Dci |
guľa 5 kg |
|
Haborák Milan |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
16.33 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Haborák Milan |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
46.06 |
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Konopka Miloslav |
01 |
Atletický club Nové Zámky |
|
67.62 |
|
Žci |
60 m |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Hruška Peter |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Jarábek Marco |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Kožík Adam |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Kucman Matúš |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Lopúch Adam |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Mácsadi Ferenc |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Molnár Ondrej |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Pasternák Lukáš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Seko Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
60 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Henry Franklin |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Jarábek Marco |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Kocian Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Kožík Adam |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Nemec Jakub |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
150 m |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Fiala Šimon |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Gonczol Dominik Alex |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Henry Franklin |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Komora Andrej |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Mácsadi Ferenc |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Nemec Jakub |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Seko Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Černý Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Gonczol Dominik Alex |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Horváth Erik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Hruška Peter |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Kováč Adam |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Mihalička Alex |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Paška Kristián |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Spišák Samuel Miros |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Žci |
800 m |
|
Štefek Tomáš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
0:00.0 |
|
Žci |
3000 m |
|
Černiansky Peter |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00:00.0 |
|
Žci |
3000 m |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00:00.0 |
|
Žci |
3000 m |
|
Sauer Timur |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
00:00.0 |
|
Žci |
3000 m |
|
Šima Andrej |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00:00.0 |
|
Žci |
3000 m |
|
Vesperín Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00:00.0 |
|
Žci |
3000 m |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00:00.0 |
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Bartek Denis |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Sabota Kristián |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Bartek Denis |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kostolný Šimon |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Režnák Tomáš |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Červený Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
0:00.0 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
0:00.0 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Kravárik Oliver |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
0:00.0 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
0:00.0 |
|
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Sabota Kristián |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
0:00.0 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00:00.0 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00:00.0 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Primič Daniel |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00:00.0 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00:00.0 |
|
Žci |
výška |
|
Blšták Matúš |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
165 |
|
Žci |
výška |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
150 |
|
Žci |
výška |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
150 |
|
Žci |
výška |
|
Kucman Matúš |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
000 |
|
Žci |
výška |
|
Lászlo Filip |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
158 |
|
Žci |
výška |
|
Miko Dominik |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Očkay Branislav |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
153 |
|
Žci |
výška |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Pifko Štefan |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
140 |
|
Žci |
výška |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
155 |
|
Žci |
výška |
|
Sabota Kristián |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
150 |
|
Žci |
výška |
|
Spišák Samuel Miros |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
165 |
|
Žci |
výška |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
145 |
|
Žci |
žrď |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
310 |
|
Žci |
žrď |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
360 |
|
Žci |
žrď |
|
Lászlo Filip |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
000 |
|
Žci |
žrď |
|
Štefek Tomáš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
000 |
|
Žci |
diaľka |
|
Blšták Matúš |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
592 |
|
Žci |
diaľka |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
000 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
420 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hruška Peter |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
520 |
|
Žci |
diaľka |
|
Jarábek Marco |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
402 |
|
Žci |
diaľka |
|
Kocian Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
492 |
|
Žci |
diaľka |
|
Kucman Matúš |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
000 |
|
Žci |
diaľka |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
432 |
|
Žci |
diaľka |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
275 |
|
Žci |
diaľka |
|
Očkay Branislav |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
562 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pasternák Lukáš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
550 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
544 |
|
Žci |
diaľka |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
512 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
551 |
|
Žci |
diaľka |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
515 |
|
Žci |
diaľka |
|
Režnák Tomáš |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
435 |
|
Žci |
diaľka |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
541 |
|
Žci |
diaľka |
|
Spišák Samuel Miros |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
514 |
|
Žci |
diaľka |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
419 |
|
Žci |
diaľka |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
442 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10.99 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
10.71 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.49 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
14.43 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Husár Matúš |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.00 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11.36 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Pifko Štefan |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.36 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.47 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.51 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Záhora Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
11.00 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.00 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
32.95 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
26.13 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
42.41 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Husár Matúš |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.00 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
25.72 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Kopček Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.11 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.70 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
34.22 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Varačka Matúš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
27.42 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Záhora Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.00 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
27.70 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
46.00 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.00 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
29.55 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.00 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.59 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Marťák Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.00 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.00 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
30.36 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
19.47 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
34.25 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
28.69 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
31.40 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Kopček Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
37.18 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
36.61 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
20.78 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
00.00 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.88 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Záhora Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.00 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
29.23 |
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Blšták Matúš |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Fiala Šimon |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Kopček Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Lopúch Adam |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Marťák Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Pasternák Lukáš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Primič Daniel |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Režnák Tomáš |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby |
|
Vesperín Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Ballová Tatiana |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Bartošovičová Terézia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Bednáriková Barbora |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Biharyová Aneta |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Brandisová Nicola |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Danková Katarína |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Duchoňová Ema |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Fabiánová Šejla |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Gavalovičová Viera |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Chynoranská Erika |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Jakubíková Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Janáková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Leváková Nina |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Michalčíková Sofia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Salayová Michaela |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Strapeková Johanna |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Šreyerová Tamara |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
60 m |
|
Vreteničková Paula |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Brandisová Nicola |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Černá Nina |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Danková Katarína |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Fabiánová Šejla |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Gavalovičová Viera |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Hubschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Leváková Nina |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Rampašeková Zoja |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Strapeková Johanna |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Šimeková Mária |
03 |
Atletický klub AC Malacky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Šimková Lenka |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Šranková Angelika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Vreteničková Paula |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
150 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Ballová Tatiana |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Bartošovičová Terézia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Duchoňová Ema |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Hlavatá Zdenka |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Hubschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Salayová Michaela |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Szabó Abigel |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Bednáriková Barbora |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Králiková Natália |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Morávková Timea |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Plačková Linda |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Seidlová Simona |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Szabó Abigel |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Šranková Angelika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
800 m |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
0:00.0 |
|
Žky |
2000 m |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
0:00.0 |
|
Žky |
2000 m |
|
Karabová Veronika |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
2000 m |
|
Laktišová Eliška |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
2000 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
0:00.0 |
|
Žky |
2000 m |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Bezáková Lenka |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Juríková Timea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Králiková Natália |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Salayová Michaela |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Tináková Emma |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Bezáková Lenka |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Juríková Timea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Lipovská Sofia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
0:00.0 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Záhradníčková Hana |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
0:00.0 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Adamovičová Viktória |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
00:00.0 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Černá Nina |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00:00.0 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
00:00.0 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Tinková Tatiana |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
00:00.0 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00:00.0 |
|
Žky |
výška |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
151 |
|
Žky |
výška |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Ištoková Nikola |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
130 |
|
Žky |
výška |
|
Janíková Lucia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
160 |
|
Žky |
výška |
|
Michalcová Veronika |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
000 |
|
Žky |
výška |
|
Tináková Emma |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
151 |
|
Žky |
výška |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
000 |
|
Žky |
žrď |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
000 |
|
Žky |
žrď |
|
Rampašeková Zoja |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
230 |
|
Žky |
žrď |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
000 |
|
Žky |
žrď |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
000 |
|
Žky |
žrď |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
000 |
|
Žky |
diaľka |
|
Adamovičová Viktória |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
390 |
|
Žky |
diaľka |
|
Biharyová Aneta |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
000 |
|
Žky |
diaľka |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
448 |
|
Žky |
diaľka |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
555 |
|
Žky |
diaľka |
|
Hlavatá Zdenka |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
000 |
|
Žky |
diaľka |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
512 |
|
Žky |
diaľka |
|
Hubschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
437 |
|
Žky |
diaľka |
|
Jakubíková Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
408 |
|
Žky |
diaľka |
|
Janáková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
403 |
|
Žky |
diaľka |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
497 |
|
Žky |
diaľka |
|
Janíková Lucia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
458 |
|
Žky |
diaľka |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
409 |
|
Žky |
diaľka |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
440 |
|
Žky |
diaľka |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
388 |
|
Žky |
diaľka |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
417 |
|
Žky |
diaľka |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
432 |
|
Žky |
diaľka |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
410 |
|
Žky |
diaľka |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
405 |
|
Žky |
diaľka |
|
Sidó Franciska |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
355 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šimeková Mária |
03 |
Atletický klub AC Malacky |
|
506 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šimková Lenka |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
401 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
510 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
408 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
482 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vodnyanszká Renáta |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
561 |
|
Žky |
diaľka |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
519 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.73 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
07.70 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.21 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ďurovská Emma |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
13.80 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.24 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.02 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ištoková Nikola |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
06.20 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.00 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lángyiová Kinga |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.12 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.51 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.10 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.07 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Vrbová Simona |
05 |
Atletický klub Šurany |
|
08.38 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.23 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.91 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
17.59 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Hromeková Natália |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.91 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.26 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kosmálová Simona |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.00 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kováříková Sabína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.25 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.40 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.41 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
16.26 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.98 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
43.58 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
27.16 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.00 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Hromeková Natália |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.94 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
25.08 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Kováříková Sabína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
15.53 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.90 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.00 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.59 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Synaková Sabína |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.00 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.85 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Blahutová Erika |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.26 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
18.95 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Čapuchová Vanesa |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.00 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Ďurovská Emma |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.00 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.22 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Hromeková Natália |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.00 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Chynoranská Erika |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.79 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Kosmálová Simona |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.25 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Králiková Natália |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.00 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.22 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
16.55 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
32.09 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Michalčíková Sofia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.81 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Plačková Linda |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.00 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Šreyerová Tamara |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.57 |
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Adamovičová Viktória |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ištoková Nikola |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Plačková Linda |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Bíró Szebasztián |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Bočkay Adam |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Brežný Michal |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Frimmer Lukáš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Horňák Maroš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Jurčák Jakub |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Martiš Peter |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Procházka Timotej |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Sorád Tomáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Šilhavý Peter |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Šimo Sebastian Ma |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Valášek Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Nžci |
60 m |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Čerešňa Alexander |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Drábik Filip |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Novotný Dominik |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Róža Samuel Sebastia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Sorád Tomáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Szórad Normen |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Šilhavý Peter |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Šimo Sebastian Ma |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
150 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Čerešňa Alexander |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Drábik Filip |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Sirotek Radoslav |
08 |
ŠAK športový AK Komárno |
02.08 |
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Šilhavý Michal |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
600 m |
|
Vernarec Šimon |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
0:00.0 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Róža Samuel Sebastia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Straňovský Nico |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžci |
výška |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
120 |
|
Nžci |
výška |
|
Kubica Michal |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
000 |
|
Nžci |
výška |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
115 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Bočkay Adam |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
231 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
298 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
308 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
000 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
380 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
354 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Horňák Maroš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
411 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
322 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
350 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Jurčák Jakub |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
305 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
273 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
427 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Kubica Michal |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
408 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
350 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Procházka Timotej |
08 |
Atletický klub Šurany |
|
000 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
400 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Straňovský Nico |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
000 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
287 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Barantal Andrej |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
05.65 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Felber Marek |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.56 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
04.38 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Rotter Richard |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
06.08 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
04.34 |
|
Nžci |
kriket |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
35.68 |
|
Nžci |
kriket |
|
Barantal Andrej |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.50 |
|
Nžci |
kriket |
|
Brežný Michal |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
14.73 |
|
Nžci |
kriket |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
27.54 |
|
Nžci |
kriket |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
37.76 |
|
Nžci |
kriket |
|
Felber Marek |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.00 |
|
Nžci |
kriket |
|
Frimmer Lukáš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
31.53 |
|
Nžci |
kriket |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
32.08 |
|
Nžci |
kriket |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
28.75 |
|
Nžci |
kriket |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.56 |
|
Nžci |
kriket |
|
Martiš Peter |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.00 |
|
Nžci |
kriket |
|
Rotter Richard |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
27.54 |
|
Nžci |
kriket |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
40.97 |
|
Nžci |
kriket |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.97 |
|
Nžci |
kriket |
|
Straňovský Nico |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.00 |
|
Nžci |
kriket |
|
Szórad Normen |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.00 |
|
Nžci |
kriket |
|
Šilhavý Michal |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.01 |
|
Nžci |
kriket |
|
Šilhavý Peter |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.88 |
|
Nžci |
kriket |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.00 |
|
Nžci |
kriket |
|
Valášek Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.00 |
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kóvagó Damián |
09 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubica Michal |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Martiš Peter |
10 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Róža Samuel Sebastia |
07 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Valášek Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Danielová Sofia |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Dubovská Sára |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hagarová Michaela |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hlaváčková Alicia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Holická Laura |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Homolová Alexandra |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Ilenčíková Lucia |
07 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Koštalová Timea |
09 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Kováčová Veronika |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Martišová Diana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Mihočková Patrícia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Mikušincová Zuzana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Penzešová Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Seková Barbora |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Šurinová Alena |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
60 m |
|
Tóthová Adelka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Brežná Daniela |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Hagarová Michaela |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Hlaváčková Alicia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Homolová Alexandra |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Horňáková Dominika |
09 |
ŠAK športový AK Komárno |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Hrachovcová Emma |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Ilenčíková Lucia |
07 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Jurčáková Katarína |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Klučka Dominika |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Kováčová Veronika |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Kročková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Martišová Diana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Seková Barbora |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Štercelová Oľga |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
150 m |
|
Tóthová Adelka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Bučková Tamara |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Danielová Sofia |
09 |
Atletický klub Šurany |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Holická Laura |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Hrachovcová Emma |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Koštalová Karolína |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Mikušincová Zuzana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Štercelová Oľga |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
600 m |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hrachovcová Emma |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.0 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
00.0 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
00.0 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Gazárková Adriana |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kachlíková Liliana |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kolláriková Ella |
09 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
0:00.0 |
|
Nžky |
výška |
|
Bočkayová Nikita |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
115 |
|
Nžky |
výška |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
125 |
|
Nžky |
výška |
|
Mihočková Patrícia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
105 |
|
Nžky |
výška |
|
Otrubová Lucia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
100 |
|
Nžky |
výška |
|
Penzešová Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
115 |
|
Nžky |
výška |
|
Rakusová Natália |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
115 |
|
Nžky |
výška |
|
Šebestová Sára |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
125 |
|
Nžky |
výška |
|
Šurinová Alena |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
110 |
|
Nžky |
výška |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
110 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
385 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Bočkayová Nikita |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
377 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Brežná Daniela |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
348 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
377 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
378 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
345 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
366 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Holická Laura |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
336 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
381 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Jurčáková Katarína |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
383 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Koštalová Karolína |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
371 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Koštalová Timea |
09 |
TJ Družba Piešťany |
|
286 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
325 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Kročková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
000 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
388 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
311 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
380 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
338 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Rakusová Natália |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
383 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
421 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
374 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
03.74 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Bučková Tamara |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.26 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.05 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Mihalovičová Silvia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
07.03 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
05.45 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
00.00 |
|
Nžky |
kriket |
|
Gbelcová Adela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
34.50 |
|
Nžky |
kriket |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
25.94 |
|
Nžky |
kriket |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
28.80 |
|
Nžky |
kriket |
|
Klučka Dominika |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.00 |
|
Nžky |
kriket |
|
Mihalovičová Silvia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.81 |
|
Nžky |
kriket |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.34 |
|
Nžky |
kriket |
|
Otrubová Lucia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.11 |
|
Nžky |
kriket |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
19.94 |
|
Nžky |
kriket |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
28.09 |
|
Nžky |
kriket |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
38.25 |
|
Nžky |
kriket |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.87 |
|
Nžky |
kriket |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.60 |
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bočkayová Nikita |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Brežná Daniela |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Dubovská Sára |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gbelcová Adela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Jurčáková Katarína |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kachlíková Liliana |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Klučka Dominika |
08 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Koštalová Karolína |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Koštalová Timea |
09 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Martišová Diana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mihalovičová Silvia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mihočková Patrícia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Otrubová Lucia |
07 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Svatíková Tamara |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Tóthová Adelka |
09 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|