M |
60 m |
|
Laca Matej |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
M |
150 m |
|
Laca Matej |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.67 |
|
Žci |
60 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Bartovič Dávid |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.19 |
|
Žci |
60 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.64 |
|
Žci |
60 m |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.75 |
|
Žci |
60 m |
|
Duchoslav Adrián |
03 |
AK Junior Holič |
|
08.40 |
|
Žci |
60 m |
|
Dvoran Matej |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
07.66 |
|
Žci |
60 m |
|
Emanuel Radovan |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Fekete Henrik |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.66 |
|
Žci |
60 m |
|
Geleta Lukáš |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Grajcarík Tomáš |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
07.66 |
|
Žci |
60 m |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
07.53 |
|
Žci |
60 m |
|
Hromek Alex |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Jarábek Marco |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Kanka Samuel |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.20 |
|
Žci |
60 m |
|
Keszeg Bálint |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Klement Branislav |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.83 |
|
Žci |
60 m |
|
Klempa Jozef |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Kollárovič Lukáš |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Kotúček Adam |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.48 |
|
Žci |
60 m |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.01 |
|
Žci |
60 m |
|
Lopúch Adam |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.17 |
|
Žci |
60 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.33 |
|
Žci |
60 m |
|
Macháček Richard |
03 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Maškovič Patrik |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Mihalička Alex |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Molnár Ondrej |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.85 |
|
Žci |
60 m |
|
Moravčík Ondrej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.50 |
|
Žci |
60 m |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
07.96 |
|
Žci |
60 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Nemec Jakub |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.66 |
|
Žci |
60 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.70 |
|
Žci |
60 m |
|
Pajtáš Dominik |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.75 |
|
Žci |
60 m |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.10 |
|
Žci |
60 m |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Polák Richard |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Remiš Michal |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.77 |
|
Žci |
60 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.90 |
|
Žci |
60 m |
|
Simó Milan |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Sobotka Michal |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Suchán Branislav |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.50 |
|
Žci |
60 m |
|
Szalay Timotej |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.61 |
|
Žci |
60 m |
|
Škodák Filip |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.42 |
|
Žci |
60 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.03 |
|
Žci |
60 m |
|
Tóth Tomáš |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.87 |
|
Žci |
150 m |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.78 |
|
Žci |
150 m |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.89 |
|
Žci |
150 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.89 |
|
Žci |
150 m |
|
Bartovič Dávid |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.59 |
|
Žci |
150 m |
|
Čmelka Marko |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
19.87 |
|
Žci |
150 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
21.26 |
|
Žci |
150 m |
|
Emanuel Radovan |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
17.83 |
|
Žci |
150 m |
|
Janíček Tomáš |
04 |
Bežecký klub Lysá pod Makytou |
20.31 |
20.31 |
|
Žci |
150 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.69 |
|
Žci |
150 m |
|
Klement Branislav |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Kocian Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.54 |
|
Žci |
150 m |
|
Kravárik Oliver |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Lopúch Adam |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
19.38 |
|
Žci |
150 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
17.53 |
|
Žci |
150 m |
|
Molnár Ondrej |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
19.77 |
|
Žci |
150 m |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
19.12 |
|
Žci |
150 m |
|
Muránsky Milan |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Nikodém Michal |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.72 |
|
Žci |
150 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.34 |
|
Žci |
150 m |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.14 |
|
Žci |
150 m |
|
Polák Richard |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Rendek Dalibor |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.08 |
|
Žci |
150 m |
|
Sobotka Michal |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
18.56 |
|
Žci |
150 m |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
18.71 |
|
Žci |
150 m |
|
Ťarcha Marko |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
19.45 |
|
Žci |
150 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
17.98 |
|
Žci |
150 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
18.80 |
|
Žci |
150 m |
|
Varo Matúš |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Zachar Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
47.34 |
|
Žci |
300 m |
|
Čulák Tomáš |
04 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
46.62 |
|
Žci |
300 m |
|
Fiala Šimon |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
42.80 |
|
Žci |
300 m |
|
Grajcarík Tomáš |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
36.70 |
|
Žci |
300 m |
|
Jarábek Marco |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Kanka Samuel |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Klempa Jozef |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Krahulec Tomáš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Kravárik Oliver |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
44.53 |
|
Žci |
300 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
43.69 |
|
Žci |
300 m |
|
Macháček Richard |
03 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Nemec Jakub |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
38.95 |
|
Žci |
300 m |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
45.26 |
|
Žci |
300 m |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
44.25 |
|
Žci |
300 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
46.49 |
|
Žci |
300 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
39.01 |
|
Žci |
300 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Sdurka Adam |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Simó Milan |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Sobotka Michal |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
41.21 |
|
Žci |
300 m |
|
Škodák Filip |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
44.47 |
|
Žci |
300 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
44.36 |
|
Žci |
800 m |
|
Aštáry Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:28.00 |
|
Žci |
800 m |
|
Bartek Denis |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:09.99 |
|
Žci |
800 m |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:43.42 |
|
Žci |
800 m |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:36.90 |
|
Žci |
800 m |
|
Duchoslav Adrián |
03 |
AK Junior Holič |
|
2:23.05 |
|
Žci |
800 m |
|
Hiadlovský Tadeáš |
03 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:12.09 |
|
Žci |
800 m |
|
Janíček Tomáš |
04 |
Bežecký klub Lysá pod Makytou |
21.14 |
2:14.64 |
|
Žci |
800 m |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:27.01 |
|
Žci |
800 m |
|
Kováč Adam |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:19.89 |
|
Žci |
800 m |
|
Koyš Filip |
08 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Kubík Filip |
03 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:22.52 |
|
Žci |
800 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:20.30 |
|
Žci |
800 m |
|
Maškovič Patrik |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Medovič Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Mehager Adam Salah |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:26.35 |
|
Žci |
800 m |
|
Paška Kristián |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:23.98 |
|
Žci |
800 m |
|
Remiš Michal |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:34.89 |
|
Žci |
800 m |
|
Straka Roan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:29.60 |
|
Žci |
800 m |
|
Suchán Branislav |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Tóth Tomáš |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:22.18 |
|
Žci |
3000 m |
|
Černiansky Peter |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11:29.38 |
|
Žci |
3000 m |
|
Kocman Krištof |
03 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Krahulec Tomáš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11:10.24 |
|
Žci |
3000 m |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
14:48.56 |
|
Žci |
3000 m |
|
Mihalička Alex |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10:31.17 |
|
Žci |
3000 m |
|
Obrtlík Dominik |
03 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Pajtáš Dominik |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Sauer Timur |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
11:17.03 |
|
Žci |
3000 m |
|
Šima Andrej |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
12:03.95 |
|
Žci |
3000 m |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10:29.94 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
16.21 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
16.19 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Kotúček Adam |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
16.17 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
14.67 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Miko Dominik |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
18.53 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
19.91 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Sdurka Adam |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
22.05 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Takács Norbert |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
20.14 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Tóth Adam |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Varo Matúš |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.95 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Voros Bálint |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Zachar Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.25 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
63.84 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
44.97 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
52.98 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kotúček Adam |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
53.26 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Mikušať Jakub |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
67.32 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
54.87 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
46.20 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Takács Norbert |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
49.25 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Tóth Adam |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
46.79 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21:24.36 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Juhás Kristián |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
19:40.87 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
18:52.70 |
|
Žci |
výška |
|
Aštáry Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Žci |
výška |
|
Blšták Matúš |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
165 |
|
Žci |
výška |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
148 |
|
Žci |
výška |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
145 |
|
Žci |
výška |
|
Lászlo Filip |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Miko Dominik |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Očkay Branislav |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
153 |
|
Žci |
výška |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Pifko Štefan |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Róka Alex |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Spišák Samuel Miros |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
163 |
|
Žci |
výška |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
145 |
|
Žci |
výška |
|
Voros Bálint |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
161 |
|
Žci |
výška |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
145 |
|
Žci |
diaľka |
|
Blšták Matúš |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
592 |
|
Žci |
diaľka |
|
Čmelka Marko |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Dvoran Matej |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
589 |
|
Žci |
diaľka |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
569 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hromek Alex |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Jarábek Marco |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Keszeg Bálint |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Kocian Jakub |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
465 |
|
Žci |
diaľka |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
432 |
|
Žci |
diaľka |
|
Lászlo Filip |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
400 |
|
Žci |
diaľka |
|
Očkay Branislav |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
555 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
544 |
|
Žci |
diaľka |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
491 |
|
Žci |
diaľka |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
454 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
551 |
|
Žci |
diaľka |
|
Róka Alex |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
452 |
|
Žci |
diaľka |
|
Sdurka Adam |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
393 |
|
Žci |
diaľka |
|
Spišák Samuel Miros |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
514 |
|
Žci |
diaľka |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
419 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10.71 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
10.50 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.38 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fekete Henrik |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
13.92 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Gabaj Noel |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11.17 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11.36 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kerďo Filip |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.88 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kollárovič Lukáš |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.17 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Mráz Mário |
03 |
AK Junior Holič |
|
12.26 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Nikodém Michal |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.09 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Pifko Štefan |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.47 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.51 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Symonchuk Oleksii |
04 |
AK Junior Holič |
|
10.22 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Szalay Timotej |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Záhora Samuel |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
32.95 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
39.39 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
42.41 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Gabaj Noel |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.95 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
25.72 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
28.46 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Kerďo Filip |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Kopček Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.81 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
32.31 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Marko Patrik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
20.30 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Mikušať Jakub |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Mráz Mário |
03 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.70 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
32.35 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Symonchuk Oleksii |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
27.70 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Čermák Vladislav |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
35.40 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.88 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Gabaj Noel |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
24.14 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
12.33 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
29.55 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Marko Patrik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
17.98 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.59 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Mikušať Jakub |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.25 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Podzámsky Martin |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
30.36 |
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
19.47 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
29.03 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Geleta Lukáš |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.14 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
29.06 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
31.40 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Kopček Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
37.18 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Marko Patrik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
23.32 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
22.70 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Moravčík Ondrej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
33.92 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
36.61 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
24.52 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
24.52 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Rendek Dalibor |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Róka Alex |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Simó Milan |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
29.86 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Symonchuk Oleksii |
04 |
AK Junior Holič |
|
23.70 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Závodný Pavol |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
21.69 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
29.23 |
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Čmelka Marko |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Geleta Lukáš |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Juhás Kristián |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kanka Samuel |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kerďo Filip |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Klement Branislav |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Klempa Jozef |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kollárovič Lukáš |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Kopček Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Krahulec Tomáš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Marťák Erik |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Maškovič Patrik |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Nikodém Michal |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Pajtáš Dominik |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Paška Kristián |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Szalay Timotej |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Škodák Filip |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Takács Norbert |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Tóth Adam |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby |
|
Tóth Tomáš |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Ž |
60 m |
|
Mikulová Emma |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.72 |
|
Ž |
300 m |
|
Mikulová Emma |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Ž |
výška |
|
Bílá Sandra |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
135 |
|
Žky |
60 m |
|
Bagalová Kristína |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.05 |
|
Žky |
60 m |
|
Ballová Tatiana |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Bartošovičová Terézia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Batky Jázmin |
05 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
08.90 |
|
|
Žky |
60 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Beťková Júlia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Bičanová Vanesa |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.11 |
|
Žky |
60 m |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.21 |
|
Žky |
60 m |
|
Čapuchová Vanesa |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Čudaiová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.64 |
|
Žky |
60 m |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.82 |
|
Žky |
60 m |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.54 |
|
Žky |
60 m |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.52 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.95 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.18 |
|
Žky |
60 m |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Gavalovičová Viera |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.00 |
|
Žky |
60 m |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.72 |
|
Žky |
60 m |
|
Chynoranská Erika |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Jankovičová Soňa |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Jezsová Veronika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.54 |
|
Žky |
60 m |
|
Kramárová Zuzana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Krokvicová Hana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.33 |
|
Žky |
60 m |
|
Lečková Ema |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Leváková Nina |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Lukáčova Michaela |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.73 |
|
Žky |
60 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.65 |
|
Žky |
60 m |
|
Michalčíková Sofia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.02 |
|
Žky |
60 m |
|
Miškovičová Nina |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.08 |
|
Žky |
60 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.30 |
|
Žky |
60 m |
|
Náterová Karin |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.52 |
|
Žky |
60 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.88 |
|
Žky |
60 m |
|
Repová Kristína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.37 |
|
Žky |
60 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Roštárová Ema |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Sedgwick Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Sidó Franciska |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Strapeková Johanna |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Šarinová Daniela |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Ščepková Emma |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.76 |
|
Žky |
60 m |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Šišoláková Petra |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Šottníková Daniela |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Štefáneková Ema |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Tešíková Ivana |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Tináková Emma |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.98 |
|
Žky |
60 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.80 |
|
Žky |
60 m |
|
Vaculková Karolína |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Valášková Gréta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Valenská Vanesa |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Valíková Viktória |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Vodnyanszká Renáta |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Bagalová Kristína |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.46 |
|
Žky |
150 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Bezáková Lenka |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
19.93 |
|
Žky |
150 m |
|
Bičanová Vanesa |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.25 |
|
Žky |
150 m |
|
Čudaiová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.64 |
|
Žky |
150 m |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.54 |
|
Žky |
150 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
20.10 |
|
Žky |
150 m |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
19.59 |
|
Žky |
150 m |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.16 |
|
Žky |
150 m |
|
Gavalovičová Viera |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.62 |
|
Žky |
150 m |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Jezsová Veronika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.47 |
|
Žky |
150 m |
|
Krokvicová Hana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.25 |
|
Žky |
150 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.43 |
|
Žky |
150 m |
|
Leváková Nina |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Lipovská Sofia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.47 |
|
Žky |
150 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.89 |
|
Žky |
150 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
23.16 |
|
Žky |
150 m |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Plšková Linda |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Repová Kristína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
21.47 |
|
Žky |
150 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Roštárová Ema |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Strapeková Johanna |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Šeniglová Bianka |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Šreyerová Tamara |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.64 |
|
Žky |
150 m |
|
Tešíková Ivana |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.32 |
|
Žky |
150 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
21.99 |
|
Žky |
150 m |
|
Záhradníčková Hana |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
20.97 |
|
Žky |
150 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Ballová Tatiana |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
48.60 |
|
Žky |
300 m |
|
Belicová Dorota |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Bezáková Lenka |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Doležalová Petra |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Králiková Natália |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
42.16 |
|
Žky |
300 m |
|
Lipovská Sofia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Lukáčova Michaela |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Miškovičová Nina |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
50.08 |
|
Žky |
300 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
44.58 |
|
Žky |
300 m |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
47.61 |
|
Žky |
300 m |
|
Szabó Abigel |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Ščepková Emma |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
49.53 |
|
Žky |
300 m |
|
Šottníková Daniela |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
47.10 |
|
Žky |
300 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
50.04 |
|
Žky |
300 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Valášková Gréta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Valenská Vanesa |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Záhradníčková Hana |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
45.41 |
|
Žky |
800 m |
|
Beláková Anabel |
08 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Betková Bibiana |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:55.82 |
|
Žky |
800 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:33.24 |
|
Žky |
800 m |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
3:05.93 |
|
Žky |
800 m |
|
Hornáková Simona |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:40.52 |
|
Žky |
800 m |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:31.41 |
|
Žky |
800 m |
|
Kudličková Patrícia |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:59.45 |
|
Žky |
800 m |
|
Paučinová Paulína |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:45.38 |
|
Žky |
800 m |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:30.07 |
|
Žky |
800 m |
|
Sedgwick Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:34.84 |
|
Žky |
800 m |
|
Seidlová Simona |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Šarinová Daniela |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:34.53 |
|
Žky |
800 m |
|
Šranková Angelika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:36.50 |
|
Žky |
800 m |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:56.24 |
|
Žky |
2000 m |
|
Bučeková Ráchel |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
7:55.02 |
|
Žky |
2000 m |
|
Gombárová Barbora |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
7:11.69 |
|
Žky |
2000 m |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK Junior Holič |
|
8:28.19 |
|
Žky |
2000 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Laktišová Eliška |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
8:27.77 |
|
Žky |
2000 m |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
9:25.92 |
|
Žky |
2000 m |
|
Szabó Abigel |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
8:31.35 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
16.37 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.52 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
17.93 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.89 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Juríková Timea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.25 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
16.33 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Králiková Natália |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.34 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
23.26 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Polakovičová Adela |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.88 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
15.58 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Tináková Emma |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.46 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
16.46 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
51.52 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
53.31 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Juríková Timea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
63.81 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
62.62 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
56.85 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Polakovičová Adela |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
63.83 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
51.76 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Adamovičová Viktória |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
20:53.63 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
20:44.13 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Tinková Tatiana |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
20:55.39 |
|
Žky |
výška |
|
Betková Bibiana |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Duchoňová Ema |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
148 |
|
Žky |
výška |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Janíková Lucia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Kramárová Zuzana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
135 |
|
Žky |
výška |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Laurová Viktória |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
130 |
|
Žky |
výška |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Michalcová Veronika |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Suchopová Nikol |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
135 |
|
Žky |
výška |
|
Šujanová Ella |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
151 |
|
Žky |
výška |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
155 |
|
Žky |
diaľka |
|
Batky Jázmin |
05 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
04.77 |
477 |
|
Žky |
diaľka |
|
Beťková Júlia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
462 |
|
Žky |
diaľka |
|
Bičanová Vanesa |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
439 |
|
Žky |
diaľka |
|
Díteová Nikoleta |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
431 |
|
Žky |
diaľka |
|
Doležalová Petra |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Fančovičová Terézia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
506 |
|
Žky |
diaľka |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
555 |
|
Žky |
diaľka |
|
Gorbatenková Sofia |
06 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
441 |
|
Žky |
diaľka |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
495 |
|
Žky |
diaľka |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
497 |
|
Žky |
diaľka |
|
Janíková Lucia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
437 |
|
Žky |
diaľka |
|
Jankovičová Soňa |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
441 |
|
Žky |
diaľka |
|
Lukáčova Michaela |
04 |
AK Junior Holič |
|
441 |
|
Žky |
diaľka |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
440 |
|
Žky |
diaľka |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Poláčková Sabína |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
461 |
|
Žky |
diaľka |
|
Repová Kristína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
414 |
|
Žky |
diaľka |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
452 |
|
Žky |
diaľka |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Sidó Franciska |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Šišoláková Petra |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
450 |
|
Žky |
diaľka |
|
Štefáneková Ema |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Šubová Denisa |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
436 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šujanová Ella |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Tešíková Ivana |
03 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Tináková Emma |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
428 |
|
Žky |
diaľka |
|
Valíková Viktória |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Vodnyanszká Renáta |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
561 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Bayerová Natália |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Čechová Alexandra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.70 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.16 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
07.70 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Díteová Nikoleta |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.63 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.24 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
05.99 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.02 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hromeková Natália |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.52 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.81 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.00 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lacinová Lucia |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.95 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.51 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
11.21 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Náterová Karin |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.75 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ondrušová Lucia |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Péteriová Laura |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.10 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Poláčková Sabína |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.85 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.81 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šubová Denisa |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.97 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Vaculková Karolína |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Beniánová Rebeka |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.58 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.91 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
15.55 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Hromeková Natália |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.91 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.26 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kováříková Sabína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.05 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.40 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.24 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Péteriová Laura |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.90 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
41.14 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
27.16 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Hromeková Natália |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.94 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
25.08 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Kováříková Sabína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
15.53 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.90 |
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Šnírerová Vanesa |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Beniánová Rebeka |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
17.66 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
18.95 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Čapuchová Vanesa |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.78 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Čechová Alexandra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
15.78 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.22 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Chynoranská Erika |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.79 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Ižáková Rút |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
26.20 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Lečková Ema |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
18.25 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.22 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
30.83 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Michalčíková Sofia |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.81 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Ondrušová Lucia |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Poláčková Sabína |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
29.48 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Šreyerová Tamara |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.53 |
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Sedgwick Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Šottníková Daniela |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Valášková Gréta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Abelovič Martin |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Bakai Mário |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.84 |
|
Nžci |
60 m |
|
Binovec Lukáš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Bíró Szebasztián |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Brežný Michal |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Čičo Samuel |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Dekan Andrej |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Fedorišin Tadeáš |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.75 |
|
Nžci |
60 m |
|
Fischer Martin Danie |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.58 |
|
Nžci |
60 m |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.55 |
|
Nžci |
60 m |
|
Frimmer Lukáš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Hajbane Adam |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Handl Richard |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.79 |
|
Nžci |
60 m |
|
Hiadlovský Samuel |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Hindák Miroslav |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.81 |
|
Nžci |
60 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Holý Dominik |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.71 |
|
Nžci |
60 m |
|
Horňák Maroš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.37 |
|
Nžci |
60 m |
|
Hornák Matej |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
10.09 |
|
Nžci |
60 m |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.86 |
|
Nžci |
60 m |
|
Jurčák Jakub |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.52 |
|
Nžci |
60 m |
|
Keketi Leon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Kňažík Matej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.17 |
|
Nžci |
60 m |
|
Kováč Matúš |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
09.91 |
|
Nžci |
60 m |
|
Mikulčík Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Mojzes Norbert |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.66 |
|
Nžci |
60 m |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Sorád Tomáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šilhavý Michal |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šilhavý Peter |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Šimo Sebastian Ma |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.30 |
|
Nžci |
60 m |
|
Šuba Peter |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Švajda Filip |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Takáč Simeon |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
10.01 |
|
Nžci |
60 m |
|
Vailing Toedor |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Valášek Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Zápražný Tobiáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Zuberec Milan |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Čerešňa Alexander |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.94 |
|
Nžci |
150 m |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Čičo Samuel |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
27.56 |
|
Nžci |
150 m |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Holý Dominik |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Horňák Maroš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.74 |
|
Nžci |
150 m |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Jurčák Jakub |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Keketi Leon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kováč Matúš |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
24.47 |
|
Nžci |
150 m |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
22.74 |
|
Nžci |
150 m |
|
Mojzes Norbert |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
20.66 |
|
Nžci |
150 m |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
23.48 |
|
Nžci |
150 m |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.54 |
|
Nžci |
150 m |
|
Šuba Peter |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Valášek Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Abelovič Martin |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Buday Kristián |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:15.32 |
|
Nžci |
600 m |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Čerešňa Alexander |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:17.69 |
|
Nžci |
600 m |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:10.01 |
|
Nžci |
600 m |
|
Dekan Andrej |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Drábik Filip |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:04.54 |
|
Nžci |
600 m |
|
Dubovský Zoran |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Fedorišin Tadeáš |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Hajbane Adam |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:17.23 |
|
Nžci |
600 m |
|
Handl Richard |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:03.07 |
|
Nžci |
600 m |
|
Hiadlovský Samuel |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:18.84 |
|
Nžci |
600 m |
|
Hvozdík Andrej |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:10.72 |
|
Nžci |
600 m |
|
Kňaško Marcel |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:09.73 |
|
Nžci |
600 m |
|
Kňažík Matej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:05.29 |
|
Nžci |
600 m |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Mikulčík Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Pelech Michal |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:11.49 |
|
Nžci |
600 m |
|
Sorád Tomáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Surman Martin |
07 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:05.51 |
|
Nžci |
600 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Švajda Filip |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Úradník Tadeáš |
09 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:27.78 |
|
Nžci |
600 m |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Karol Šimon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.65 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pelech Michal |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.98 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Rotter Richard |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
17.19 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sedlák Peter |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
14.28 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
15.16 |
|
Nžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
13.67 |
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Bogár Viktor |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Hartl Andrej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
7:01.40 |
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Rotter Richard |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
8:50.90 |
|
Nžci |
výška |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
120 |
|
Nžci |
výška |
|
Fischer Martin Danie |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
120 |
|
Nžci |
výška |
|
Surman Martin |
07 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
110 |
|
Nžci |
výška |
|
Švajda Filip |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
105 |
|
Nžci |
výška |
|
Takáč Simeon |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
výška |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Bíró Szebasztián |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Čičo Samuel |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
322 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Fischer Martin Danie |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Frimmer Lukáš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
347 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Hartl Andrej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Hindák Miroslav |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
372 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
322 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Jurčák Jakub |
12 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Kňaško Marcel |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Kováč Matúš |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
438 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
390 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Sedlák Peter |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
375 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Šuba Peter |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
diaľka |
|
Valach Daniel |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
356 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Zuberec Milan |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
342 |
|
Nžci |
diaľka |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Bakai Mário |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.69 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Bogár Viktor |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Felber Marek |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.56 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Hajbane Adam |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Krajčovič Martin |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
03.76 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Pelech Michal |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Repa Samuel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.88 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Sedlák Peter |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
04.72 |
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Zverbík Matej |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
04.34 |
|
Nžci |
kriket |
|
Bakay Šimon |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
35.35 |
|
Nžci |
kriket |
|
Bogár Viktor |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Brežný Michal |
12 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Bulgan Jerguš |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
34.01 |
|
Nžci |
kriket |
|
Drábik Filip |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Ďuriš Martin |
10 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Frimmer Lukáš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
31.53 |
|
Nžci |
kriket |
|
Hiadlovský Samuel |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
34.85 |
|
Nžci |
kriket |
|
Holý Dominik |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
28.63 |
|
Nžci |
kriket |
|
Hornák Matej |
08 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Horný Jakub |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.08 |
|
Nžci |
kriket |
|
Repa Samuel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Rotter Richard |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.88 |
|
Nžci |
kriket |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
40.97 |
|
Nžci |
kriket |
|
Surman Martin |
07 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
33.26 |
|
Nžci |
kriket |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Šilhavý Michal |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.47 |
|
Nžci |
kriket |
|
Valášek Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Zápražný Tobiáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Brežný Matej |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Forro Nikolas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hartl Andrej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hindák Miroslav |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Chobot Dominik |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Keketi Leon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kňažík Matej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Krepop Samuel |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Petríček Šimon |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Repa Samuel |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Sorád Tomáš |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Sýkora Denis |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Takáč Simeon |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby |
|
Zuberec Milan |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Adamcová Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Ballová Veronika |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Čerenková Nella |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Dobiašová Nina |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Doffek Petra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Dohorák Panna |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Dubovská Sára |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Durdjaková Sofia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Gašpárková Jessica |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.92 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hajdu Lila |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hidvégiová Hana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Homolová Alexandra |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
09.22 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.79 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hulíková Karolína |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Jankovičová Nina |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Jurčáková Katarína |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Karnošová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Klučka Dominika |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kohoutová Christina Zahar |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Laluchová Lenka |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Lencsésová Sofia |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Maniačková Magdaléna |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Maršalová Viktória |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Martišová Diana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.14 |
|
Nžky |
60 m |
|
Matyšaková Alžbeta |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Melayová Zuzana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Mihočková Patrícia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.95 |
|
Nžky |
60 m |
|
Michaličková Viktória |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Mikušincová Zuzana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.34 |
|
Nžky |
60 m |
|
Némethová Tereza |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.99 |
|
Nžky |
60 m |
|
Otrubová Lucia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Peciarová Katarína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Penzešová Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Pintérová Sofia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Pivarčiová Hana |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.78 |
|
Nžky |
60 m |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.99 |
|
Nžky |
60 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.82 |
|
Nžky |
60 m |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Seková Barbora |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Úradníková Natália |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Višňovská Ela |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Adamcová Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
21.14 |
|
Nžky |
150 m |
|
Benkovičová Edit |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bojdová Lucia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.53 |
|
Nžky |
150 m |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Čerenková Nella |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
23.95 |
|
Nžky |
150 m |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.05 |
|
Nžky |
150 m |
|
Doffek Petra |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
24.58 |
|
Nžky |
150 m |
|
Gombárová Katarína |
10 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Grosová Terézia |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hajdu Lila |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Halandová Barbora |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hlaváčková Alicia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Hulíková Karolína |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Jurčáková Katarína |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.77 |
|
Nžky |
150 m |
|
Klučka Dominika |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Koyšová Adela |
11 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
23.41 |
|
Nžky |
150 m |
|
Martišová Diana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Mištinová Nela |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Némethová Tereza |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.02 |
|
Nžky |
150 m |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
25.58 |
|
Nžky |
150 m |
|
Petríková Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.70 |
|
Nžky |
150 m |
|
Pillerová Martina |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.04 |
|
Nžky |
150 m |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.04 |
|
Nžky |
150 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Rončkevičová Radka |
08 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.66 |
|
Nžky |
150 m |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Šušorená Viktória |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Višňovská Ela |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.36 |
|
Nžky |
600 m |
|
Brežná Daniela |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:12.62 |
|
Nžky |
600 m |
|
Dobiašová Nina |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Dobošová Kamila |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:16.90 |
|
Nžky |
600 m |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:00.29 |
|
Nžky |
600 m |
|
Durdjaková Sofia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Gašpárková Jessica |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:30.90 |
|
Nžky |
600 m |
|
Kisléghyová Karin |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:31.47 |
|
Nžky |
600 m |
|
Koišová Petra |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Koštalová Karolína |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:32.27 |
|
Nžky |
600 m |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:22.42 |
|
Nžky |
600 m |
|
Maniačková Magdaléna |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Mihočková Patrícia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:45.36 |
|
Nžky |
600 m |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Navarová Tea |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:28.10 |
|
Nžky |
600 m |
|
Pániková Nina |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:23.87 |
|
Nžky |
600 m |
|
Pivarčiová Hana |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:41.87 |
|
Nžky |
600 m |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:33.28 |
|
Nžky |
600 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:00.45 |
|
Nžky |
600 m |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:07.43 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
13.31 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
14.55 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.09 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.38 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
14.63 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.47 |
|
Nžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šurinová Alena |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.03 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
5:35.2 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
6:21.06 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kachlíková Liliana |
08 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
7:39.78 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
6:04.81 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
6:03.77 |
|
Nžky |
výška |
|
Bočkayová Nikita |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
115 |
|
Nžky |
výška |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Hlaváčková Alicia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
125 |
|
Nžky |
výška |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Otrubová Lucia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Penzešová Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
110 |
|
Nžky |
výška |
|
Šebestová Sára |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
125 |
|
Nžky |
výška |
|
Šurinová Alena |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Bočkayová Nikita |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Bojdová Lucia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Brežná Daniela |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
349 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
339 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
337 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Horváthová Henrieta |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
332 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Hrachovcová Emma |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Jurčáková Katarína |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Kisléghyová Karin |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
320 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Krepopová Natália |
10 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Laluchová Lenka |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Lencsésová Sofia |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
308 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
336 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Melayová Zuzana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Mikušincová Zuzana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
350 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Pillerová Martina |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Pintérová Sofia |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
335 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Rončkevičová Radka |
08 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
03.63 |
364 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
421 |
|
Nžky |
diaľka |
|
Šušorená Viktória |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Vendžúrová Hana |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
diaľka |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
07.00 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Bučková Tamara |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.08 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Fúsková Alexandra |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
05.85 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Hrachovcová Emma |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
04.52 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Kollárová Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
04.92 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Maršalová Viktória |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Mihalovičová Silvia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
06.17 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
04.21 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Petríková Simona |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
05.16 |
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Tušková Lucia |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.90 |
|
Nžky |
kriket |
|
Ballová Veronika |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Dobiašová Martina |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
28.55 |
|
Nžky |
kriket |
|
Dobiašová Nina |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Dobošová Kamila |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Gbelcová Adela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
34.50 |
|
Nžky |
kriket |
|
Hidvégiová Hana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
23.31 |
|
Nžky |
kriket |
|
Karnošová Tamara |
07 |
AK Junior Holič |
|
16.45 |
|
Nžky |
kriket |
|
Kohoutová Christina Zahar |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Koišová Petra |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
19.13 |
|
Nžky |
kriket |
|
Kollárová Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Martišová Diana |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
16.69 |
|
Nžky |
kriket |
|
Matúšová Táňa |
11 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Mihalovičová Silvia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Mihočková Patrícia |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Michaličková Viktória |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Navarová Tea |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Otrubová Lucia |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.11 |
|
Nžky |
kriket |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
23.75 |
|
Nžky |
kriket |
|
Satmarová Hannah |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
27.62 |
|
Nžky |
kriket |
|
Šarudiová Diana |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
38.25 |
|
Nžky |
kriket |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.60 |
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Baláková Petra |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bilická Alica Izabela |
10 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Bočkayová Nikita |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Brežná Daniela |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Dobošová Kamila |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Drahovská Eliška |
07 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Durdjaková Sofia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hrachovcová Emma |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Krupová Zora |
08 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šurinová Alena |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zacharová Lujza |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|