Žci |
60 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.96 |
|
Žci |
60 m |
|
Basoš Marco |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.04 |
|
Žci |
60 m |
|
Belluš Martin |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.56 |
|
Žci |
60 m |
|
Bezručka Adam |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
07.40 |
|
Žci |
60 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
07.57 |
|
Žci |
60 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
08.72 |
|
Žci |
60 m |
|
Duchoslav Ján |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
07.33 |
|
Žci |
60 m |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.52 |
|
Žci |
60 m |
|
Federič Filip |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
07.52 |
|
Žci |
60 m |
|
Franek Richard |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
07.79 |
|
Žci |
60 m |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
08.17 |
|
Žci |
60 m |
|
Haraslin Roman |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.59 |
|
Žci |
60 m |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
07.53 |
|
Žci |
60 m |
|
Chlpek Daniel |
05 |
AK Run For Fun Petržalka Bratislava |
|
08.25 |
|
Žci |
60 m |
|
Janok Marek |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
07.77 |
|
Žci |
60 m |
|
Jarábek Marco |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.02 |
|
Žci |
60 m |
|
Kamenický Dalibor |
04 |
AK Slovan Levoča |
07.57 |
07.57 |
|
Žci |
60 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.12 |
|
Žci |
60 m |
|
Kosorín Lukáš |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Liptaj Martin |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.43 |
|
Žci |
60 m |
|
Liška Dávid |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.35 |
|
Žci |
60 m |
|
Lopúch Adam |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.17 |
|
Žci |
60 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.33 |
|
Žci |
60 m |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.41 |
|
Žci |
60 m |
|
Mikuláš Adam |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
08.53 |
|
Žci |
60 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.56 |
|
Žci |
60 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.70 |
|
Žci |
60 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.96 |
|
Žci |
60 m |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.70 |
|
Žci |
60 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.75 |
|
Žci |
60 m |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.97 |
|
Žci |
60 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.77 |
|
Žci |
60 m |
|
Savolt Patrik |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.24 |
|
Žci |
60 m |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
07.44 |
|
Žci |
60 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.77 |
|
Žci |
60 m |
|
Sviták Martin |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
07.32 |
|
Žci |
60 m |
|
Špak Filip |
03 |
MAC REDOX Lučenec |
|
07.40 |
|
Žci |
60 m |
|
Tóth Gergó |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Varga Šimon |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
07.81 |
|
Žci |
60 m |
|
Zajac Martin |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.06 |
|
Žci |
150 m |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.92 |
|
Žci |
150 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.89 |
|
Žci |
150 m |
|
Basoš Marco |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
19.21 |
|
Žci |
150 m |
|
Belluš Martin |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
19.78 |
|
Žci |
150 m |
|
Bezručka Adam |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
18.16 |
|
Žci |
150 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
17.98 |
|
Žci |
150 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
21.26 |
|
Žci |
150 m |
|
Duchoslav Ján |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
17.81 |
17.81 |
|
Žci |
150 m |
|
Dvoran Matej |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
18.24 |
|
Žci |
150 m |
|
Dzuruš Martin |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
19.08 |
|
Žci |
150 m |
|
Federič Filip |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
18.33 |
|
Žci |
150 m |
|
Fiala Šimon |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
19.19 |
|
Žci |
150 m |
|
Franek Richard |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
19.80 |
|
Žci |
150 m |
|
Haraslin Roman |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
19.56 |
|
Žci |
150 m |
|
Henry Franklin |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
18.21 |
|
Žci |
150 m |
|
Hnatko Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.42 |
|
Žci |
150 m |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
17.83 |
|
Žci |
150 m |
|
Chlpek Daniel |
05 |
AK Run For Fun Petržalka Bratislava |
|
20.04 |
|
Žci |
150 m |
|
Janok Marek |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
19.33 |
|
Žci |
150 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.39 |
|
Žci |
150 m |
|
Kocian Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.16 |
|
Žci |
150 m |
|
Liška Dávid |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
19.52 |
|
Žci |
150 m |
|
Lopúch Adam |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
19.38 |
|
Žci |
150 m |
|
Lörinc Lukáš |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
21.05 |
|
Žci |
150 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
17.53 |
|
Žci |
150 m |
|
Michalko Samuel |
03 |
Atletický oddiel Svit |
16.79 |
16.79 |
|
Žci |
150 m |
|
Mikuláš Adam |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
20.85 |
|
Žci |
150 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.41 |
|
Žci |
150 m |
|
Nemec Jakub |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
17.85 |
|
Žci |
150 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.45 |
|
Žci |
150 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.31 |
|
Žci |
150 m |
|
Paško Adam |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
19.96 |
|
Žci |
150 m |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.06 |
|
Žci |
150 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.08 |
|
Žci |
150 m |
|
Savolt Patrik |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
20.32 |
|
Žci |
150 m |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
18.00 |
|
Žci |
150 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
19.44 |
|
Žci |
150 m |
|
Sviták Martin |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
17.73 |
|
Žci |
150 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
18.19 |
|
Žci |
150 m |
|
Špak Filip |
03 |
MAC REDOX Lučenec |
|
17.74 |
|
Žci |
150 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
19.45 |
|
Žci |
150 m |
|
Tóth Gergó |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
17.88 |
|
Žci |
150 m |
|
Varga Šimon |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Vasilega Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.66 |
|
Žci |
150 m |
|
Zajac Martin |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.64 |
|
Žci |
150 m |
|
Žilinka Martin |
03 |
TJ Družba Piešťany |
|
19.40 |
|
Žci |
300 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
41.55 |
|
Žci |
300 m |
|
Basoš Marco |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
42.56 |
|
Žci |
300 m |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
42.64 |
|
Žci |
300 m |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Dzuruš Martin |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
39.21 |
|
Žci |
300 m |
|
Fiala Šimon |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
41.78 |
|
Žci |
300 m |
|
Franko Radoslav |
03 |
AK Danica Zvolen |
|
38.11 |
|
Žci |
300 m |
|
Gonczol Dominik Alex |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
41.12 |
|
Žci |
300 m |
|
Grajcarík Tomáš |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
36.70 |
|
Žci |
300 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
41.96 |
|
Žci |
300 m |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
42.50 |
|
Žci |
300 m |
|
Henry Franklin |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
37.42 |
|
Žci |
300 m |
|
Janok Marek |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
40.85 |
|
Žci |
300 m |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
43.23 |
|
Žci |
300 m |
|
Kamenický Dalibor |
04 |
AK Slovan Levoča |
38.71 |
38.71 |
|
Žci |
300 m |
|
Kocman Krištof |
03 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
41.36 |
|
Žci |
300 m |
|
Kovalčiín Šimon |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Lörinc Lukáš |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
47.55 |
|
Žci |
300 m |
|
Majda Gabriel |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
43.80 |
|
Žci |
300 m |
|
Michalko Samuel |
03 |
Atletický oddiel Svit |
36.64 |
36.64 |
|
Žci |
300 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Nemec Jakub |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
37.65 |
|
Žci |
300 m |
|
Ondrejík Ivan |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
43.19 |
|
Žci |
300 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
39.83 |
|
Žci |
300 m |
|
Paško Adam |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
42.44 |
|
Žci |
300 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
39.01 |
|
Žci |
300 m |
|
Seko Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
42.07 |
|
Žci |
300 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
41.44 |
|
Žci |
300 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
40.34 |
|
Žci |
300 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
45.16 |
|
Žci |
300 m |
|
Tóth Gergó |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
36.92 |
|
Žci |
300 m |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
39.78 |
|
Žci |
300 m |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
41.57 |
|
Žci |
300 m |
|
Židek Miroslav |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Žilinka Martin |
03 |
TJ Družba Piešťany |
|
42.03 |
|
Žci |
800 m |
|
Aštáry Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:28.00 |
|
Žci |
800 m |
|
Bielek Filip |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
2:15.68 |
|
Žci |
800 m |
|
Bujdoš Adam |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
2:24.41 |
|
Žci |
800 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:40.02 |
|
Žci |
800 m |
|
Gonczol Dominik Alex |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:11.53 |
|
Žci |
800 m |
|
Grajcarík Tomáš |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
1:59.48 |
|
Žci |
800 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Hruška Peter |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:24.22 |
|
Žci |
800 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:43.08 |
|
Žci |
800 m |
|
Janíček Tomáš |
04 |
Bežecký klub Lysá pod Makytou |
|
2:13.92 |
|
Žci |
800 m |
|
Kassay Arthur |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Kováč Adam |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:15.54 |
|
Žci |
800 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:15.67 |
|
Žci |
800 m |
|
Malek Ondrej |
03 |
AO Slávia ŽU Žilina |
|
2:13.99 |
|
Žci |
800 m |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:21.19 |
|
Žci |
800 m |
|
Nosáľ Tomáš |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:13.39 |
|
Žci |
800 m |
|
Ondrejík Ivan |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
2:15.51 |
|
Žci |
800 m |
|
Pajtáš Dominik |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:25.05 |
|
Žci |
800 m |
|
Páleník Matúš |
04 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
2:20.45 |
|
Žci |
800 m |
|
Plánka Peter |
04 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto |
|
2:21.09 |
|
Žci |
800 m |
|
Rojík Matúš |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:30.18 |
|
Žci |
800 m |
|
Sojka Viliam |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
2:22.98 |
|
Žci |
800 m |
|
Židek Miroslav |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
2:18.02 |
|
Žci |
3000 m |
|
Biblyák Martin |
03 |
MAC REDOX Lučenec |
|
10:17.45 |
|
Žci |
3000 m |
|
Bučko Roderik |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Bujdoš Adam |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Červený Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11:01.51 |
|
Žci |
3000 m |
|
Hiadlovský Tadeáš |
03 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
10:27.93 |
|
Žci |
3000 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Janíček Tomáš |
04 |
Bežecký klub Lysá pod Makytou |
|
11:05.36 |
|
Žci |
3000 m |
|
Kassay Arthur |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Kováč Adam |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
11:03.07 |
|
Žci |
3000 m |
|
Krahulec Tomáš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11:07.99 |
|
Žci |
3000 m |
|
Malek Ondrej |
03 |
AO Slávia ŽU Žilina |
|
10:08.55 |
|
Žci |
3000 m |
|
Mihalička Alex |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10:31.17 |
|
Žci |
3000 m |
|
Mokráš Boris |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11:39.49 |
|
Žci |
3000 m |
|
Mores Michal Jan |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
11:37.08 |
|
Žci |
3000 m |
|
Páleník Matúš |
04 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
11:33.04 |
|
Žci |
3000 m |
|
Patúc Jakub |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
10:11.25 |
|
Žci |
3000 m |
|
Poracký Libor |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10:31.10 |
|
Žci |
3000 m |
|
Redecha Ján |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
10:13.88 |
|
Žci |
3000 m |
|
Rosinský Denis |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10:29.94 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Cisár Martin |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
14.9 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Dendiš Viktor |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
15.87 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Drobný Jakub |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
15.4 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Frič Jakub |
04 |
Akademik TU Košice |
|
14.62 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
16.21 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
18.26 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.92 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Kurty Matej |
03 |
Akademik TU Košice |
|
15.63 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
14.60 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Lubelec Ladislav |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
13.92 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Mihaľko Jakub |
03 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
14.81 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Paterek Tomáš |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
15.11 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Revaj Tomáš |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
16.44 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Šoltés Marek |
04 |
MŠK 1895 Kežmarok |
|
14.73 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Vánovský Marián |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
14.97 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Vasilega Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
16.53 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Bartek Denis |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
42.15 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Cisár Martin |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
41.62 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Drobný Jakub |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Franko Radoslav |
03 |
AK Danica Zvolen |
|
46.70 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Frič Jakub |
04 |
Akademik TU Košice |
|
43.49 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
52.02 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
49.04 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kostolný Šimon |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
42.14 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
42.57 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Lubelec Ladislav |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
46.63 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Mihaľko Jakub |
03 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
42.66 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Mores Michal Jan |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
45.87 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
43.64 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Paterek Tomáš |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
46.60 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Revaj Tomáš |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
48.80 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Seko Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
43.54 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Takács Norbert |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
49.25 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Vánovský Marián |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
42.40 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
46.30 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Bátovský Boris |
05 |
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Boško Denis |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
6:05.71 |
6:05.71 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Bugár Andrej |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Černiansky Peter |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
5:28.73 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Červený Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
5:20.73 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
6:54.94 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Hiadlovský Tadeáš |
03 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
5:15.25 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Kocman Krištof |
03 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
4:53.02 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Kravárik Oliver |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
5:31.58 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
6:52.68 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Minár Šimon |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Mokráš Boris |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Mores Michal Jan |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Novotný Oliver |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Srnec Damián |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Bátovský Jakub |
05 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Duda Michal |
04 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
16:22.83 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Krestianko Filip |
05 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Mikita Juraj |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
18:36.76 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Nemčok Patrik |
03 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
14:28.63 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Pastorek Richard |
04 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
19:21.56 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Primič Daniel |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23:35.98 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Simons Brook |
04 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
22:05.11 |
|
Žci |
výška |
|
Aštáry Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
150 |
|
Žci |
výška |
|
Blšták Matúš |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
165 |
|
Žci |
výška |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
153 |
|
Žci |
výška |
|
Dendiš Viktor |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
158 |
|
Žci |
výška |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
169 |
|
Žci |
výška |
|
Hodža Michal |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
170 |
170 |
|
Žci |
výška |
|
Kovalčiín Šimon |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
166 |
|
Žci |
výška |
|
Krajci Šimon |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
160 |
|
Žci |
výška |
|
Kurty Matej |
03 |
Akademik TU Košice |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Lubelec Ladislav |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
169 |
|
Žci |
výška |
|
Majda Gabriel |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
166 |
|
Žci |
výška |
|
Miko Dominik |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
155 |
|
Žci |
výška |
|
Ruffíni Robert |
04 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Tomčík Gorazd |
03 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
165 |
|
Žci |
žrď |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
310 |
|
Žci |
žrď |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
360 |
|
Žci |
žrď |
|
Lisík Štefan |
03 |
Akademik TU Košice |
|
355 |
|
Žci |
žrď |
|
Štefek Tomáš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
270 |
|
Žci |
diaľka |
|
Belluš Martin |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
489 |
|
Žci |
diaľka |
|
Bezručka Adam |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
572 |
|
Žci |
diaľka |
|
Blšták Matúš |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
592 |
|
Žci |
diaľka |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
498 |
|
Žci |
diaľka |
|
Dvoran Matej |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
589 |
|
Žci |
diaľka |
|
Federič Filip |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
583 |
|
Žci |
diaľka |
|
Franek Richard |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
525 |
|
Žci |
diaľka |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
518 |
|
Žci |
diaľka |
|
Haraslin Roman |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
490 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hnatko Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
534 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
585 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hruška Peter |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
526 |
|
Žci |
diaľka |
|
Kocian Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
499 |
|
Žci |
diaľka |
|
Kosorín Lukáš |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
553 |
|
Žci |
diaľka |
|
Kožík Adam |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
448 |
|
Žci |
diaľka |
|
Kurty Matej |
03 |
Akademik TU Košice |
|
550 |
|
Žci |
diaľka |
|
Liptaj Martin |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
467 |
|
Žci |
diaľka |
|
Lisík Štefan |
03 |
Akademik TU Košice |
|
542 |
|
Žci |
diaľka |
|
Liška Adam |
03 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
483 |
|
Žci |
diaľka |
|
Liška Dávid |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
535 |
|
Žci |
diaľka |
|
Lubelec Ladislav |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
576 |
|
Žci |
diaľka |
|
Michalko Samuel |
03 |
Atletický oddiel Svit |
631 |
631 |
|
Žci |
diaľka |
|
Mikuláš Adam |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
486 |
|
Žci |
diaľka |
|
Očkay Branislav |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
555 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pasternák Lukáš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
550 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pauer Andrej |
03 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
559 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
544 |
|
Žci |
diaľka |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
522 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
551 |
|
Žci |
diaľka |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
515 |
|
Žci |
diaľka |
|
Ruffíni Robert |
04 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
597 |
|
Žci |
diaľka |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
551 |
|
Žci |
diaľka |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
452 |
|
Žci |
diaľka |
|
Šoltés Marek |
04 |
MŠK 1895 Kežmarok |
|
565 |
|
Žci |
diaľka |
|
Tvrdý Kristián |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
607 |
|
Žci |
diaľka |
|
Varga Šimon |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
536 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Bezručka Adam |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
11.04 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10.99 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Drabina Matej |
03 |
Atletický klub ZZO Čadca |
10.81 |
10.44 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Dudáš Patrik |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
15.09 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
10.71 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.49 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
14.43 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Husár Matúš |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.44 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11.36 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.96 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Pauer Andrej |
03 |
TJ Orava Dolný Kubín |
12.34 |
11.83 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Pifko Štefan |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.36 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Pilát Samuel |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
09.68 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.51 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šima Andrej |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.50 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.68 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Štefan Oliver |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
11.01 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šula Karel |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
16.35 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Záhora Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.00 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Artim Fabián |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
40.40 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
32.95 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Drabina Matej |
03 |
Atletický klub ZZO Čadca |
28.00 |
20.16 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Dudáš Patrik |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
44.46 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
26.13 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
39.39 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
31.34 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
42.41 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Franko Radoslav |
03 |
AK Danica Zvolen |
|
38.07 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Husár Matúš |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.50 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
25.72 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Krajci Šimon |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
25.88 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Liška Dávid |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
21.26 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Pauer Andrej |
03 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
36.58 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Pilát Samuel |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
27.62 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
34.22 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.65 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Štefan Oliver |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
31.02 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Šula Karel |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
46.13 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Záhora Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
18.46 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Artim Fabián |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
26.50 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
46.00 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18.34 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Dudáš Patrik |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
35.39 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
19.72 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
29.55 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
26.62 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Marko Patrik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18.65 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.59 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Marťák Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
19.24 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Pauer Andrej |
03 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
31.50 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
30.36 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Sanitra Dominik |
03 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
31.31 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Šima Andrej |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.68 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
19.47 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
26.48 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
34.25 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.60 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Franko Radoslav |
03 |
AK Danica Zvolen |
33.69 |
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Hnatko Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
25.61 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
28.69 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Kamenický Dalibor |
04 |
AK Slovan Levoča |
38.75 |
31.54 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
31.40 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Kopček Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
37.18 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Mihaľko Jakub |
03 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Moravčík Jakub |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
36.61 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Rendek Dalibor |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Revaj Tomáš |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
34.99 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Serenčko Sebastián |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
25.62 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Štefan Oliver |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
25.75 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Tkáč Adam |
04 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves |
51.38 |
42.05 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Tomčík Gorazd |
03 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
37.90 |
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Belluš Martin |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Bujdoš Adam |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Dendiš Viktor |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Dvoran Matej |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Federič Filip |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Frič Jakub |
04 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Gonczol Dominik Alex |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Haraslin Roman |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Hnatko Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Krahulec Tomáš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Kurty Matej |
03 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Liptaj Martin |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Lisík Štefan |
03 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Liška Adam |
03 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Liška Dávid |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Lubelec Ladislav |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Mikita Juraj |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Mikuláš Adam |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Mores Michal Jan |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Pasternák Lukáš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Paško Adam |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Revaj Tomáš |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Serenčko Sebastián |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Tóth Gergó |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Varga Šimon |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Zajac Martin |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Bujdoš Adam |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Drobný Jakub |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Fiala Šimon |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Gonczol Dominik Alex |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kocian Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kostolný Šimon |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kováč Adam |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Majda Gabriel |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Mikita Juraj |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Rosinský Denis |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Tóth Gergó |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Varga Šimon |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Zajac Martin |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Antošová Zuzana |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.97 |
|
Žky |
60 m |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.05 |
|
Žky |
60 m |
|
Behúňová Tamara |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.08 |
|
Žky |
60 m |
|
Bendová Ema |
07 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.45 |
|
Žky |
60 m |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.20 |
|
Žky |
60 m |
|
Brandisová Nicola |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
07.43 |
|
Žky |
60 m |
|
Bučková Benita |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
08.29 |
|
Žky |
60 m |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.21 |
|
Žky |
60 m |
|
Čederlová Ela |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.22 |
|
Žky |
60 m |
|
Černáková Valentína |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
08.97 |
|
Žky |
60 m |
|
Černáková Viktória |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
09.00 |
|
Žky |
60 m |
|
Danková Katarína |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
08.81 |
|
Žky |
60 m |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.52 |
|
Žky |
60 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.26 |
|
Žky |
60 m |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.63 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.95 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurmeková Adela |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.66 |
|
Žky |
60 m |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.16 |
|
Žky |
60 m |
|
Gombárová Barbora |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
08.29 |
|
Žky |
60 m |
|
Grebečiová Valika |
07 |
Maraton AC Rača |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Holeková Karolína |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
08.32 |
|
Žky |
60 m |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.72 |
|
Žky |
60 m |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.64 |
|
Žky |
60 m |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.27 |
|
Žky |
60 m |
|
Knišová Jana |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.40 |
|
Žky |
60 m |
|
Krajčovičová Petra |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.09 |
|
Žky |
60 m |
|
Krajčovičová Zuzana |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.65 |
|
Žky |
60 m |
|
Krotáková Petra |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
07.8 |
|
Žky |
60 m |
|
Lachkovičová Barbora |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
09.46 |
|
Žky |
60 m |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.63 |
|
Žky |
60 m |
|
Macháčová Ema |
06 |
Maraton AC Rača |
|
10.87 |
|
Žky |
60 m |
|
Machová Lenka |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
08.57 |
|
Žky |
60 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.21 |
|
Žky |
60 m |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.64 |
|
Žky |
60 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.02 |
|
Žky |
60 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.21 |
|
Žky |
60 m |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Mnichova Ema |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
09.02 |
|
Žky |
60 m |
|
Môcová Radoslava |
03 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
08.07 |
|
Žky |
60 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.39 |
|
Žky |
60 m |
|
Pavliková Denisa |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.71 |
|
Žky |
60 m |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.71 |
|
Žky |
60 m |
|
Petřvalská Valentína |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.41 |
|
Žky |
60 m |
|
Plichtová Patrícia |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.51 |
|
Žky |
60 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.77 |
|
Žky |
60 m |
|
Ratvajská Slávka |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.39 |
|
Žky |
60 m |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.02 |
|
Žky |
60 m |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.00 |
|
Žky |
60 m |
|
Šmagalová Simona |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.50 |
|
Žky |
60 m |
|
Šmehílová Sára |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
08.47 |
|
Žky |
60 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.89 |
|
Žky |
60 m |
|
Tabačarová Lenka |
05 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
08.70 |
|
Žky |
60 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.68 |
|
Žky |
60 m |
|
Vanovčanová Klára |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.52 |
|
Žky |
60 m |
|
Wágnerová Lea |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
08.71 |
|
Žky |
150 m |
|
Bačová Michaela |
04 |
Maraton AC Rača |
|
20.01 |
|
Žky |
150 m |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.46 |
|
Žky |
150 m |
|
Behúňová Tamara |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
22.19 |
|
Žky |
150 m |
|
Bendová Ema |
07 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
20.66 |
|
Žky |
150 m |
|
Blažeková Naneta |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
21.00 |
|
Žky |
150 m |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
20.44 |
|
Žky |
150 m |
|
Brandisová Nicola |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
19.73 |
|
Žky |
150 m |
|
Bučková Benita |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
20.40 |
|
Žky |
150 m |
|
Celerínová Katarína |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
22.12 |
|
Žky |
150 m |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.25 |
|
Žky |
150 m |
|
Čederlová Ela |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
19.60 |
|
Žky |
150 m |
|
Černáková Valentína |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
22.11 |
|
Žky |
150 m |
|
Černáková Viktória |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
21.76 |
|
Žky |
150 m |
|
Danková Katarína |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
22.27 |
|
Žky |
150 m |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
20.53 |
|
Žky |
150 m |
|
Dolníková Nina |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
22.08 |
|
Žky |
150 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.10 |
|
Žky |
150 m |
|
Ďurmeková Adela |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
20.32 |
|
Žky |
150 m |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.76 |
|
Žky |
150 m |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.16 |
|
Žky |
150 m |
|
Guothová Alexandra |
03 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
20.83 |
|
Žky |
150 m |
|
Holeková Karolína |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
20.33 |
|
Žky |
150 m |
|
Hubschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.49 |
|
Žky |
150 m |
|
Janičkova Katarína |
05 |
Bežecký klub Lysá pod Makytou |
|
20.73 |
|
Žky |
150 m |
|
Kaprálová Tereza |
05 |
Športový klub polície Žilina |
|
21.39 |
|
Žky |
150 m |
|
Kekeliová Sarah |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
20.45 |
|
Žky |
150 m |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
19.81 |
|
Žky |
150 m |
|
Knišová Jana |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.17 |
|
Žky |
150 m |
|
Kolozsvaryova Jana |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
22.05 |
|
Žky |
150 m |
|
Krajčovičová Petra |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
19.69 |
|
Žky |
150 m |
|
Krajčovičová Zuzana |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
21.43 |
|
Žky |
150 m |
|
Krotáková Petra |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
19.22 |
|
Žky |
150 m |
|
Kuricová Veronika |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
21.73 |
|
Žky |
150 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.43 |
|
Žky |
150 m |
|
Lachová Leila Mária |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
22.79 |
|
Žky |
150 m |
|
Libičová Lea |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
19.98 |
|
Žky |
150 m |
|
Maderová Michaela |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
21.87 |
|
Žky |
150 m |
|
Machová Lenka |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
21.31 |
|
Žky |
150 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.17 |
|
Žky |
150 m |
|
Masárová Laura |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
20.11 |
|
Žky |
150 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.47 |
|
Žky |
150 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.88 |
|
Žky |
150 m |
|
Mnichova Ema |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
21.69 |
|
Žky |
150 m |
|
Môcová Radoslava |
03 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
19.52 |
|
Žky |
150 m |
|
Nochtová Bianka |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
21.37 |
|
Žky |
150 m |
|
Peničková Paulína |
05 |
AK Danica Zvolen |
|
21.14 |
|
Žky |
150 m |
|
Pistovčáková Zuzana |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
21.72 |
|
|
Žky |
150 m |
|
Plichtová Patrícia |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
20.94 |
|
Žky |
150 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.71 |
|
Žky |
150 m |
|
Ratvajská Slávka |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.20 |
|
Žky |
150 m |
|
Salayová Michaela |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
21.04 |
|
Žky |
150 m |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.65 |
|
Žky |
150 m |
|
Simová Petra |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
22.30 |
|
Žky |
150 m |
|
Šimeková Mária |
03 |
Atletický klub AC Malacky |
|
20.48 |
|
Žky |
150 m |
|
Šimková Lenka |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.89 |
|
Žky |
150 m |
|
Šmehílová Sára |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
20.82 |
|
Žky |
150 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.64 |
|
Žky |
150 m |
|
Švecová Andrea |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
18.70 |
|
Žky |
150 m |
|
Urbanovská Lilly |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
20.88 |
|
Žky |
150 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.10 |
|
Žky |
150 m |
|
Vanovčanová Klára |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
20.67 |
|
Žky |
150 m |
|
Wágnerová Lea |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
22.38 |
|
Žky |
150 m |
|
Záhorcová Stela |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
21.06 |
|
Žky |
150 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.04 |
|
Žky |
300 m |
|
Azariová Klaudia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
45.64 |
|
Žky |
300 m |
|
Bačová Michaela |
04 |
Maraton AC Rača |
|
43.80 |
|
Žky |
300 m |
|
Bartošovičová Terézia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
49.28 |
|
Žky |
300 m |
|
Bežovská Daniela |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
50.81 |
|
Žky |
300 m |
|
Blažeková Naneta |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
45.40 |
|
Žky |
300 m |
|
Celerínová Katarína |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
46.70 |
|
Žky |
300 m |
|
Czodorová Tamara |
03 |
Maraton AC Rača |
|
53.81 |
|
Žky |
300 m |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
45.75 |
|
Žky |
300 m |
|
Dolníková Nina |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
48.46 |
|
Žky |
300 m |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Frianová Karolína |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
48.5 |
|
Žky |
300 m |
|
Frivaldská Petra |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Galušková Kristína |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
42.91 |
|
Žky |
300 m |
|
Guothová Alexandra |
03 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
47.33 |
|
Žky |
300 m |
|
Hertnekyová Zuzana |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
49.61 |
|
Žky |
300 m |
|
Hubschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
46.25 |
|
Žky |
300 m |
|
Janičkova Katarína |
05 |
Bežecký klub Lysá pod Makytou |
|
47.00 |
|
Žky |
300 m |
|
Kalinová Sarah |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
51.87 |
|
Žky |
300 m |
|
Kandráčová Eliška |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
46.26 |
|
Žky |
300 m |
|
Kaprálová Tereza |
05 |
Športový klub polície Žilina |
|
48.86 |
|
Žky |
300 m |
|
Kekeliová Sarah |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
44.64 |
|
Žky |
300 m |
|
Klementisová Terézia |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
47.46 |
|
Žky |
300 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
41.75 |
|
Žky |
300 m |
|
Maderová Michaela |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
49.83 |
|
Žky |
300 m |
|
Masárová Laura |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
46.81 |
|
Žky |
300 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
42.58 |
|
Žky |
300 m |
|
Morávková Timea |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
42.67 |
|
Žky |
300 m |
|
Nochtová Bianka |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
47.13 |
|
Žky |
300 m |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Peničková Paulína |
05 |
AK Danica Zvolen |
|
45.93 |
|
Žky |
300 m |
|
Podhradska Sara |
04 |
AK Danica Zvolen |
|
54.10 |
|
Žky |
300 m |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
47.61 |
|
Žky |
300 m |
|
Salayová Michaela |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
44.55 |
|
Žky |
300 m |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
50.21 |
|
Žky |
300 m |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
48.97 |
|
Žky |
300 m |
|
Simová Petra |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
49.49 |
|
Žky |
300 m |
|
Šarinová Daniela |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
44.97 |
|
Žky |
300 m |
|
Šmagalová Simona |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
46.46 |
|
Žky |
300 m |
|
Šmehílová Sára |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
45.54 |
|
Žky |
300 m |
|
Šottníková Daniela |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
53.96 |
|
Žky |
300 m |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
46.87 |
|
Žky |
300 m |
|
Švecová Andrea |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
40.69 |
|
Žky |
300 m |
|
Tanglmayerová Romina |
03 |
Maraton AC Rača |
|
50.46 |
|
Žky |
300 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Trgová Viktória |
06 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
45.88 |
|
Žky |
300 m |
|
Urbanovská Lilly |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
44.30 |
|
Žky |
300 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
47.59 |
|
Žky |
300 m |
|
Valášková Gréta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
58.41 |
|
Žky |
300 m |
|
Valová Nina |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
47.94 |
|
Žky |
300 m |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
53.31 |
|
Žky |
300 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
42.79 |
|
Žky |
800 m |
|
Azariová Klaudia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:40.13 |
|
Žky |
800 m |
|
Ballová Tatiana |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:49.97 |
|
Žky |
800 m |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Cápayová Mária |
03 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
2:27.82 |
|
Žky |
800 m |
|
Garguláková Alžbeta |
06 |
AK mesta Zvolen |
|
2:29.3 |
|
Žky |
800 m |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:31.26 |
|
Žky |
800 m |
|
Gombárová Barbora |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
2:24.04 |
|
Žky |
800 m |
|
Hertnekyová Zuzana |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Hornáková Simona |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:40.52 |
|
Žky |
800 m |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:31.41 |
|
Žky |
800 m |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:34.02 |
|
Žky |
800 m |
|
Ivančová Tamara |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:26.15 |
|
Žky |
800 m |
|
Kalinová Sarah |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
2:43.55 |
|
Žky |
800 m |
|
Kapcová Vanesa |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:32.91 |
|
Žky |
800 m |
|
Klementisová Terézia |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:35.91 |
|
Žky |
800 m |
|
Kotianová Lenka |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
2:35.80 |
|
Žky |
800 m |
|
Marčeková Viktória |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:23.31 |
|
Žky |
800 m |
|
Messerschmidtová Nina |
04 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
2:28.03 |
|
Žky |
800 m |
|
Mokrá Isabelle Ida |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Morávková Timea |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:29.94 |
|
Žky |
800 m |
|
Paľovčíková Hana |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
2:37.73 |
|
Žky |
800 m |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:30.07 |
|
Žky |
800 m |
|
Režnáková Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:29.57 |
|
Žky |
800 m |
|
Seidlová Simona |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:40.34 |
|
Žky |
800 m |
|
Suchá Veronika |
04 |
Maraton AC Rača |
|
2:54.14 |
|
Žky |
800 m |
|
Szabó Abigel |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:47.35 |
|
Žky |
800 m |
|
Šarinová Daniela |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:34.53 |
|
Žky |
800 m |
|
Švigárová Ivana |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:33.84 |
|
Žky |
800 m |
|
Tanglmayerová Romina |
03 |
Maraton AC Rača |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Tonkovičová Paulína |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:50.07 |
|
Žky |
800 m |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:45.44 |
|
Žky |
2000 m |
|
Balážovjechová Hana |
03 |
Maraton AC Rača |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Bobaľová Natália |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
8:13.97 |
|
Žky |
2000 m |
|
Čermáková Adela |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
8:04.96 |
|
Žky |
2000 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
7:53.11 |
|
Žky |
2000 m |
|
Gombárová Barbora |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
7:01.84 |
|
Žky |
2000 m |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
7:36.64 |
|
Žky |
2000 m |
|
Ivančová Tamara |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
7:09.43 |
|
Žky |
2000 m |
|
Karabová Veronika |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
9:22.65 |
|
Žky |
2000 m |
|
Klepková Eliška |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
7:34.98 |
|
Žky |
2000 m |
|
Kotianová Lenka |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
7:14.53 |
|
Žky |
2000 m |
|
Krotká Karolína |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
8:37.81 |
|
Žky |
2000 m |
|
Laporčáková Daniela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
8:20.88 |
|
Žky |
2000 m |
|
Lipovská Sofia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
7:43.96 |
|
Žky |
2000 m |
|
Marková Monika |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
8:58.46 |
|
Žky |
2000 m |
|
Messerschmidtová Nina |
04 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Mokrá Isabelle Ida |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Paľovčíková Hana |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
8:35.90 |
|
Žky |
2000 m |
|
Režnáková Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
7:20.53 |
|
Žky |
2000 m |
|
Sedgwick Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
7:31.19 |
|
Žky |
2000 m |
|
Seidlová Simona |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
7:33.60 |
|
Žky |
2000 m |
|
Szabó Abigel |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
9:01.25 |
|
Žky |
2000 m |
|
Tonkovičová Paulína |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Záhradníčková Hana |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
7:01.95 |
|
Žky |
2000 m |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
8:28.10 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Bežovská Diana |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
19.38 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
14.91 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.70 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
17.93 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.85 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Hynková Vesna |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
16.36 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
16.33 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kicová Sára |
03 |
Atletický oddiel Svit |
163 |
16.34 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Krajčová Nina |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
16.45 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.34 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kuricová Veronika |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
16.45 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.94 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Miškovičová Katarína |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Peničková Paulína |
05 |
AK Danica Zvolen |
18.63 |
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Perončíková Paula |
06 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
17.68 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Rohoňová Petra |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
20.97 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Rumanovičová Terézia |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
17.9 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
15.46 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Salayová Michaela |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
16.60 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
15.67 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
15.58 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Švecová Andrea |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
14.51 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Tináková Emma |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
15.92 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.46 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
54.23 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
45.95 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
51.52 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Kicová Sára |
03 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Krajčová Nina |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
53.90 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Perončíková Paula |
06 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
51.45 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Podhradska Sara |
04 |
AK Danica Zvolen |
|
54.73 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Rohoňová Petra |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
49.84 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Rumanovičová Terézia |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
56.03 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
47.18 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
46.85 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Švecová Andrea |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
44.16 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
54.64 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
49.13 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Devaldová Karin |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Hrabovská Daniela |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Krajčíková Nina |
04 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
5:53.15 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Lipovská Sofia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
5:59.40 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Marková Monika |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
7:01.04 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Pavelicová Adriana |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
6:03.26 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
7:22.98 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
5:58.24 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
5:48.23 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Záhradníčková Hana |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
5:42.32 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Adamovičová Viktória |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
20:53.63 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Avenová Paulína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
15:56.98 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Beličková Michaela |
04 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica |
|
18:23.50 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Brnáková Barbora |
04 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
17:23.36 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Černá Nina |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20:52.38 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Devaldová Karin |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
15:39.85 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Dudová Ivana |
05 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
15:49.91 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Hubcejová Laura |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
19:27.33 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
20:44.13 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Poštová Nina |
05 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Tinková Tatiana |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
20:55.39 |
|
Žky |
výška |
|
Fapšová Veronika |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
155 |
155 |
|
Žky |
výška |
|
Fonferová Laura |
03 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
164 |
|
Žky |
výška |
|
Frivaldská Petra |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
146 |
|
Žky |
výška |
|
Galušková Kristína |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Hanicová Lea |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
147 |
|
Žky |
výška |
|
Ištoková Nikola |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
130 |
|
Žky |
výška |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
160 |
|
Žky |
výška |
|
Molnárová Michaela |
04 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
168 |
|
Žky |
výška |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
146 |
|
Žky |
výška |
|
Šujanová Ella |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Tabačarová Lenka |
05 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Tési Evelin |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Tichá Simona |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
160 |
|
Žky |
výška |
|
Tináková Emma |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
151 |
|
Žky |
výška |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
151 |
|
Žky |
výška |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
148 |
|
Žky |
výška |
|
Veselská Sandra |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
150 |
|
Žky |
výška |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Zemanová Bibiana |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
140 |
|
Žky |
žrď |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
200 |
|
Žky |
žrď |
|
Rampašeková Zoja |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
230 |
|
Žky |
žrď |
|
Rychnavská Ema |
06 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
180 |
|
Žky |
žrď |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
|
225 |
|
Žky |
žrď |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
200 |
|
Žky |
žrď |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
200 |
|
Žky |
žrď |
|
Žitná Adela |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
260 |
|
Žky |
diaľka |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
536 |
|
Žky |
diaľka |
|
Bendová Ema |
07 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
465 |
|
Žky |
diaľka |
|
Bieliková Natália |
06 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
504 |
|
Žky |
diaľka |
|
Čederlová Ela |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
506 |
|
Žky |
diaľka |
|
Čorejová Tereza |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
531 |
529 |
|
Žky |
diaľka |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
448 |
|
Žky |
diaľka |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
510 |
|
Žky |
diaľka |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
555 |
|
Žky |
diaľka |
|
Frianová Karolína |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
445 |
|
Žky |
diaľka |
|
Gallová Karolína |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
424 |
|
Žky |
diaľka |
|
Grebečiová Valika |
07 |
Maraton AC Rača |
|
396 |
|
Žky |
diaľka |
|
Guothová Alexandra |
03 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
476 |
|
Žky |
diaľka |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
441 |
|
Žky |
diaľka |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
495 |
|
Žky |
diaľka |
|
Ivanová Sabina |
05 |
Akademik TU Košice |
|
518 |
|
Žky |
diaľka |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
497 |
|
Žky |
diaľka |
|
Kicová Sára |
03 |
Atletický oddiel Svit |
450 |
458 |
|
Žky |
diaľka |
|
Kolozsvaryova Jana |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
419 |
|
Žky |
diaľka |
|
Kuricová Veronika |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
483 |
|
Žky |
diaľka |
|
Libičová Lea |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
519 |
|
Žky |
diaľka |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
472 |
|
Žky |
diaľka |
|
Mikuličková Ina |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
400 |
|
Žky |
diaľka |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Molnárová Michaela |
04 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
503 |
|
Žky |
diaľka |
|
Pápežová Daniela |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
|
414 |
|
Žky |
diaľka |
|
Pavliková Denisa |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
398 |
|
Žky |
diaľka |
|
Pistovčáková Zuzana |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
482 |
|
Žky |
diaľka |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
427 |
|
Žky |
diaľka |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
452 |
|
Žky |
diaľka |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
416 |
|
Žky |
diaľka |
|
Sidó Franciska |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
382 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šimeková Mária |
03 |
Atletický klub AC Malacky |
|
506 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
|
477 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šimková Lenka |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
410 |
|
Žky |
diaľka |
|
Tabačarová Lenka |
05 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
455 |
|
Žky |
diaľka |
|
Tési Evelin |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
481 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
429 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vanková Kristína |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
465 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vanovčanová Klára |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
471 |
|
Žky |
diaľka |
|
Veselská Sandra |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
520 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vodnyanszká Renáta |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
05.61 |
561 |
|
Žky |
diaľka |
|
Záhorcová Stela |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
445 |
|
Žky |
diaľka |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
519 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Berešová Daniela |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
09.01 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.21 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ďurovská Emma |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
13.80 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.02 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hynková Vesna |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
12.15 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ijisesan Perryo Victoria |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
10.81 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Jančová Andrea |
04 |
AK Danica Zvolen |
|
07.17 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Krchňáková Sofia |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
11.32 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lachkovičová Barbora |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
06.46 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lojdlová Miriam |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.64 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Marjová Monika |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
12.01 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
11.21 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
09.65 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.68 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Skuráková Katrin |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
10.09 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.07 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Balážová Iveta |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
217 |
21.76 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.23 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Ďurovská Emma |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
36.34 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Feriancová Alena |
04 |
AK Danica Zvolen |
|
11.13 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
17.59 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Hynková Vesna |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
21.94 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Jančová Andrea |
04 |
AK Danica Zvolen |
|
22.27 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.26 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kresáňová Simona |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
225 |
22.51 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Krchňáková Sofia |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
19.91 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
14.96 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.18 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Skuráková Katrin |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
21.97 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.98 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Urblíková Lenka |
03 |
MŠk Žiar nad Hronom |
25.12 |
19.85 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Balážová Iveta |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
258 |
25.87 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Boldižárová Veronika |
03 |
AO Sparta Považská Bystrica |
34.17 |
32.21 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
43.58 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.69 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Hromeková Natália |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.94 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Ijisesan Perryo Victoria |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
32.18 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
25.08 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Krchňáková Sofia |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
20.42 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.90 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.59 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.10 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Škulcová Petra |
06 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
22.96 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.85 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Záchelová Aneta |
05 |
TJ Orava Dolný Kubín |
26.85 |
20.37 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Gallová Karolína |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
21.64 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.22 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Hynková Vesna |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
26.86 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Chynoranská Erika |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.79 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Juráková Lea |
04 |
TJ Orava Dolný Kubín |
|
36.15 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Klabníková Alexandra |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
283 |
28.33 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Kočerhová Katarína |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
29.10 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Kosmálová Simona |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.25 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Kvietková Laura |
03 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
24.48 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Lojdlová Miriam |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
25.61 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.22 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
32.09 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Mešťanová Michaela |
03 |
BŠK Banská Bystrica |
|
25.38 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Michalčíková Sofia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.81 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Mikuličková Ina |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
21.00 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Molnárová Michaela |
04 |
AO Športové gymnázium Košice |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Pistovčáková Zuzana |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
21.05 |
18.76 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Poláčková Sabína |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
30.14 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Ratvajská Slávka |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Šreyerová Tamara |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.57 |
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Azariová Klaudia |
03 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Bendová Ema |
07 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Bežovská Daniela |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Bežovská Diana |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Blažeková Naneta |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Bučková Benita |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Čederlová Ela |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Černáková Valentína |
07 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Černáková Viktória |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Čorejová Tereza |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Dolníková Nina |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurmeková Adela |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Frianová Karolína |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Gallová Karolína |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Holeková Karolína |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Hynková Vesna |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ijisesan Perryo Victoria |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kapcová Vanesa |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kaprálová Tereza |
05 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Knišová Jana |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kočerhová Katarína |
03 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kolozsvaryova Jana |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Krajčová Nina |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Krajčovičová Petra |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Krajčovičová Zuzana |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Krotáková Petra |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kuricová Veronika |
03 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Libičová Lea |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Masárová Laura |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Mikuličková Ina |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Mnichova Ema |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Pápežová Daniela |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Pavliková Denisa |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Perončíková Paula |
06 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Petřvalská Valentína |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Plichtová Patrícia |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Poláčková Sabína |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ratvajská Slávka |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Rohoňová Petra |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Simová Petra |
04 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ščepková Emma |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Šmagalová Simona |
05 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Šmehílová Sára |
04 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Trgová Viktória |
06 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Urbanovská Lilly |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vanovčanová Klára |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Veselská Sandra |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Wágnerová Lea |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Záhorcová Stela |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Azariová Klaudia |
03 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Bežovská Diana |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Blažeková Naneta |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Bučková Benita |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Čermáková Adela |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Frianová Karolína |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Kandráčová Eliška |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Kapcová Vanesa |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Kaprálová Tereza |
05 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Klepková Eliška |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Knišová Jana |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Krajčová Nina |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Krotáková Petra |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Lachová Leila Mária |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Laporčáková Daniela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Nochtová Bianka |
03 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Paľovčíková Hana |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Pavelicová Adriana |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Pavliková Denisa |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Perončíková Paula |
06 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Ratvajská Slávka |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Režnáková Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Rohoňová Petra |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Simová Petra |
04 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Szabó Abigel |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Šmagalová Simona |
05 |
AK Slávia TU Košice (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Šmehílová Sára |
04 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Urbanovská Lilly |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|