M |
100 m |
|
Kurucz Norbert |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.30 |
|
M |
100 m |
|
Kyselica Martin |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
M |
100 m |
|
Masaryk Kristián |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.33 |
|
M |
100 m |
|
Nguyen Michal |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
M |
100 m |
|
Opavský Matúš |
99 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.03 |
|
M |
100 m |
|
Puchovský Lukáš |
98 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.98 |
|
M |
200 m |
|
Filo Jakub |
00 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
|
|
M |
200 m |
|
Hrotko Patrik |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
M |
200 m |
|
Kurucz Norbert |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
M |
200 m |
|
Masaryk Kristián |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
M |
200 m |
|
Puchovský Lukáš |
98 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.45 |
|
M |
400 m |
|
Čukan Samuel |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
58.54 |
|
M |
400 m |
|
Galdík Martin |
00 |
AK Svetlošák Banská Bystrica |
|
|
|
M |
400 m |
|
Kyselica Martin |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
59.20 |
|
M |
3000 m |
|
Svoreň Ondrej |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10:29.5 |
|
M |
2000 m pr. 91,4 |
|
Šajter Roman |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
M |
žrď |
|
Mclennan Stephen |
78 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
M |
žrď |
|
Vašina Jozef |
66 |
AC Stavbár Nitra |
|
340 |
|
M |
diaľka |
|
Brath Richard |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
561 |
|
M |
diaľka |
|
Gasior Vladimír |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
529 |
|
M |
diaľka |
|
Nguyen Michal |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
552 |
|
M |
diaľka |
|
Turcsányi Daniel |
97 |
AC Stavbár Nitra |
|
685 |
|
M |
trojskok |
|
Brath Richard |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
12.49 |
11.82 |
|
M |
trojskok |
|
Gasior Vladimír |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
11.87 |
11.05 |
|
M |
disk 2 kg |
|
Kormúrt Dávid |
98 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
M |
oštep 800 g |
|
--- --- |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
37.57 |
|
M |
oštep 800 g |
|
Hrotko Patrik |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
M |
oštep 800 g |
|
Michalec Patrik |
00 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
61.44 |
|
M |
oštep 800 g |
|
Slezák Maximilian |
96 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
73.87 |
|
M |
oštep 800 g |
|
Žák Andrej |
99 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.24 |
|
J |
guľa 6 kg |
|
--- --- |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.51 |
|
J |
guľa 6 kg |
|
Branišovič Filip |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
J |
guľa 6 kg |
|
Guňovský Marek |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.40 |
|
J |
guľa 6 kg |
|
Kováč Samuel |
99 |
AC Stavbár Nitra |
17.70 |
|
|
J |
guľa 6 kg |
|
Krist Tomáš |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.35 |
|
J |
guľa 6 kg |
|
Mečiar Samuel |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.80 |
|
J |
guľa 6 kg |
|
Skoupa Norbert |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
J |
guľa 6 kg |
|
Žák Andrej |
99 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.50 |
|
J |
disk 1,75 kg |
|
Branišovič Filip |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
J |
disk 1,75 kg |
|
Guňovský Marek |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
37.63 |
|
J |
disk 1,75 kg |
|
Kováč Samuel |
99 |
AC Stavbár Nitra |
51.49 |
49.31 |
|
J |
disk 1,75 kg |
|
Krist Tomáš |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.50 |
|
J |
kladivo 6 kg |
|
Branišovič Filip |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
J |
kladivo 6 kg |
|
Krist Tomáš |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.70 |
|
J |
kladivo 6 kg |
|
Skoupa Norbert |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
46.91 |
|
J |
kladivo 6 kg |
|
Žák Andrej |
99 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.50 |
|
Dci |
100 m |
|
Aštáry Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.59 |
|
Dci |
100 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Bleščák Tomáš |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Borčány Adam |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.20 |
|
Dci |
100 m |
|
Dömeny Daniel |
01 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.88 |
|
Dci |
100 m |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
12.17 |
|
Dci |
100 m |
|
Krkoška Filip |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.76 |
|
Dci |
100 m |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Laca Matej |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.30 |
|
Dci |
100 m |
|
Larsen Magnus |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.91 |
|
Dci |
100 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.63 |
|
Dci |
100 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
12.49 |
|
Dci |
100 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Pavlovič Ivan |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
13.73 |
|
Dci |
100 m |
|
Richtárech Martin |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Šima Patrik |
01 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
11.76 |
|
Dci |
100 m |
|
Žiačik Andrej |
02 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
12.43 |
|
Dci |
200 m |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Bleščák Tomáš |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Dömeny Daniel |
01 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
30.96 |
|
Dci |
200 m |
|
Dráfi Karol |
01 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Halvoň Pavol |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.50 |
|
Dci |
200 m |
|
Henry Franklin |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
24.85 |
|
Dci |
200 m |
|
Krkoška Filip |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.26 |
|
Dci |
200 m |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Krška Peter |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Moravčík Jakub |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.46 |
|
Dci |
200 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
25.08 |
|
Dci |
200 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Pavlovič Ivan |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Ševčík Lukáš |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Šima Patrik |
01 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
23.75 |
|
Dci |
200 m |
|
Truchlík Michal |
02 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
25.18 |
|
Dci |
200 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
23.67 |
|
Dci |
200 m |
|
Žiačik Andrej |
02 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
25.42 |
|
Dci |
200 m |
|
Žilinka Martin |
03 |
TJ Družba Piešťany |
|
26.81 |
|
Dci |
400 m |
|
Borčány Adam |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
54.14 |
|
Dci |
400 m |
|
Fiala Šimon |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Henry Franklin |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
55.45 |
|
Dci |
400 m |
|
Moravčík Jakub |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
54.80 |
|
Dci |
400 m |
|
Ručka Philipp |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Slivka Pavol |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Šmehlík Martin |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Truchlík Michal |
02 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Žilinka Martin |
03 |
TJ Družba Piešťany |
|
61.08 |
|
Dci |
800 m |
|
Ambruš Ondrej |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:35.26 |
|
Dci |
800 m |
|
Aštáry Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:31.96 |
|
Dci |
800 m |
|
Dráfi Karol |
01 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Emanuel Radovan |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Kravárik Oliver |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:23.69 |
|
Dci |
800 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Červený Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Drahovský Benjamín |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Grajcarík Adam |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Habrda Boris |
02 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10:18.99 |
|
Dci |
3000 m |
|
Petríček Matúš |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Slivka Pavol |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Šimune Kristián |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
16.64 |
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Halvoň Pavol |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Krška Peter |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Šimune Kristián |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 91,4 |
|
Černiansky Peter |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 91,4 |
|
Surový Samuel |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 91,4 |
|
Šimlaštík Miroslav |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 91,4 |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
chôdza 5000 m |
|
Kováč Daniel |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
27:35.7 |
|
Dci |
výška |
|
Gondžala Denis |
02 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
180 |
|
Dci |
výška |
|
Miko Dominik |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
163 |
|
Dci |
výška |
|
Pavuk Timo |
02 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
160 |
|
Dci |
výška |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
170 |
|
Dci |
žrď |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
286 |
|
Dci |
diaľka |
|
Ambruš Ondrej |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Blšták Matúš |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
548 |
|
Dci |
diaľka |
|
Gondžala Denis |
02 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
531 |
|
Dci |
diaľka |
|
Gruchalák Filip |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
598 |
|
Dci |
diaľka |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
545 |
|
Dci |
diaľka |
|
Krška Peter |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
577 |
|
Dci |
diaľka |
|
Larsen Magnus |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
571 |
|
Dci |
diaľka |
|
Pavuk Timo |
02 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
499 |
|
Dci |
diaľka |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
522 |
|
Dci |
diaľka |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
509 |
|
Dci |
diaľka |
|
Richtárech Martin |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
586 |
|
Dci |
diaľka |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Ručka Philipp |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
trojskok |
|
Larsen Magnus |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
trojskok |
|
Richtárech Martin |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Greguš Jaroslav |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
17.13 |
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Haborák Milan |
02 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Lopaška Adam |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
15.00 |
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Pekarovič Daniel |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Šimune Kristián |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
11.64 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Greguš Jaroslav |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
49.65 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Haborák Milan |
02 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Lopaška Adam |
01 |
AC Stavbár Nitra |
|
43.20 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Pekarovič Daniel |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Pekarovič Daniel |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Kopček Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
30.81 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Zeleňák Samuel |
02 |
Atletický klub Šurany |
|
32.39 |
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Bartoníček Michal |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Borčány Adam |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Habrda Boris |
02 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Halvoň Pavol |
01 |
AC Stavbár Nitra (B) |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra (A) |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Balej Simon |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Belica Róbert |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Bojda Samuel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.92 |
|
Mžci |
60 m |
|
Čerešňa Alexander |
08 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.04 |
|
Mžci |
60 m |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
09.75 |
09.75 |
|
Mžci |
60 m |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.83 |
|
Mžci |
60 m |
|
Gábriš Šimon Eduard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Gaj Bruno |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Galaba Jakub |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
09.12 |
09.49 |
|
Mžci |
60 m |
|
Hlúbik Matúš |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.51 |
|
Mžci |
60 m |
|
Homola Ivan |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kacina Michal |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Karper Ivan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kováč Matúš |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
09.91 |
09.91 |
|
Mžci |
60 m |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Matejka Patrik |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Mészáros Lukáš |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.71 |
|
Mžci |
60 m |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.69 |
|
Mžci |
60 m |
|
Pavlík Mathew |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.82 |
|
Mžci |
60 m |
|
Prodaj Mário |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.80 |
|
Mžci |
60 m |
|
Semančík Miroslav |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.45 |
|
Mžci |
60 m |
|
Stranovský Viktor |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.66 |
|
Mžci |
60 m |
|
Špaňo Šimon |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Šutto Ondrej |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Trokan Matúš |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Valentíny Tomáš |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Valko Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
60 m |
|
Vanko Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.34 |
|
Mžci |
150 m |
|
Čaprda Jakub |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
20.34 |
|
Mžci |
150 m |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
22.03 |
|
Mžci |
150 m |
|
Demjan Christián |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Duchovič Damian |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.89 |
|
Mžci |
150 m |
|
Grujbár Dušan |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
21.52 |
|
Mžci |
150 m |
|
Hrabovský Miroslav |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Hrubala Filip Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Jakuš Michal |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Laczkó Adam |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Minárčiný Matej |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Rozkoš Lukáš |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Samuel Sebastian |
05 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
21.94 |
|
Mžci |
150 m |
|
Sobotka Michal |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.22 |
|
Mžci |
150 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
24.56 |
|
Mžci |
150 m |
|
Valkó Oliver |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
150 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:11.34 |
|
Mžci |
600 m |
|
Černý Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
1:44.27 |
|
Mžci |
600 m |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
1:47.20 |
|
Mžci |
600 m |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
1:55.30 |
|
Mžci |
600 m |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:19.87 |
|
Mžci |
600 m |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Galaba Jakub |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:13.28 |
|
Mžci |
600 m |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Hezký Rajmund |
05 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Hlaváček Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:54.10 |
|
Mžci |
600 m |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:01.88 |
|
Mžci |
600 m |
|
Jakuš Michal |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Kováč Matúš |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:08.92 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:04.61 |
|
Mžci |
600 m |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Mészáros Lukáš |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:07.38 |
|
Mžci |
600 m |
|
Mikušať Jakub |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Pavle Peter |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Pavlík Mathew |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
1:49.21 |
|
Mžci |
600 m |
|
Sdurka Adam |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Sobotka Michal |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Stranovský Viktor |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:58.90 |
|
Mžci |
600 m |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:14.63 |
|
Mžci |
600 m |
|
Špaňo Šimon |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Šutto Ondrej |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Trokan Matúš |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:04.42 |
|
Mžci |
600 m |
|
Valentíny Tomáš |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
600 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
5:21.25 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Batka Šimon |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Bičan David Dexter |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Buday Peter |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Čerešňa Alexander |
08 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Kacina Michal |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Küttschreütter Patrik |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Lichanec Šimon |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
6:25.74 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Melo Michal |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Straka Roan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
1500 m |
|
Štercel Róbert |
07 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
5:20.58 |
|
Mžci |
1500 m |
|
Valko Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12.96 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Cvik Roman |
06 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
14.25 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Erdélyi Samuel |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hlaváček Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.78 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.20 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Jakuš Michal |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Karper Ivan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.30 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kubica Michal |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
12.93 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kudlička Ondrej |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
12.40 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mikušať Jakub |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
14.39 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11.53 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Poláček Adam |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.80 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Prodaj Mário |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.30 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sdurka Adam |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.27 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Semančík Miroslav |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
12.33 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Špaček Samuel |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
15.16 |
|
Mžci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Varga Richard |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
15:35.13 |
|
Mžci |
chôdza 2000 m |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
13:59.92 |
|
Mžci |
výška |
|
Dávid Peter |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
125 |
|
Mžci |
výška |
|
Duchovič Damian |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
130 |
|
Mžci |
výška |
|
Erdélyi Samuel |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
125 |
|
Mžci |
výška |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
148 |
|
Mžci |
výška |
|
Homola Ivan |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
125 |
|
Mžci |
výška |
|
Karper Ivan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
130 |
|
Mžci |
výška |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Kudlička Ondrej |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Küttschreütter Patrik |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Laca Jakub |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
135 |
|
Mžci |
výška |
|
Lichanec Šimon |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Pomichal Dominik |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
výška |
|
Štefák Daniel |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
130 |
|
Mžci |
výška |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
135 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Bičan David Dexter |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Gál Tomáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Grujbár Dušan |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Hayden Peter |
05 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
420 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Henček Ján |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Hlaváček Martin |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
403 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Horňák Maroš |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
403 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Kubica Michal |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
363 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Lichanec Šimon |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
369 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Melo Michal |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
diaľka |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
486 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
454 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Sdurka Adam |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
357 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
403 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Truban Matúš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
401 |
|
Mžci |
diaľka |
|
Varga Richard |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Belica Róbert |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
05.25 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Čaprda Jakub |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Demian Tomáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.40 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Demjan Christián |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
05.40 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Dobiáš Daniel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Gál Tomáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
00.00 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Henček Ján |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Holý Peter |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Hrabovský Miroslav |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Laczkó Adam |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.15 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Matejka Patrik |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.28 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Mikula Gabriel |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Mikušať Jakub |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Minárčiný Matej |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
06.70 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Pomichal Dominik |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Rozkoš Lukáš |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.69 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Sako Simon |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
06.70 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Valkó Oliver |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.59 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Vanko Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
05.00 |
|
Mžci |
guľa 3 kg |
|
Varačka Matúš |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.30 |
|
Mžci |
kriket |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Batka Šimon |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Bojda Samuel |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
29.34 |
|
Mžci |
kriket |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
34.70 |
|
Mžci |
kriket |
|
Cvik Roman |
06 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
34.01 |
|
Mžci |
kriket |
|
Černý Matej |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
40.49 |
|
Mžci |
kriket |
|
Fico Adrián |
07 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
23.62 |
23.62 |
|
Mžci |
kriket |
|
Gábriš Šimon Eduard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Galaba Jakub |
05 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
30.62 |
30.62 |
|
Mžci |
kriket |
|
Gašparovič Samuel |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
41.92 |
|
Mžci |
kriket |
|
Hlúbik Matúš |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
44.56 |
|
Mžci |
kriket |
|
Kacina Michal |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
34.22 |
|
Mžci |
kriket |
|
Kováč Matúš |
08 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
28.15 |
28.15 |
|
Mžci |
kriket |
|
Kudlička Ondrej |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
29.97 |
|
Mžci |
kriket |
|
Libich Šimon |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.38 |
|
Mžci |
kriket |
|
Moravčík Jakub |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Nduka Samuel |
07 |
AC Stavbár Nitra (A) |
|
47.67 |
|
Mžci |
kriket |
|
Pavlík Mathew |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
42.69 |
|
Mžci |
kriket |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
48.72 |
|
Mžci |
kriket |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
44.22 |
|
Mžci |
kriket |
|
Semančík Miroslav |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Sobotka Michal |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Trokan Matúš |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
kriket |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Baláž Maroš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Batka Šimon |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Bičan David Dexter |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Čaprda Jakub |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Dániel Regö |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Erdélyi Samuel |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Gábriš Šimon Eduard |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Grujbár Dušan |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Haberern Richard |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Halász Alex |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Henček Ján |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Král Adam |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubala Matúš |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Kubíček Filip |
09 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Laczkó Adam |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Melo Michal |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Mészáros Lukáš |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Minárčiný Matej |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Pomichal Dominik |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Rozkoš Lukáš |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Sako Simon |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Sidor Nikolas |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Szorád Michal |
06 |
AC Stavbár Nitra (A) |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Šutto Ondrej |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Valko Juraj |
07 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Valkó Oliver |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžci |
4 x 60 m kluby |
|
Varga Richard |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Ž |
100 m |
|
Babiczová Veronika |
99 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
13.09 |
|
Ž |
100 m |
|
Šimlovičová Mária |
99 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
12.80 |
|
Ž |
100 m |
|
Žilková Izabela |
00 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Ž |
200 m |
|
Babiczová Veronika |
99 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
26.81 |
|
Ž |
200 m |
|
Pomajbova Paulina |
99 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.71 |
|
Ž |
200 m |
|
Trnková Viktória |
00 |
Atletický klub Bojničky |
|
28.43 |
|
Ž |
400 m |
|
Pomajbova Paulina |
99 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
58.55 |
|
Ž |
400 m |
|
Šimlovičová Mária |
99 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Ž |
400 m |
|
Žilková Izabela |
00 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Ž |
3000 m |
|
Hezká Zdenka |
80 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Ž |
3000 m |
|
Kadlečíková Edita |
00 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Ž |
400 m pr. 76,2 |
|
Faturová Gabriela |
99 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
72.42 |
|
Ž |
chôdza 5000 m |
|
Vargová Svetlana |
00 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Ž |
žrď |
|
Beláňová Jana |
97 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Ž |
diaľka |
|
Hulínová Alžbeta |
99 |
AC Stavbár Nitra |
|
513 |
|
Ž |
diaľka |
|
Kaliašová Silvia |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
501 |
|
Ž |
trojskok |
|
Kaliašová Silvia |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Ž |
guľa 4 kg |
|
Hanuliaková Júlia |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.08 |
|
Ž |
disk 1 kg |
|
Bartoňová Vanessa |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
16.00 |
|
Ž |
oštep 600 g |
|
Bartoňová Vanessa |
00 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Ž |
oštep 600 g |
|
Hanuliaková Júlia |
00 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
42.58 |
|
Ž |
oštep 600 g |
|
Mokrá Barbora |
96 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
40.26 |
|
Dky |
100 m |
|
Adámková Johana |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Bartošovičová Terézia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.64 |
|
Dky |
100 m |
|
Bédiová Ema |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Bezáková Lenka |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Blahová Chiara |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Černá Nina |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
15.78 |
|
Dky |
100 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.33 |
|
Dky |
100 m |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
12.80 |
|
Dky |
100 m |
|
Forster Viktória |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.35 |
|
Dky |
100 m |
|
Holešová Natália |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
14.42 |
|
Dky |
100 m |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Húsková Nina |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.97 |
|
Dky |
100 m |
|
Janáková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
15.64 |
|
Dky |
100 m |
|
Jezsová Veronika |
04 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Kálmánová Viktória |
02 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
16.76 |
|
Dky |
100 m |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
13.83 |
|
Dky |
100 m |
|
Kovácsová Viktória |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.30 |
|
Dky |
100 m |
|
Kovačovicová Lenka |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.49 |
|
Dky |
100 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
13.98 |
|
Dky |
100 m |
|
Matulová Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
15.60 |
|
Dky |
100 m |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
13.85 |
|
Dky |
100 m |
|
Mikulová Emma |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
13.80 |
|
Dky |
100 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.16 |
|
Dky |
100 m |
|
Milkina Ema |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
20.05 |
|
Dky |
100 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.07 |
|
Dky |
100 m |
|
Náterová Karin |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
16.24 |
|
Dky |
100 m |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Puha Réka |
02 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
14.13 |
|
Dky |
100 m |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Šedová Zuzana |
01 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
14.67 |
|
Dky |
100 m |
|
Valová Nina |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Zelenáková Mária |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.61 |
|
Dky |
200 m |
|
Ábelová Erika |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
30.82 |
|
Dky |
200 m |
|
Bartošovičová Terézia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
30.22 |
|
Dky |
200 m |
|
Bezáková Lenka |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
26.99 |
|
Dky |
200 m |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Forster Viktória |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.89 |
|
Dky |
200 m |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
31.59 |
|
Dky |
200 m |
|
Harceková Mária |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Holešová Natália |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Húsková Nina |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
26.43 |
|
Dky |
200 m |
|
Jezsová Veronika |
04 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Kálmánová Viktória |
02 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
33.49 |
|
Dky |
200 m |
|
Koláriková Lesana |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.82 |
|
Dky |
200 m |
|
Kovačovicová Lenka |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.62 |
|
Dky |
200 m |
|
Križanová Viktória |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.87 |
|
Dky |
200 m |
|
Kršková Lucia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
29.00 |
|
Dky |
200 m |
|
Kudlová Denisa |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.82 |
|
Dky |
200 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
26.53 |
|
Dky |
200 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Mesáková Natália |
04 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
26.96 |
|
Dky |
200 m |
|
Milkina Ema |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
27.58 |
|
Dky |
200 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Puha Réka |
02 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
28.05 |
|
Dky |
200 m |
|
Režnáková Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Šišoláková Lucia |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.85 |
|
Dky |
200 m |
|
Šranková Angelika |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Šubová Denisa |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
31.25 |
|
Dky |
200 m |
|
Zelenáková Mária |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
30.54 |
|
Dky |
400 m |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Hubschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Kosmálová Simona |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
70.92 |
|
Dky |
400 m |
|
Križanová Viktória |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Kudlová Denisa |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
59.79 |
|
Dky |
400 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Mačaiová Petra |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Mečiarová Veronika |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Pločeková Natália |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Režnáková Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Šišoláková Lucia |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Dudášová Petronela |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:36.52 |
|
Dky |
800 m |
|
Harceková Mária |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Messerschmidtová Nina |
04 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
2:36.62 |
|
Dky |
800 m |
|
Porubská Lenka |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Šranková Angelika |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
2:36.50 |
|
Dky |
800 m |
|
Urbanová Naďa |
02 |
TJ Družba Piešťany |
|
2:42.15 |
|
Dky |
800 m |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
3000 m |
|
Šarinová Daniela |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
3000 m |
|
Šišková Andrea |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
|
|
Dky |
3000 m |
|
Štrpková Lucia |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
16.05 |
15.51 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Bryndzová Nina |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Holešová Natália |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
38.27 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
18.95 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Koláriková Lesana |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.05 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.28 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Luptáková Veronika |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
18.86 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Solčanyová Ľudmila |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.81 |
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Šedová Zuzana |
01 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Trsťanová Viktória |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.08 |
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Luptáková Veronika |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Stachová Anita |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Gavalovičová Zuzana |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Majzlíková Kristína |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Stachová Anita |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
chôdza 3000 m |
|
Tinková Tatiana |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
21:09.33 |
|
Dky |
výška |
|
Bílá Sandra |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
135 |
|
Dky |
výška |
|
Kramárová Zuzana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
155 |
|
Dky |
výška |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
140 |
|
Dky |
výška |
|
Šintalová Natália |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
135 |
|
Dky |
výška |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
145 |
|
Dky |
žrď |
|
Dudášová Petronela |
02 |
AC Stavbár Nitra |
|
226 |
|
Dky |
žrď |
|
Rampašeková Zoja |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
226 |
|
Dky |
diaľka |
|
Adámková Johana |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Batky Jázmin |
05 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Bédiová Ema |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
405 |
|
Dky |
diaľka |
|
Bucholcerová Janka |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
475 |
|
Dky |
diaľka |
|
Černá Nina |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
550 |
|
Dky |
diaľka |
|
Forster Viktória |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
407 |
|
Dky |
diaľka |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
421 |
|
Dky |
diaľka |
|
Hubschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
437 |
|
Dky |
diaľka |
|
Janáková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
385 |
|
Dky |
diaľka |
|
Koláriková Lesana |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
442 |
|
Dky |
diaľka |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
433 |
|
Dky |
diaľka |
|
Mačaiová Petra |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
433 |
|
Dky |
diaľka |
|
Mihoková Petra |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Poláčková Sabína |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
405 |
|
Dky |
diaľka |
|
Sidó Franciska |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Solčanyová Ľudmila |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
414 |
|
Dky |
diaľka |
|
Šintalová Natália |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Šubová Denisa |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
430 |
|
Dky |
diaľka |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Trsťanová Viktória |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
diaľka |
|
Vodnyanszká Renáta |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Balážová Ema |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Blahová Chiara |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
07.10 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.31 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.16 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.01 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Ďurovská Emma |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.86 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Hamrózyová Karolína |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Hanuliaková Petra |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
12.30 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
06.63 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Kačányová Vanesa |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Lečková Ema |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.70 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Náterová Karin |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.75 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Nemcová Adriana |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Ochabová Gabriela |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.51 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Srholcová Karolína |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Váleková Natália |
01 |
Atletika ŠK Skalica |
|
13.01 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Vrecková Michaela |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
13.98 |
|
Dky |
guľa 3 kg |
|
Weigertová Veronika |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Adámeková Sofia |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.70 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.32 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Ďurovská Emma |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
36.34 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Hamrózyová Karolína |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
17.57 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Holubcová Petra |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Hromeková Natália |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
17.94 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Kačányová Vanesa |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Kováříková Sabína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.67 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Maňásková Martina |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.30 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
15.86 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Mosnáková Sabína |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Palanská Lenka |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
32.28 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Váleková Natália |
01 |
Atletika ŠK Skalica |
|
31.44 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Vrecková Michaela |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
34.11 |
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Žiaková Viktória |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
26.18 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
38.43 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
23.33 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Hamrózyová Karolína |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
31.90 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Hanuliaková Petra |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
28.08 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Hromeková Natália |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.74 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Kačányová Vanesa |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Kováříková Sabína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.40 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.10 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Mosnáková Sabína |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Pecková Aneta |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.59 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Ščasnovičová Soňa |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
30.45 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Vrecková Michaela |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
46.06 |
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Žiaková Viktória |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.98 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Ábelová Erika |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
23.82 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Adámeková Sofia |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
25.92 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Balajová Tamara |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Balážová Ema |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
27.49 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Boráková Veronika |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
17.29 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Hanuliaková Petra |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
42.86 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Harceková Mária |
02 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Kosmálová Simona |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.98 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Kovácsová Viktória |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.31 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Lečková Ema |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Maňásková Martina |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
31.00 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Maráková Paulína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.68 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
30.09 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Mosnáková Sabína |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Pločeková Natália |
01 |
TJ Družba Piešťany |
|
20.09 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Poláčková Sabína |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
25.89 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Solčanyová Ľudmila |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Váleková Natália |
01 |
Atletika ŠK Skalica |
|
34.06 |
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Weigertová Veronika |
01 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Žiaková Viktória |
01 |
Atletický klub Bojničky |
|
28.47 |
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Adámková Johana |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Bédiová Ema |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Bucholcerová Janka |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Černá Nina |
03 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Haydenová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Húsková Nina |
02 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Jezsová Veronika |
04 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Kosmálová Simona |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Kovácsová Viktória |
02 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Kovačovicová Lenka |
01 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Mačaiová Petra |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Macháčková Diana |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Mečiarová Veronika |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Mikulová Emma |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Mixová Radka |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Nemcová Adriana |
02 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Petrovičová Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Poláčková Sabína |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Režnáková Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Šintalová Natália |
01 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Štrpková Lucia |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Zelenáková Mária |
02 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Bilibok Kinco Brigita |
06 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Brošová Aneta |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Czéreová Michaela |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Čudaiová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.79 |
|
Mžky |
60 m |
|
Danielová Ša Viktória |
07 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Danihelová Ester |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.66 |
|
Mžky |
60 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.17 |
|
Mžky |
60 m |
|
Gavalovičová Viera |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Gazárková Adriana |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.28 |
|
Mžky |
60 m |
|
Hamerlíková Patrícia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.16 |
|
Mžky |
60 m |
|
Hindáková Lucia |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.02 |
|
Mžky |
60 m |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.10 |
|
Mžky |
60 m |
|
Juríková Karolína |
06 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
09.22 |
|
Mžky |
60 m |
|
Juríková Timea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.49 |
|
Mžky |
60 m |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Králiková Marianna |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.75 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.46 |
|
Mžky |
60 m |
|
Kudelová Bibiana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Macháčková Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Machová Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Miková Natália |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Mónosiová Sára |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Nováková Karin |
07 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
09.99 |
|
Mžky |
60 m |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.73 |
|
Mžky |
60 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
09.95 |
|
|
Mžky |
60 m |
|
Petríková Barbora |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.04 |
|
Mžky |
60 m |
|
Radochová Agáta |
08 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Repová Kristína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.52 |
|
Mžky |
60 m |
|
Rezničeková Simona |
06 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.18 |
|
Mžky |
60 m |
|
Sedláčková Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Slezáková Nicole |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Smrtičová Nina |
07 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Strapeková Johanna |
06 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Střelcová Ema |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Suchánková Sára |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Sukičová Kristína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Szabó Orsolya |
06 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Szabó Veronika |
09 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Ščepková Daniela |
05 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Ščúryová Lucia |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Šimurková Petra |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Šulterová Petra |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Vassová Karolína |
07 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Vicenová Silvia |
08 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
60 m |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.75 |
|
Mžky |
60 m |
|
Zaňátová Nikola |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.46 |
|
Mžky |
150 m |
|
Bakaiová Kristína |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.91 |
|
Mžky |
150 m |
|
Burianová Vivien |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Czaková Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
22.31 |
|
Mžky |
150 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
24.55 |
|
Mžky |
150 m |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
24.48 |
|
Mžky |
150 m |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
25.50 |
|
Mžky |
150 m |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.36 |
|
Mžky |
150 m |
|
Foldešiová Viktória |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
22.19 |
|
Mžky |
150 m |
|
Heltová Alexandra |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Hobothová Mária |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Jančíková Valéria |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kaščáková Nikoleta |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
23.86 |
|
Mžky |
150 m |
|
Komorová Sylvia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.70 |
|
Mžky |
150 m |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.26 |
|
Mžky |
150 m |
|
Kováčová Emma |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Kužmová Natália |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Leváková Nina |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Lisyová Sofia |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Némethová Tereza |
07 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Nosianová Michaela |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Otrubová Lucia |
07 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.78 |
|
Mžky |
150 m |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Šišáková Veronika |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
21.74 |
|
Mžky |
150 m |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
21.75 |
|
Mžky |
150 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Valášková Gréta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Vančová Vanessa |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Višňovská Ela |
08 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Vreteničková Paula |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
150 m |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.38 |
|
Mžky |
150 m |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
23.45 |
|
Mžky |
150 m |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
20.76 |
|
Mžky |
600 m |
|
Garguláková Alžbeta |
06 |
AK mesta Zvolen |
|
1:48.01 |
|
Mžky |
600 m |
|
Hamerlíková Patrícia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Hindáková Lucia |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
1:59.07 |
|
Mžky |
600 m |
|
Holková Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:39.08 |
|
Mžky |
600 m |
|
Janovičová Sofia |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:01.56 |
|
Mžky |
600 m |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
1:50.28 |
|
Mžky |
600 m |
|
Kubíčková Tereza |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:04.69 |
|
Mžky |
600 m |
|
Mehager Hana Mária |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:58.91 |
|
Mžky |
600 m |
|
Miková Natália |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
600 m |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
1:57.36 |
|
Mžky |
600 m |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
2:10.22 |
|
Mžky |
600 m |
|
Petríková Barbora |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
2:03.82 |
|
Mžky |
600 m |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
TJ Družba Piešťany |
|
1:46.08 |
|
Mžky |
600 m |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:25.97 |
|
Mžky |
600 m |
|
Sedgwick Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
1:53.87 |
|
Mžky |
600 m |
|
Šimurková Petra |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:00.93 |
|
Mžky |
600 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
1:48.33 |
|
Mžky |
600 m |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:13.96 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
6:02.61 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
5:51.86 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
6:38.43 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
6:39.57 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Trusková Viktoria |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
6:16.83 |
|
Mžky |
1500 m |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
1500 m |
|
Zmeková Kristína |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
6:03.98 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
13.90 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Duchoňová Ema |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.73 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.24 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.71 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.41 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Juríková Timea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Komorová Sylvia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
13.94 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Králiková Natália |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
13.22 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Miháliková Nina |
06 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
13.31 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.06 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
12.73 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.69 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sedgwick Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.35 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Slezáková Nicole |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Trusková Viktoria |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
15.40 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Valášková Gréta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.29 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.48 |
|
Mžky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
10.12 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Adamovičová Viktória |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
13:20.95 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Bilibok Kinco Brigita |
06 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
14:00.1 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Cvečková Kristína |
05 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
13:58.7 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Čemanová Lea |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Danielová Ša Viktória |
07 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Gazárková Adriana |
08 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
13:59.14 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Gazárková Mária |
05 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
11:28.4 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
13:49.38 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Kráľovičová Nina |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
13:32.31 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Mészárosová Karolína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
16:38.99 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
13:52.40 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
14:08.33 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Radochová Agáta |
08 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Smrtičová Nina |
07 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Ščepková Daniela |
05 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
11:49.10 |
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Vicenová Silvia |
08 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
|
|
Mžky |
chôdza 2000 m |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Mžky |
výška |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
140 |
|
Mžky |
výška |
|
Dúbravská Veronika |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
120 |
|
Mžky |
výška |
|
Gazárková Mária |
05 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Gogová Ella |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
130 |
|
Mžky |
výška |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
115 |
|
Mžky |
výška |
|
Madáková Laura |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
130 |
|
Mžky |
výška |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
výška |
|
Repová Kristína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
135 |
|
Mžky |
výška |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
150 |
|
Mžky |
výška |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
125 |
|
Mžky |
výška |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
145 |
|
Mžky |
výška |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
155 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Adamovičová Viktória |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
385 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Ciklaminiová Andrea |
06 |
TJ Družba Piešťany |
|
406 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Deáková Rebeka |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
353 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Dúbravská Veronika |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Duchoňová Ema |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
382 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
320 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Chovancová Martina |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
370 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
366 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Kerestešová Karin |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kĺocová Ema |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Králiková Natália |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
373 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Krokvicová Hana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Kubačková Viktória |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
350 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Lanczová Lucia |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
373 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Miháliková Nina |
06 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
333 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
382 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Pokorná Patrícia |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
TJ Družba Piešťany |
|
420 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
404 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
410 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Telkesiová Vivien |
06 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
360 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Vrablecová Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
399 |
|
Mžky |
diaľka |
|
Vymazalová Hana |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Mžky |
diaľka |
|
Znamínková Viktória |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Brošová Aneta |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
05.06 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Čermáková Natália |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.89 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Dinková Júlia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.94 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Hacajova Katarina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.46 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kohútová Veronika |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Králiková Natália |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.20 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Kubová Karin |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.27 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Madáková Laura |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
06.10 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Machová Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
05.70 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Plšeková Alexandra |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
05.32 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Stranovská Nina |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
06.37 |
|
Mžky |
guľa 3 kg |
|
Zaňátová Nikola |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
07.74 |
|
Mžky |
kriket |
|
Cvečková Kristína |
05 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Czaková Natália |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
24.84 |
|
Mžky |
kriket |
|
Danihelová Ester |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
32.16 |
|
Mžky |
kriket |
|
Foldešiová Viktória |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Gbelcová Adela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.17 |
|
Mžky |
kriket |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Chovancová Martina |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
37.56 |
|
Mžky |
kriket |
|
Jančíková Valéria |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
27.78 |
|
Mžky |
kriket |
|
Janovičová Sofia |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
30.34 |
|
Mžky |
kriket |
|
Juríková Karolína |
06 |
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý Jur |
|
29.16 |
|
Mžky |
kriket |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Králiková Marianna |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Lukáčková Zuzana |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Macháčková Karolína |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
30.13 |
|
Mžky |
kriket |
|
Mikušaťová Terézia |
08 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
14.25 |
|
Mžky |
kriket |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Otrubová Lucia |
07 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Pacalajová Lucia |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
46.01 |
|
Mžky |
kriket |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
36.23 |
|
Mžky |
kriket |
|
Páleníková Emma |
06 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
24.12 |
24.12 |
|
Mžky |
kriket |
|
Sedláčková Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29.80 |
|
Mžky |
kriket |
|
Střelcová Ema |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Suchánková Sára |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Sukičová Kristína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Svatíková Tamara |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Ščúryová Lucia |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Telkesiová Vivien |
06 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
37.94 |
|
Mžky |
kriket |
|
Tokošová Vanesa |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
kriket |
|
Vančová Vanessa |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.14 |
|
Mžky |
kriket |
|
Vrablecová Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
35.64 |
|
Mžky |
kriket |
|
Vreteničková Paula |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.71 |
|
Mžky |
kriket |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
31.56 |
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Adamovičová Viktória |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Brošová Aneta |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Burianová Vivien |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Czéreová Michaela |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Čemanová Lea |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Danihelová Ester |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Deáková Rebeka |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Debnárová Ema |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Dobi Olívia |
07 |
Atletický club Nové Zámky (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Flajžíková Nina |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Foldešiová Viktória |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Gučková Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Heltová Alexandra |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hindáková Lucia |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hobothová Mária |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Holková Liliana |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Horváthová Daria |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Hrotková Natália |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Chovancová Martina |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Janovičová Sofia |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Juríková Timea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Karabová Eliška |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Králiková Marianna |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kráľovičová Nina |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kubačková Viktória |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Kudelová Bibiana |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Lanczová Lucia |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Leváková Nina |
05 |
Atletický club Nové Zámky (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mészárosová Karolína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Mónosiová Sára |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Pauleová Alžbeta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Petríková Barbora |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Rapavá Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ravasová Adriana |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Repková Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Repová Kristína |
05 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Rolincová Terézia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Sedgwick Nina |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Ščúryová Lucia |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šimová Viviana |
07 |
AC Stavbár Nitra (A) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Šišáková Veronika |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Valášková Gréta |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Vrablecová Aneta |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Zápražná Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava (B) |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Znamínková Viktória |
06 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Mžky |
4 x 60 m kluby |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|