Dci 1-2-3-4 kluby Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Laktiš Jakub 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Majkút Miroslav 02 MAC REDOX Lučenec
Dci 1-2-3-4 kluby Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Mihalička Alex 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Randa Patrik 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Slivka Pavol 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby Sporiš Marian 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Šoltis Michal 01 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Špacir Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Zelenák Hugo 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1-2-3-4 kluby Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky
Dci výška Böhm Adrián 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci výška Danek Patrik 01 ŠK ŠOG Nitra 175
Dci výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 190
Dci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 170
Dci výška Horváth Adrian 04 MAC REDOX Lučenec 160
Dci výška Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
Dci výška Lörinc Richard 02 Atletický club Nové Zámky 171
Dci výška Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 165
Dci výška Piaček Matúš 03 AO Olympia Považská Bystrica 155
Dci výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 183
Dci výška Sopúch Michal 02 ŠK ŠOG Nitra 155
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 Atletický club Nové Zámky 165
Dci výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 189
Dci výška Žilka Filip 01 MAC REDOX Lučenec 170
Dci žrď Böhm Adrián 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci žrď Harant Andrej 01 AO Olympia Považská Bystrica 260
Dci žrď Chodelka Jakub 03 AC Stavbár Nitra 320
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 390
Dci žrď Sopúch Michal 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci diaľka Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 471
Dci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 498
Dci diaľka Danek Patrik 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci diaľka Franek Michal 01 AO Olympia Považská Bystrica 601
Dci diaľka Golian Šimon 05 MAC REDOX Lučenec 484
Dci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 498
Dci diaľka Harant Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 603
Dci diaľka Horváth Adrian 04 MAC REDOX Lučenec 463
Dci diaľka Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 380
Dci diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 703
Dci diaľka Laca Matej 02 AC Stavbár Nitra 572
Dci diaľka Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 578
Dci diaľka Majkút Miroslav 02 MAC REDOX Lučenec 541
Dci diaľka Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 530
Dci diaľka Očkay Branislav 03 Atletický club Nové Zámky 571
Dci diaľka Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 546
Dci diaľka Sopúch Michal 02 ŠK ŠOG Nitra 555
Dci diaľka Žilka Filip 01 MAC REDOX Lučenec 556
Dci trojskok Buranský Boris 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci trojskok Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky
Dci trojskok Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 10.83
Dci trojskok Larsen Magnus 02 ŠK ŠOG Nitra 11.49
Dci trojskok Lörinc Richard 02 Atletický club Nové Zámky
Dci trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 11.40
Dci trojskok Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 11.83
Dci trojskok Žilka Filip 01 MAC REDOX Lučenec 11.80
Dci guľa 5 kg Boócz Martin 01 ŠK ŠOG Nitra 13.22
Dci guľa 5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 09.31
Dci guľa 5 kg Dudr Rastislav 03 AO Olympia Považská Bystrica 06.07
Dci guľa 5 kg Gabriel Štefan 01 ŠK ŠOG Nitra 10.87
Dci guľa 5 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.90
Dci guľa 5 kg Habáň Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 12.85
Dci guľa 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.33
Dci guľa 5 kg Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Husár Matúš 03 Atletický club Nové Zámky 08.41
Dci guľa 5 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky 13.11
Dci guľa 5 kg Miklóš Martin 02 MAC REDOX Lučenec 12.55
Dci guľa 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 09.03
Dci guľa 5 kg Pekarovič Daniel 02 ŠK ŠOG Nitra 11.22
Dci guľa 5 kg Pifko Štefan 03 Atletický club Nové Zámky
Dci guľa 5 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 13.63
Dci guľa 5 kg Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci guľa 5 kg Vikor Daniel 02 MAC REDOX Lučenec 11.65
Dci disk 1,5 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci disk 1,5 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 18.98
Dci disk 1,5 kg Dudr Rastislav 03 AO Olympia Považská Bystrica 14.32
Dci disk 1,5 kg Gabriel Štefan 01 ŠK ŠOG Nitra 29.36
Dci disk 1,5 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 52.48
Dci disk 1,5 kg Habáň Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 30.28
Dci disk 1,5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 46.84
Dci disk 1,5 kg Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci disk 1,5 kg Husár Matúš 03 Atletický club Nové Zámky
Dci disk 1,5 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky 31.63
Dci disk 1,5 kg Pekarovič Daniel 02 ŠK ŠOG Nitra 17.03
Dci disk 1,5 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 28.99
Dci disk 1,5 kg Vikor Daniel 02 MAC REDOX Lučenec 26.19
Dci kladivo 5 kg Čelko Adrián 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.31
Dci kladivo 5 kg Dudr Rastislav 03 AO Olympia Považská Bystrica 14.62
Dci kladivo 5 kg Gabriel Štefan 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci kladivo 5 kg Habáň Patrik 01 AO Olympia Považská Bystrica 25.12
Dci kladivo 5 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 18.94
Dci kladivo 5 kg Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 18.11
Dci kladivo 5 kg Konopka Miloslav 01 Atletický club Nové Zámky 67.62
Dci kladivo 5 kg Očkay Dominik 03 AO Olympia Považská Bystrica 18.81
Dci kladivo 5 kg Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 16.70
Dci kladivo 5 kg Pekarovič Daniel 02 ŠK ŠOG Nitra 26.50
Dci kladivo 5 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 32.92
Dci kladivo 5 kg Vikor Daniel 02 MAC REDOX Lučenec 17.05
Dci oštep 700 g Böhm Adrián 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci oštep 700 g Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.30
Dci oštep 700 g Buranský Boris 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci oštep 700 g Čapliar Filip 04 AO Olympia Považská Bystrica 26.06
Dci oštep 700 g Fulop István 01 Atletický club Nové Zámky 39.14
Dci oštep 700 g Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 24.82
Dci oštep 700 g Harant Andrej 01 AO Olympia Považská Bystrica 48.59
Dci oštep 700 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.24
Dci oštep 700 g Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci oštep 700 g Majkút Marek 02 MAC REDOX Lučenec 43.64
Dci oštep 700 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 35.83
Dci oštep 700 g Nihila Samuel 02 AK Slávia TU Košice 34.88
Dci oštep 700 g Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci oštep 700 g Šoltis Michal 01 AK Slávia TU Košice
Dci oštep 700 g Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 30.98
Dci chôdza 5000 m Kováč Daniel 01 ŠK ŠOG Nitra 21:14.79
Dci chôdza 5000 m Zelenák Hugo 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Balajová Tamara 04 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.92
Dky 100 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.54
Dky 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 13.12
Dky 100 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 13.54
Dky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 13.19
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 13.51
Dky 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.71
Dky 100 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Kaprálová Tereza 05 Športový klub polície Žilina 14.37
Dky 100 m Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 13.09
Dky 100 m Melová Emília 02 Športový klub polície Žilina 14.26
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.82
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 Atletický klub Bojničky 13.07
Dky 100 m Ondrejková Monika 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.37
Dky 100 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 12.48
Dky 100 m Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky 14.01
Dky 200 m Balajová Tamara 04 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 200 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 28.69
Dky 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 200 m Comová Michaela 01 Športový klub polície Žilina 27.15
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 27.88
Dky 200 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 26.31
Dky 200 m Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 28.08
Dky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.92
Dky 200 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 26.64
Dky 200 m Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice 27.25
Dky 200 m Kaprálová Tereza 05 Športový klub polície Žilina 30.83
Dky 200 m Kočišová Erika 03 MAC REDOX Lučenec 28.30
Dky 200 m Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice 25.83
Dky 200 m Lehenová Monika 02 Atletický klub Bojničky 27.69
Dky 200 m Melová Emília 02 Športový klub polície Žilina 29.24
Dky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 26.60
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 Atletický klub Bojničky 26.63
Dky 200 m Nochtová Bianka 03 Športový klub polície Žilina 29.85
Dky 200 m Ondrejková Monika 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 26.01
Dky 200 m Paulínyová Emma 02 Športový klub polície Žilina 26.86
Dky 200 m Simová Petra 04 Športový klub polície Žilina 31.44
Dky 200 m Šmehílová Sára 04 Športový klub polície Žilina 28.19
Dky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.09
Dky 400 m Benčeková Tatiana 03 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky 400 m Hubschová Lívia 04 Slávia športové gymnázium Trenčín 64.30
Dky 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 62.29
Dky 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 60.69
Dky 400 m Krúteková Michaela 04 MAC REDOX Lučenec 79.19
Dky 400 m Lenhartová Michaela 02 MAC REDOX Lučenec
Dky 400 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Mikušova Barbora 02 AK Slávia TU Košice 64.35
Dky 400 m Nochtová Bianka 03 Športový klub polície Žilina 67.02
Dky 400 m Paulínyová Emma 02 Športový klub polície Žilina 58.50
Dky 400 m Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m Simová Petra 04 Športový klub polície Žilina 69.72
Dky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 400 m Šišoláková Lucia 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 60.17
Dky 400 m Šmehílová Sára 04 Športový klub polície Žilina 65.10
Dky 400 m Šujanová Ella 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.78
Dky 800 m Bartošíková Ella 04 Slávia športové gymnázium Trenčín 2:47.91
Dky 800 m Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 800 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 2:31.26
Dky 800 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 2:45.86
Dky 800 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 2:31.28
Dky 800 m Jacsová Zuzana 03 MAC REDOX Lučenec 3:11.83
Dky 800 m Jančová Lenka 02 AK Slávia TU Košice
Dky 800 m Kršáková Terézia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 800 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Dky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 2:34.53
Dky 800 m Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1500 m Harceková Mária 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 5:27.84
Dky 1500 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky 5:27.81
Dky 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:06.93
Dky 1500 m Radráková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Seidlová Simona 05 ŠK ŠOG Nitra 5:23.77
Dky 1500 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 4:38.93
Dky 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:15.57
Dky 1500 m Trusková Viktoria 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 5:56.79
Dky 1500 m Vaculčiaková Nia 05 ŠK ŠOG Nitra 5:54.17
Dky 3000 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 13:17.90
Dky 3000 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 3000 m Blašková Monika 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 3000 m Bučeková Ráchel 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 3000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 3000 m Kočová Lenka 03 MAC REDOX Lučenec 12:39.32
Dky 3000 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice 13:27.50
Dky 3000 m Majzlíková Kristína 01 ŠK ŠOG Nitra 13:09.36
Dky 3000 m Nagyova Martina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 3000 m Tonkovičová Paulína 04 Atletický klub Bojničky
Dky 100 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 14.91
Dky 100 m pr. 76,2 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 14.54
Dky 100 m pr. 76,2 Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 18.57
Dky 100 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 15.34
Dky 100 m pr. 76,2 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 14.92
Dky 100 m pr. 76,2 Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 16.17
Dky 100 m pr. 76,2 Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec 17.56
Dky 100 m pr. 76,2 Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 17.34
Dky 100 m pr. 76,2 Kuricová Veronika 03 Športový klub polície Žilina 16.45
Dky 100 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 15.64
Dky 100 m pr. 76,2 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 15.11
Dky 100 m pr. 76,2 Szturcová Michaela 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 16.16
Dky 100 m pr. 76,2 Škrabáková Martina 02 MAC REDOX Lučenec 19.39
Dky 100 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 15.10
Dky 100 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 15.09
Dky 100 m pr. 76,2 Tináková Emma 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 15.92
Dky 400 m pr. 76,2 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 65.19
Dky 400 m pr. 76,2 Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 79.80
Dky 400 m pr. 76,2 Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 82.36
Dky 400 m pr. 76,2 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 66.28
Dky 400 m pr. 76,2 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 70.66
Dky 400 m pr. 76,2 Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec 84.73
Dky 400 m pr. 76,2 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 69.46
Dky 400 m pr. 76,2 Ongáľová Olívia 01 AK Slávia TU Košice 71.72
Dky 400 m pr. 76,2 Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 90.30
Dky 400 m pr. 76,2 Stachová Anita 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 66.54
Dky 400 m pr. 76,2 Szturcová Michaela 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 67.61
Dky 400 m pr. 76,2 Škrabáková Martina 02 MAC REDOX Lučenec 81.82
Dky 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 400 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 79.73
Dky 2000 m pr. 76,2 Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 2000 m pr. 76,2 Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 10:30.62
Dky 2000 m pr. 76,2 Stachová Anita 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 7:09.82
Dky 2000 m pr. 76,2 Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice 9:15.93
Dky 2000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 MAC REDOX Lučenec 8:34.75
Dky 2000 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Bartošíková Ella 04 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Blašková Monika 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec
Dky 4 x 100 m kluby Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Cellerová Agáta 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 4 x 100 m kluby Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec
Dky 4 x 100 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 4 x 100 m kluby Hiadlovská Zuzana 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Hubková Dominika 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Iglárová Tamara 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Jančová Lenka 02 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 100 m kluby Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby Kaprálová Tereza 05 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec
Dky 4 x 100 m kluby Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Kršáková Terézia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 4 x 100 m kluby Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 100 m kluby Majzlíková Kristína 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Melová Emília 02 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Mikušincová Miroslava 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Mikušova Barbora 02 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby Nagyová Kristína 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Nagyova Martina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Nochtová Bianka 03 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Radráková Ema 04 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 4 x 100 m kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 4 x 100 m kluby Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec
Dky 4 x 100 m kluby Seidlová Simona 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby Simová Petra 04 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 4 x 100 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 4 x 100 m kluby Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 4 x 100 m kluby Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 4 x 100 m kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 100 m kluby Šubová Denisa 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Švachová Martina 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Tonkovičová Paulína 04 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 4 x 100 m kluby Trusková Viktoria 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Vaculčiaková Nia 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 4 x 100 m kluby Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 1-2-3-4 kluby Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Bartošíková Ella 04 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Blašková Monika 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Comová Michaela 01 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 1-2-3-4 kluby Doroková Nikoleta 05 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Harceková Mária 02 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 1-2-3-4 kluby Hiadlovská Zuzana 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Hubková Dominika 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Hubschová Lívia 04 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Jančová Lenka 02 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Kánássyová Karolína - A 01 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Kočišová Erika 03 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby Kočová Lenka 03 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Kršáková Terézia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Krúteková Michaela 04 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby Kuricová Veronika 03 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Lacinová Lucia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Majzlíková Kristína 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Mikušova Barbora 02 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Mišovičová Katarína 03 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Nagyova Martina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Ongáľová Olívia 01 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Paulínyová Emma 02 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Potocká Ela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Sarvašová Simona 03 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby Seidlová Simona 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Stachová Anita 01 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Šarinová Daniela 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Šišoláková Lucia 02 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Šmagalová Simona 05 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Šmehílová Sára 04 Športový klub polície Žilina (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice (C)
Dky 1-2-3-4 kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 1-2-3-4 kluby Šubová Denisa 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Šujanová Ella 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Šuleková Petra 02 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby Tináková Emma 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Tonkovičová Paulína 04 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 1-2-3-4 kluby Trusková Viktoria 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Vaculčiaková Nia 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Vilhanová Wanda 02 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky 1-2-3-4 kluby Zelenáková Mária 02 Atletický klub Bojničky (B)
Dky výška Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 140
Dky výška Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 143
Dky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 150
Dky výška Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 146
Dky výška Iglárová Tamara 02 ŠK ŠOG Nitra 145
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 160
Dky výška Lenhartová Michaela 02 MAC REDOX Lučenec 170
Dky výška Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 154
Dky výška Sarvašová Simona 03 MAC REDOX Lučenec 145
Dky výška Šujanová Ella 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 145
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 162
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 151
Dky výška Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 148
Dky výška Vilhanová Wanda 02 MAC REDOX Lučenec 155
Dky výška Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 158
Dky žrď Balážová Ema 02 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky žrď Iglárová Tamara 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky žrď Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 210
Dky žrď Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 300
Dky žrď Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 180
Dky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 200
Dky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia športové gymnázium Trenčín 509
Dky diaľka Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra 424
Dky diaľka Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 408
Dky diaľka Comová Michaela 01 Športový klub polície Žilina 524
Dky diaľka Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 448
Dky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 470
Dky diaľka Diňová Jarmila 03 AK Slávia TU Košice 483
Dky diaľka Doroková Nikoleta 05 MAC REDOX Lučenec 401
Dky diaľka Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 446
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 497
Dky diaľka Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 432
Dky diaľka Kočišová Erika 03 MAC REDOX Lučenec 495
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Športový klub polície Žilina 483
Dky diaľka Lehenová Monika 02 Atletický klub Bojničky 509
Dky diaľka Mačaiová Petra 02 Atletický klub Bojničky 455
Dky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 543
Dky diaľka Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 451
Dky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia športové gymnázium Trenčín 510
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 561
Dky trojskok Balážová Ema 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.09
Dky trojskok Bédiová Ema 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky trojskok Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky trojskok Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky trojskok Lehenová Monika 02 Atletický klub Bojničky 09.92
Dky trojskok Lenhartová Michaela 02 MAC REDOX Lučenec 11.00
Dky trojskok Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.87
Dky trojskok Ondrejková Monika 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 11.60
Dky trojskok Szturcová Michaela 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.05
Dky trojskok Šuleková Petra 02 MAC REDOX Lučenec 08.51
Dky trojskok Vilhanová Wanda 02 MAC REDOX Lučenec 08.78
Dky guľa 3 kg Boldizsárová Tereza 02 Športový klub polície Žilina 07.66
Dky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 09.67
Dky guľa 3 kg Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 10.01
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 08.24
Dky guľa 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.86
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.30
Dky guľa 3 kg Jacsová Zuzana 03 MAC REDOX Lučenec 09.17
Dky guľa 3 kg Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 10.91
Dky guľa 3 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.49
Dky guľa 3 kg Kelemenová Kristína 04 ŠK ŠOG Nitra 09.74
Dky guľa 3 kg Maňásková Martina 01 Atletický klub Bojničky 09.30
Dky guľa 3 kg Papanová Valentína 02 Športový klub polície Žilina 09.69
Dky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.68
Dky guľa 3 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra 10.33
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 08.90
Dky guľa 3 kg Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky guľa 3 kg Valachová Sara 03 MAC REDOX Lučenec 08.80
Dky guľa 3 kg Žilková Viktória 02 Atletický klub Bojničky 09.82
Dky disk 1 kg Adámeková Sofia 02 Atletický klub Bojničky 17.70
Dky disk 1 kg Belišová Radka 02 AK Slávia TU Košice 16.35
Dky disk 1 kg Boldizsárová Tereza 02 Športový klub polície Žilina
Dky disk 1 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 24.90
Dky disk 1 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 28.38
Dky disk 1 kg Jackuliaková Patrícia 04 MAC REDOX Lučenec 14.24
Dky disk 1 kg Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 24.24
Dky disk 1 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 28.43
Dky disk 1 kg Kosmálová Simona 04 Atletický klub Bojničky 16.72
Dky disk 1 kg Maňásková Martina 01 Atletický klub Bojničky 21.30
Dky disk 1 kg Maráková Paulína 03 Atletický klub Bojničky 17.40
Dky disk 1 kg Mosnáková Sabína 01 Atletický klub Bojničky 16.71
Dky disk 1 kg Nagyová Kristína 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky disk 1 kg Papanová Valentína 02 Športový klub polície Žilina 22.18
Dky disk 1 kg Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky disk 1 kg Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec 15.68
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.18
Dky disk 1 kg Straková Adriana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky disk 1 kg Šlosiarová Sofia 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 18.94
Dky disk 1 kg Valachová Sara 03 MAC REDOX Lučenec
Dky disk 1 kg Žiaková Viktória 01 Atletický klub Bojničky 26.18
Dky disk 1 kg Žilková Viktória 02 Atletický klub Bojničky
Dky kladivo 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 32.66
Dky kladivo 3 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 32.24
Dky kladivo 3 kg Kuczik Mária 02 AK Slávia TU Košice
Dky kladivo 3 kg Maráková Paulína 03 Atletický klub Bojničky 20.64
Dky kladivo 3 kg Mosnáková Sabína 01 Atletický klub Bojničky 26.19
Dky kladivo 3 kg Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec 14.66
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 24.10
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 21.40
Dky kladivo 3 kg Valachová Sara 03 MAC REDOX Lučenec
Dky kladivo 3 kg Žiaková Viktória 01 Atletický klub Bojničky 28.38
Dky kladivo 3 kg Žilková Viktória 02 Atletický klub Bojničky
Dky oštep 500 g Adámeková Sofia 02 Atletický klub Bojničky 25.92
Dky oštep 500 g Azariová Klaudia 03 AK Slávia TU Košice 20.51
Dky oštep 500 g Balážová Ema 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 30.48
Dky oštep 500 g Belišová Radka 02 AK Slávia TU Košice 23.22
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 27.06
Dky oštep 500 g Hanuliaková Petra 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 47.87
Dky oštep 500 g Harceková Mária 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 30.02
Dky oštep 500 g Jackuliaková Patrícia 04 MAC REDOX Lučenec
Dky oštep 500 g Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 27.35
Dky oštep 500 g Kosmálová Simona 04 Atletický klub Bojničky 25.33
Dky oštep 500 g Maňásková Martina 01 Atletický klub Bojničky 32.52
Dky oštep 500 g Mosnáková Sabína 01 Atletický klub Bojničky 16.06
Dky oštep 500 g Nagyová Kristína 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky oštep 500 g Reptíková Radoslava 02 ŠK ŠOG Nitra 13.92
Dky oštep 500 g Straková Adriana 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.09
Dky oštep 500 g Tarjányiová Tereza 03 Športový klub polície Žilina 14.49
Dky oštep 500 g Žiaková Viktória 01 Atletický klub Bojničky 28.47
Dky chôdza 5000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 27:36.4
Dky chôdza 5000 m Bryndzová Nina 02 ŠK ŠOG Nitra
Dky chôdza 5000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 27:07.19
Dky chôdza 5000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 29:19.14
Dky chôdza 5000 m Hiadlovská Zuzana 03 Slávia športové gymnázium Trenčín
Dky chôdza 5000 m Hubková Dominika 01 ŠK ŠOG Nitra
Dky chôdza 5000 m Šubová Denisa 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky chôdza 5000 m Tinková Tatiana 04 Atletický klub Bojničky