Žci |
60 m |
|
- - |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
08.56 |
|
Žci |
60 m |
|
Aštáry Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.60 |
|
Žci |
60 m |
|
Bezručka Adam |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
07.40 |
|
Žci |
60 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
07.71 |
|
Žci |
60 m |
|
Čmelka Marko |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.82 |
|
Žci |
60 m |
|
Duchoslav Ján |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
07.69 |
|
Žci |
60 m |
|
Ďuriš Timotej |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
08.64 |
|
Žci |
60 m |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.52 |
|
Žci |
60 m |
|
Federič Filip |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
07.64 |
|
Žci |
60 m |
|
Fiala Šimon |
03 |
AC Stavbár Nitra |
08.15 |
|
|
Žci |
60 m |
|
Franek Richard |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
08.20 |
|
Žci |
60 m |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.84 |
|
Žci |
60 m |
|
Hajdu Marek |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
08.26 |
|
Žci |
60 m |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Hletko Martin |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
08.05 |
|
Žci |
60 m |
|
Hudák Matej |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
07.93 |
07.93 |
|
Žci |
60 m |
|
Janok Marek |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
08.01 |
08.01 |
|
Žci |
60 m |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.68 |
|
Žci |
60 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.44 |
|
Žci |
60 m |
|
Klement Branislav |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.07 |
|
Žci |
60 m |
|
Kostolný Šimon |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
07.81 |
|
Žci |
60 m |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.87 |
|
Žci |
60 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.28 |
|
Žci |
60 m |
|
Lubelec Ladislav |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
07.65 |
|
Žci |
60 m |
|
Luka David |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
09.05 |
|
Žci |
60 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.40 |
|
Žci |
60 m |
|
Michalko Samuel |
03 |
Atletický oddiel Svit |
07.66 |
07.59 |
|
Žci |
60 m |
|
Moravčík Ondrej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.84 |
|
Žci |
60 m |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.06 |
|
Žci |
60 m |
|
Nikodém Michal |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
08.42 |
|
Žci |
60 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.98 |
|
Žci |
60 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.09 |
|
Žci |
60 m |
|
Paško Adam |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.03 |
|
Žci |
60 m |
|
Paterek Tomáš |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
07.99 |
|
Žci |
60 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
09.03 |
|
Žci |
60 m |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.28 |
|
Žci |
60 m |
|
Repa Martin |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.75 |
|
Žci |
60 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
07.88 |
|
Žci |
60 m |
|
Ruffíni Robert |
04 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
07.56 |
|
Žci |
60 m |
|
Sádecký Sebastián |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
07.99 |
|
Žci |
60 m |
|
Savolt Patrik |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.63 |
|
Žci |
60 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.98 |
|
Žci |
60 m |
|
Sviták Martin |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
07.50 |
|
Žci |
60 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
07.64 |
|
Žci |
60 m |
|
Škodák Filip |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Špacir Lucas |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.81 |
|
Žci |
60 m |
|
Špak Filip |
03 |
MAC REDOX Lučenec |
|
07.40 |
|
Žci |
60 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.84 |
|
Žci |
60 m |
|
Vánovský Marián |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
08.09 |
|
Žci |
60 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.17 |
|
Žci |
60 m |
|
Varo Matúš |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
08.85 |
08.88 |
|
Žci |
60 m |
|
Vaskomjati Marcel |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
07.87 |
|
Žci |
150 m |
|
- - |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
22.01 |
|
Žci |
150 m |
|
Bačík Michal |
05 |
Športový klub polície Žilina |
21.70 |
21.70 |
|
Žci |
150 m |
|
Bezručka Adam |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
18.16 |
|
Žci |
150 m |
|
Bučko Norbert |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.08 |
|
Žci |
150 m |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
19.30 |
18.73 |
|
Žci |
150 m |
|
Čmelka Marko |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
21.57 |
|
Žci |
150 m |
|
Dvoran Matej |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
18.41 |
|
Žci |
150 m |
|
Dzuruš Martin |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
19.21 |
|
Žci |
150 m |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.17 |
|
Žci |
150 m |
|
Federič Filip |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
18.49 |
|
Žci |
150 m |
|
Franko Radoslav |
03 |
AK Danica Zvolen |
|
18.45 |
|
Žci |
150 m |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
19.76 |
|
Žci |
150 m |
|
Grajcarík Tomáš |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
17.97 |
|
Žci |
150 m |
|
Henry Franklin |
04 |
TJ Družba Piešťany |
19.50 |
18.96 |
|
Žci |
150 m |
|
Chen Jack |
05 |
AK Junior Holič |
22.80 |
|
|
Žci |
150 m |
|
Karol Timotej |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.09 |
|
Žci |
150 m |
|
Klement Branislav |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
19.43 |
|
Žci |
150 m |
|
Kostolný Šimon |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
18.88 |
|
Žci |
150 m |
|
Kurty Matej |
03 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Liška Dávid |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
20.68 |
|
Žci |
150 m |
|
Lörinc Lukáš |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
23.25 |
|
Žci |
150 m |
|
Luka David |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
22.35 |
|
Žci |
150 m |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
18.09 |
|
Žci |
150 m |
|
Michalko Samuel |
03 |
Atletický oddiel Svit |
18.42 |
18.42 |
|
Žci |
150 m |
|
Mikušať Jakub |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Moravčík Ondrej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Müller Patrik |
04 |
AC Stavbár Nitra |
20.20 |
19.69 |
|
Žci |
150 m |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.28 |
|
Žci |
150 m |
|
Pačes Viktor |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
19.59 |
19.39 |
|
Žci |
150 m |
|
Petrovič Natan |
06 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
21.31 |
|
Žci |
150 m |
|
Repa Martin |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
18.16 |
|
Žci |
150 m |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
18.74 |
|
Žci |
150 m |
|
Sádecký Sebastián |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Savolt Patrik |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
21.76 |
|
Žci |
150 m |
|
Sviták Martin |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
18.07 |
|
Žci |
150 m |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
19.06 |
18.76 |
|
Žci |
150 m |
|
Šarmír Jakub |
03 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Škodák Filip |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Šnírer Martin |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
21.10 |
|
Žci |
150 m |
|
Špak Filip |
03 |
MAC REDOX Lučenec |
|
17.74 |
|
Žci |
150 m |
|
Šteiner Oliver |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
21.62 |
|
Žci |
150 m |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
18.82 |
18.64 |
|
Žci |
150 m |
|
Varhaník Martin |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.54 |
|
Žci |
150 m |
|
Varo Matúš |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
21.96 |
|
|
Žci |
150 m |
|
Vaskomjati Marcel |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
19.52 |
|
Žci |
300 m |
|
Basile Tommaso |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
46.07 |
|
Žci |
300 m |
|
Cisár Martin |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
39.04 |
|
Žci |
300 m |
|
Danihlík Andrej |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
50.79 |
|
Žci |
300 m |
|
Duchoslav Ján |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
44.39 |
|
Žci |
300 m |
|
Ďuriš Timotej |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Dzuruš Martin |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
39.21 |
|
Žci |
300 m |
|
Fáber René |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
39.22 |
|
Žci |
300 m |
|
Fiala Šimon |
03 |
AC Stavbár Nitra |
44.21 |
44.92 |
|
Žci |
300 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Hajdu Marek |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
44.12 |
|
Žci |
300 m |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
43.32 |
|
Žci |
300 m |
|
Henry Franklin |
04 |
TJ Družba Piešťany |
43.10 |
39.81 |
|
Žci |
300 m |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
48.97 |
|
Žci |
300 m |
|
Chen Jack |
05 |
AK Junior Holič |
47.81 |
47.81 |
|
Žci |
300 m |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
45.81 |
|
Žci |
300 m |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
45.45 |
|
Žci |
300 m |
|
Kalivoda Samuel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
46.32 |
|
Žci |
300 m |
|
Kocman Krištof |
03 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
41.32 |
43.44 |
|
Žci |
300 m |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
39.27 |
|
Žci |
300 m |
|
Lörinc Lukáš |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
48.46 |
|
Žci |
300 m |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
42.70 |
|
Žci |
300 m |
|
Ondrejík Ivan |
03 |
Športový klub polície Žilina |
42.45 |
43.19 |
|
Žci |
300 m |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
41.57 |
|
Žci |
300 m |
|
Škodák Filip |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Takács Norbert |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
43.25 |
|
Žci |
300 m |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
38.70 |
|
Žci |
300 m |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
39.78 |
|
Žci |
300 m |
|
Vánovský Marián |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
39.93 |
|
Žci |
300 m |
|
Zimmermann Samuel |
03 |
ZŠ Jána Kupeckého Pezinok |
42.56 |
|
|
Žci |
800 m |
|
Aštáry Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:38.80 |
|
Žci |
800 m |
|
Bartek Denis |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:09.02 |
|
Žci |
800 m |
|
Bielek Filip |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
2:17.51 |
|
Žci |
800 m |
|
Bujdoš Adam |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
2:29.61 |
|
Žci |
800 m |
|
Drobný Jakub |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:21.16 |
|
Žci |
800 m |
|
Grajcarík Tomáš |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:04.66 |
|
Žci |
800 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:43.08 |
|
Žci |
800 m |
|
Jakuš Matej |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:42.16 |
|
Žci |
800 m |
|
Janíček Tomáš |
04 |
Bežecký klub Lysá pod Makytou |
2:17.80 |
2:17.55 |
|
Žci |
800 m |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
2:37.41 |
|
Žci |
800 m |
|
Kalivoda Samuel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:42.97 |
|
Žci |
800 m |
|
Kocman Krištof |
03 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
2:19.50 |
2:23.24 |
|
Žci |
800 m |
|
Krahulec Tomáš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Kubík Maximilián |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:31.87 |
|
Žci |
800 m |
|
Mihaľko Jakub |
03 |
AK Danica Zvolen |
|
2:16.07 |
|
Žci |
800 m |
|
Minár Šimon |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:25.74 |
|
Žci |
800 m |
|
Nosáľ Tomáš |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:22.42 |
|
Žci |
800 m |
|
Ondrejík Ivan |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
2:21.26 |
|
Žci |
800 m |
|
Páleník Matúš |
04 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
2:25.99 |
|
Žci |
800 m |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Remiš Michal |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:34.49 |
|
Žci |
800 m |
|
Rojík Matúš |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Rosinský Denis |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
2:32.97 |
|
Žci |
800 m |
|
Sojka Viliam |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
2:24.36 |
|
Žci |
800 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:38.70 |
|
Žci |
800 m |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:21.83 |
|
Žci |
1500 m |
|
Duchoslav Adrián |
03 |
AK Junior Holič |
5:11.86 |
5:11.80 |
|
Žci |
1500 m |
|
Obrtlík Dominik |
03 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Adam Slavomír |
04 |
***Zdravie v pohybe Lučatín |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Bátovský Boris |
05 |
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica |
|
12:28.40 |
|
Žci |
3000 m |
|
Biblyák Martin |
03 |
MAC REDOX Lučenec |
|
10:49.70 |
|
Žci |
3000 m |
|
Černiansky Peter |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11:46.74 |
|
Žci |
3000 m |
|
Červený Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11:11.03 |
|
Žci |
3000 m |
|
Emanuel Radovan |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12:00.31 |
|
Žci |
3000 m |
|
Hiadlovský Tadeáš |
03 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
10:54.58 |
|
Žci |
3000 m |
|
Kováč Adam |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
11:03.07 |
|
Žci |
3000 m |
|
Kravárik Oliver |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11:05.67 |
|
Žci |
3000 m |
|
Kubík Filip |
03 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
11:26.08 |
|
Žci |
3000 m |
|
Kuruc Mário |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Malek Ondrej |
03 |
AO Slávia ŽU Žilina |
|
10:30.18 |
|
Žci |
3000 m |
|
Mokráš Boris |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11:39.49 |
|
Žci |
3000 m |
|
Niedelský Šimon |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Páleník Matúš |
04 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Patúc Jakub |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
10:32.19 |
|
Žci |
3000 m |
|
Poracký Libor |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11:55.03 |
|
Žci |
3000 m |
|
Sabota Kristián |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Srnec Damián |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Valent Tadeáš |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12:12.55 |
|
Žci |
3000 m |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10:56.11 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Cisár Martin |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.17 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Danihlík Andrej |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
11.85 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.07 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Drobný Jakub |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
09.32 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Dula Tomáš |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.50 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Frič Jakub |
04 |
Akademik TU Košice |
09.28 |
09.28 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
11.58 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.31 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Kurty Matej |
03 |
Akademik TU Košice |
|
09.49 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Lisík Štefan |
03 |
Akademik TU Košice |
|
09.63 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Lubelec Ladislav |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
08.77 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Mihaľko Jakub |
03 |
AK Danica Zvolen |
|
08.79 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Mikušať Jakub |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11.69 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Niko Adrian |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.99 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
12.29 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
10.17 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Špacir Lucas |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.57 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Takács Norbert |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
11.24 |
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Varo Matúš |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
60 m pr. 83,8 |
|
Zachar Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.02 |
|
Žci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Čapliar Filip |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
10.86 |
|
Žci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Hajdu Marek |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
|
|
Žci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Paterek Tomáš |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
|
|
Žci |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vánovský Marián |
03 |
ŠK mesta Dudince |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
169 |
|
Žci |
výška |
|
Drobný Jakub |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
150 |
|
Žci |
výška |
|
Hodža Michal |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
163 |
|
Žci |
výška |
|
Kurty Matej |
03 |
Akademik TU Košice |
|
170 |
|
Žci |
výška |
|
Lubelec Ladislav |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
160 |
|
Žci |
výška |
|
Majda Gabriel |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
160 |
|
Žci |
výška |
|
Mezei Marco |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
155 |
|
Žci |
výška |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
169 |
|
Žci |
výška |
|
Plačko Ján |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
160 |
|
Žci |
výška |
|
Spišák Samuel Miros |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
165 |
|
Žci |
výška |
|
Šnírer Martin |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
145 |
|
Žci |
výška |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
145 |
|
Žci |
výška |
|
Voros Bálint |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
žrď |
|
Frič Jakub |
04 |
Akademik TU Košice |
210 |
|
|
Žci |
žrď |
|
Chodelka Jakub |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
280 |
|
Žci |
žrď |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
335 |
|
Žci |
žrď |
|
Lisík Štefan |
03 |
Akademik TU Košice |
320 |
320 |
|
Žci |
diaľka |
|
Bačík Michal |
05 |
Športový klub polície Žilina |
504 |
504 |
|
Žci |
diaľka |
|
Basile Tommaso |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
476 |
|
Žci |
diaľka |
|
Bučko Norbert |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
449 |
|
Žci |
diaľka |
|
Dula Tomáš |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
481 |
|
Žci |
diaľka |
|
Dvoran Matej |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
570 |
|
Žci |
diaľka |
|
Federič Filip |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
548 |
|
Žci |
diaľka |
|
Franek Richard |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
484 |
|
Žci |
diaľka |
|
Franko Radoslav |
03 |
AK Danica Zvolen |
|
503 |
|
Žci |
diaľka |
|
Frič Jakub |
04 |
Akademik TU Košice |
|
509 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hletko Martin |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
501 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hozlár Matej |
03 |
Atletický klub Šurany |
|
574 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hudák Matej |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
522 |
522 |
|
Žci |
diaľka |
|
Janok Marek |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
491 |
491 |
|
Žci |
diaľka |
|
Krkoš Tobias |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
478 |
|
Žci |
diaľka |
|
Liška Dávid |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Luka David |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
431 |
|
Žci |
diaľka |
|
Mihaľko Jakub |
03 |
AK Danica Zvolen |
|
534 |
|
Žci |
diaľka |
|
Michalko Samuel |
03 |
Atletický oddiel Svit |
562 |
573 |
|
Žci |
diaľka |
|
Očkay Branislav |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
446 |
|
Žci |
diaľka |
|
Paško Adam |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
564 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pažítka Štefan |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
507 |
|
Žci |
diaľka |
|
Plačko Lukáš |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
444 |
|
Žci |
diaľka |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
528 |
|
Žci |
diaľka |
|
Prusák Juraj |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
480 |
|
Žci |
diaľka |
|
Ruffíni Robert |
04 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
594 |
|
Žci |
diaľka |
|
Savolt Patrik |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
411 |
|
Žci |
diaľka |
|
Špak Filip |
03 |
MAC REDOX Lučenec |
|
535 |
|
Žci |
diaľka |
|
Šteiner Oliver |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Vanko Marek |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Čelko Adrián |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
09.10 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Dudáš Patrik |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
13.75 |
14.18 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Dvořák Marián |
04 |
Atletický klub Šurany |
|
10.38 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fleishhacker Filip |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
14.43 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Franko Radoslav |
03 |
AK Danica Zvolen |
|
13.62 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Ištok Peter |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
10.66 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.96 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Michalec Igor |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
10.52 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Mikušať Jakub |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
04.52 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Nikodém Michal |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
09.68 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Pilát Samuel |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
08.87 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.70 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Soloninka Samuel |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
13.80 |
13.80 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šima Andrej |
03 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.19 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Štefan Oliver |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
11.01 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šula Karel |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
15.99 |
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
- - |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Aštáry Samuel |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Bartek Denis |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Belluš Martin |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Bezručka Adam |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Bielek Filip |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Bučko Norbert |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Čapliar Filip |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Čery Matúš |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Duchoslav Ján |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Dula Tomáš |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Ďuriš Timotej |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Fuksa Miroslav |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Grajcarík Tomáš |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Halabrín Jerguš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Haraslin Roman |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Hlaváč Kristián |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Hulka Alex |
06 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Jobb Jakub |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Káčer Andrej |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Kachlík Filip |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Kalivoda Samuel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Klement Branislav |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Kováč Adam |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Krahulec Tomáš |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Krkoš Tobias |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Kročka Marek |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Kuruc Mário |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Labuda Dominik |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Liška Dávid |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Lobotka Matúš |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Lukšo Mário |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Mokráš Boris |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Nikodém Michal |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Očkay Branislav |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Ostrovský Martin |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Paško Adam |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Pobjecký Matej |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Prochác Filip |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Repa Martin |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Rojík Matúš |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Rojka Tomáš |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Sabota Kristián |
03 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Sádecký Sebastián |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Spišák Samuel Miros |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Srnec Damián |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Svoreň Jakub Anton |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Šarmír Jakub |
03 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Škodák Filip |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Šnírer Martin |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Špacir Lucas |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Takács Norbert |
04 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Valent Tadeáš |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Valo Marek |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Váňa Lukáš |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Vaskomjati Marcel |
03 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Vojtek Jakub |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Voros Bálint |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Zachar Lukáš |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 200 m kluby |
|
Zubák Adam |
04 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Mžci |
800 m |
|
Lelkes Adam |
07 |
AK Veterán Bratislava |
|
|
|
Ž |
60 m |
|
Jíchová Ivana (CZE) |
68 |
TJ Nové Město na Moravě |
|
|
|
Ž |
400 m |
|
Jíchová Ivana (CZE) |
68 |
TJ Nové Město na Moravě |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Bačová Michaela |
04 |
Maraton AC Rača |
|
08.48 |
|
Žky |
60 m |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.21 |
|
Žky |
60 m |
|
Brandisová Nicola |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.54 |
|
Žky |
60 m |
|
Bučková Benita |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
08.43 |
|
Žky |
60 m |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.40 |
|
Žky |
60 m |
|
Čederlová Ela |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.22 |
|
Žky |
60 m |
|
Čorejová Tereza |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.24 |
|
Žky |
60 m |
|
Čudaiová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.91 |
|
Žky |
60 m |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.65 |
|
Žky |
60 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.43 |
|
Žky |
60 m |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.68 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.69 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
08.55 |
08.46 |
|
Žky |
60 m |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.16 |
|
Žky |
60 m |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Gregušová Dominika |
03 |
Športový klub polície Žilina |
09.66 |
09.66 |
|
Žky |
60 m |
|
Halásová Radoslava |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.36 |
|
Žky |
60 m |
|
Holeková Karolína |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
08.54 |
|
Žky |
60 m |
|
Hornáková Simona |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
08.97 |
|
Žky |
60 m |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.96 |
|
Žky |
60 m |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.02 |
|
Žky |
60 m |
|
Ijisesan Perryo Victoria |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
08.65 |
|
Žky |
60 m |
|
Kačníková Patrícia |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
08.48 |
|
Žky |
60 m |
|
Kamenská Kristína |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
09.59 |
|
|
Žky |
60 m |
|
Kandráčová Eliška |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.91 |
|
Žky |
60 m |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.72 |
|
Žky |
60 m |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.59 |
|
Žky |
60 m |
|
Kováčová Emma |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.43 |
|
Žky |
60 m |
|
Krajčovičová Petra |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.14 |
|
Žky |
60 m |
|
Krchňáková Sofia |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
08.44 |
|
Žky |
60 m |
|
Krotáková Petra |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
08.23 |
|
Žky |
60 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.37 |
|
Žky |
60 m |
|
Kúšová Rebeka |
05 |
ŠK mesta Dudince |
|
09.14 |
|
Žky |
60 m |
|
Libičová Lea |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.27 |
|
Žky |
60 m |
|
Machová Lenka |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
08.65 |
09.11 |
|
Žky |
60 m |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.71 |
|
Žky |
60 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
08.36 |
|
Žky |
60 m |
|
Miškovičová Nina |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
10.27 |
|
Žky |
60 m |
|
Pačajová Paulína |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
08.89 |
|
Žky |
60 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.59 |
|
Žky |
60 m |
|
Peničková Paulína |
05 |
AK Danica Zvolen |
|
08.91 |
|
Žky |
60 m |
|
Petrovičová Sofia |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
08.60 |
|
Žky |
60 m |
|
Petřvalská Valentína |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
08.45 |
|
Žky |
60 m |
|
Pistovčáková Zuzana |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
08.80 |
|
Žky |
60 m |
|
Plichtová Patrícia |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
08.51 |
|
Žky |
60 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Raditschová Lucia |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
08.76 |
|
Žky |
60 m |
|
Ratvajská Slávka |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.53 |
|
Žky |
60 m |
|
Ridzoňová Ema |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
08.96 |
|
|
Žky |
60 m |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.02 |
|
Žky |
60 m |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.20 |
|
Žky |
60 m |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Stachová Sofia |
04 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
09.62 |
|
Žky |
60 m |
|
Šabíková Martina |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
08.69 |
|
Žky |
60 m |
|
Šabíková Tamara |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Ščepková Emma |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Šimeková Mária |
03 |
Atletický klub AC Malacky |
|
08.81 |
|
Žky |
60 m |
|
Šmehílová Sára |
04 |
Športový klub polície Žilina |
08.56 |
08.74 |
|
Žky |
60 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.54 |
|
Žky |
60 m |
|
Švecová Andrea |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.97 |
|
Žky |
60 m |
|
Tarjányiová Tereza |
03 |
Športový klub polície Žilina |
09.70 |
10.14 |
|
Žky |
60 m |
|
Tížňovská Viktória |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Turičíková Mária |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
08.66 |
|
Žky |
60 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.88 |
|
Žky |
60 m |
|
Valekova Maiara |
04 |
Atletika Bratislava |
09.14 |
09.12 |
|
Žky |
60 m |
|
Válkyová Eva |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Behúňová Tamara |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Blažeková Naneta |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
21.09 |
|
Žky |
150 m |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
20.72 |
|
Žky |
150 m |
|
Brandisová Nicola |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
20.96 |
|
Žky |
150 m |
|
Bučková Benita |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
20.80 |
|
Žky |
150 m |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.12 |
|
Žky |
150 m |
|
Čederlová Ela |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
19.94 |
|
Žky |
150 m |
|
Čudaiová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
21.51 |
|
Žky |
150 m |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
20.47 |
|
Žky |
150 m |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.18 |
|
Žky |
150 m |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
22.00 |
|
Žky |
150 m |
|
Ďurmeková Adela |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
21.62 |
|
Žky |
150 m |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
21.11 |
|
Žky |
150 m |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.62 |
|
Žky |
150 m |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
20.65 |
|
Žky |
150 m |
|
Galušková Kristína |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
20.42 |
|
Žky |
150 m |
|
Getliková Júlia |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
22.68 |
|
Žky |
150 m |
|
Gregušová Dominika |
03 |
Športový klub polície Žilina |
25.34 |
25.34 |
|
Žky |
150 m |
|
Guothová Alexandra |
03 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
21.98 |
|
Žky |
150 m |
|
Halásová Radoslava |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.86 |
|
Žky |
150 m |
|
Hudeková Agatha |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.37 |
|
Žky |
150 m |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.87 |
|
Žky |
150 m |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.74 |
|
Žky |
150 m |
|
Janičkova Katarína |
05 |
Bežecký klub Lysá pod Makytou |
22.09 |
|
|
Žky |
150 m |
|
Kamenská Kristína |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
23.81 |
|
|
Žky |
150 m |
|
Kaprálová Tereza |
05 |
Športový klub polície Žilina |
22.20 |
23.07 |
|
Žky |
150 m |
|
Kekeliová Sarah |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
20.57 |
|
Žky |
150 m |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
20.41 |
|
Žky |
150 m |
|
Krajčovičová Petra |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
20.67 |
20.35 |
|
Žky |
150 m |
|
Krotáková Petra |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
20.61 |
|
Žky |
150 m |
|
Kuricová Veronika |
03 |
Športový klub polície Žilina |
21.73 |
21.73 |
|
Žky |
150 m |
|
Lehocká Alexandra |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
23.43 |
23.43 |
|
Žky |
150 m |
|
Libičová Lea |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
19.98 |
|
Žky |
150 m |
|
Lukáčova Michaela |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Machová Lenka |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
21.65 |
|
|
Žky |
150 m |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.28 |
|
Žky |
150 m |
|
Masárová Laura |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
21.33 |
|
Žky |
150 m |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
20.75 |
|
Žky |
150 m |
|
Miškovičová Nina |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.04 |
|
Žky |
150 m |
|
Môcová Radoslava |
03 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
20.60 |
|
Žky |
150 m |
|
Moravíková Sofia |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
25.72 |
|
Žky |
150 m |
|
Morávková Timea |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
20.60 |
|
Žky |
150 m |
|
Mošovská Michaela |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
22.94 |
|
Žky |
150 m |
|
Nochtová Bianka |
03 |
Športový klub polície Žilina |
21.81 |
22.30 |
|
Žky |
150 m |
|
Ondrušová Lucia |
04 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Pačajová Paulína |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
21.67 |
|
Žky |
150 m |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.20 |
|
Žky |
150 m |
|
Peničková Paulína |
05 |
AK Danica Zvolen |
|
22.05 |
|
Žky |
150 m |
|
Petrovičová Sofia |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
21.35 |
|
Žky |
150 m |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Podhorská Anna |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
22.37 |
|
Žky |
150 m |
|
Raditschová Lucia |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
21.35 |
|
Žky |
150 m |
|
Ratvajská Slávka |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.94 |
|
Žky |
150 m |
|
Samčíková Emma |
06 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
22.26 |
|
Žky |
150 m |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Šabíková Martina |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Šabíková Tamara |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Ščepková Emma |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
22.42 |
|
Žky |
150 m |
|
Šimeková Mária |
03 |
Atletický klub AC Malacky |
|
21.29 |
|
Žky |
150 m |
|
Šuhajdová Lenka |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
23.06 |
|
Žky |
150 m |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.64 |
|
Žky |
150 m |
|
Švecová Andrea |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
18.95 |
|
Žky |
150 m |
|
Tarjányiová Tereza |
03 |
Športový klub polície Žilina |
24.24 |
25.43 |
|
Žky |
150 m |
|
Tížňovská Viktória |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
22.89 |
|
Žky |
150 m |
|
Turičíková Mária |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
23.31 |
|
Žky |
150 m |
|
Urbanovská Lilly |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
20.88 |
|
Žky |
150 m |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.59 |
|
Žky |
150 m |
|
Válkyová Eva |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.23 |
|
Žky |
150 m |
|
Vanovčanová Klára |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
22.14 |
|
Žky |
150 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Bačová Michaela |
04 |
Maraton AC Rača |
|
44.79 |
|
Žky |
300 m |
|
Bartošovičová Terézia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
50.28 |
|
Žky |
300 m |
|
Bezáková Lenka |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
43.26 |
|
Žky |
300 m |
|
Blažeková Naneta |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
46.39 |
|
Žky |
300 m |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra (A) |
45.54 |
45.54 |
|
Žky |
300 m |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Galušková Kristína |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Janičkova Katarína |
05 |
Bežecký klub Lysá pod Makytou |
48.87 |
48.71 |
|
Žky |
300 m |
|
Kandráčová Eliška |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
46.76 |
|
Žky |
300 m |
|
Kaprálová Tereza |
05 |
Športový klub polície Žilina |
51.90 |
51.91 |
|
Žky |
300 m |
|
Kekeliová Sarah |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
44.89 |
|
Žky |
300 m |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
50.51 |
|
Žky |
300 m |
|
Kršková Lucia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
48.01 |
|
|
Žky |
300 m |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Kúšová Rebeka |
05 |
ŠK mesta Dudince |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Lukáčova Michaela |
04 |
AK Junior Holič |
51.87 |
51.87 |
|
Žky |
300 m |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Morávková Timea |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
43.65 |
|
Žky |
300 m |
|
Morgošová Klaudia |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
47.10 |
|
Žky |
300 m |
|
Nochtová Bianka |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
48.07 |
|
Žky |
300 m |
|
Nováková Soňa |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
44.82 |
|
Žky |
300 m |
|
Ondrušová Lucia |
04 |
AK Junior Holič |
52.19 |
52.19 |
|
Žky |
300 m |
|
Podhradska Sara |
04 |
AK Danica Zvolen |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
48.06 |
|
Žky |
300 m |
|
Raditschová Lucia |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
47.99 |
|
Žky |
300 m |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
51.00 |
|
Žky |
300 m |
|
Samčíková Emma |
06 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
47.72 |
|
Žky |
300 m |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
53.55 |
|
Žky |
300 m |
|
Simová Petra |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Šarinová Daniela |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
45.49 |
|
Žky |
300 m |
|
Šmehílová Sára |
04 |
Športový klub polície Žilina |
46.97 |
46.95 |
|
Žky |
300 m |
|
Šujanová Ella |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
47.30 |
|
Žky |
300 m |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
44.93 |
|
Žky |
300 m |
|
Švecová Andrea |
03 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
00.0 |
|
Žky |
300 m |
|
Urbanovská Lilly |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
45.57 |
|
Žky |
300 m |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
51.42 |
|
Žky |
300 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Znášiková Petra |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
45.64 |
|
Žky |
800 m |
|
Bartošíková Ella |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:51.84 |
|
Žky |
800 m |
|
Bátoryová Bibiana |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
|
2:51.97 |
|
Žky |
800 m |
|
Beliančinová Sofia |
04 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
2:42.23 |
|
Žky |
800 m |
|
Cápayová Mária |
03 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
2:35.80 |
|
Žky |
800 m |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:35.32 |
|
Žky |
800 m |
|
Hornáková Simona |
05 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
2:42.92 |
|
Žky |
800 m |
|
Hrajnohová Simona |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:42.72 |
|
Žky |
800 m |
|
Hubschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
2:57.50 |
|
Žky |
800 m |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Klementisová Terézia |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
2:35.91 |
|
Žky |
800 m |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:40.09 |
|
Žky |
800 m |
|
Messerschmidtová Nina |
04 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
2:30.95 |
|
Žky |
800 m |
|
Pavelicová Adriana |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
2:35.24 |
2:41.61 |
|
Žky |
800 m |
|
Pecsuková Katarína |
03 |
Maraton AC Rača |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Rauschová Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
2:50.16 |
2:57.07 |
|
Žky |
800 m |
|
Simová Petra |
04 |
Športový klub polície Žilina |
|
2:50.00 |
|
Žky |
800 m |
|
Spišáková Lívia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:42.69 |
|
Žky |
800 m |
|
Šranková Angelika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:33.28 |
|
Žky |
800 m |
|
Švenková Barbora |
03 |
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica |
|
2:29.81 |
|
Žky |
800 m |
|
Švigárová Ivana |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:33.84 |
|
Žky |
800 m |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:38.36 |
|
Žky |
800 m |
|
Trsťanová Viktória |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
3:07.84 |
|
Žky |
800 m |
|
Vaculčiaková Nia |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:48.44 |
|
Žky |
800 m |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:39.63 |
|
Žky |
800 m |
|
Zmeková Kristína |
05 |
CVČ Brezová pod Bradlom |
|
|
|
Žky |
1500 m |
|
Paučinová Paulína |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Balážovjechová Hana |
03 |
Maraton AC Rača |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Celerínová Katarína |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
7:53.11 |
|
Žky |
2000 m |
|
Garguláková Alžbeta |
06 |
AK mesta Zvolen |
7:24.97 |
7:21.62 |
|
Žky |
2000 m |
|
Gombárová Barbora |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
7:12.48 |
|
Žky |
2000 m |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
7:36.64 |
|
Žky |
2000 m |
|
Havjerová Michaela |
06 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
9:05.52 |
|
Žky |
2000 m |
|
Ivančová Tamara |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
7:14.27 |
7:09.43 |
|
Žky |
2000 m |
|
Kočová Lenka |
03 |
MAC REDOX Lučenec |
|
7:58.36 |
|
Žky |
2000 m |
|
Kotianová Lenka |
03 |
Športový klub polície Žilina |
7:32.72 |
7:19.62 |
|
Žky |
2000 m |
|
Krajčíková Nina |
04 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
7:53.41 |
|
Žky |
2000 m |
|
Laktišová Eliška |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Lipovská Sofia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
8:04.25 |
7:49.09 |
|
Žky |
2000 m |
|
Režnáková Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
7:23.07 |
|
Žky |
2000 m |
|
Seidlová Simona |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
7:37.83 |
|
Žky |
2000 m |
|
Suchá Veronika |
04 |
Maraton AC Rača |
|
8:04.63 |
|
Žky |
2000 m |
|
Szabó Abigel |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Tokárová Andrea |
04 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
8:36.41 |
|
Žky |
2000 m |
|
Záhradníčková Hana |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
7:01.95 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Brandisová Nicola |
04 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.12 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra (A) |
09.41 |
09.22 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
10.31 |
10.39 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Fapšová Veronika |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
10.25 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Fonferová Laura |
03 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
10.06 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.27 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Frianová Karolína |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
12.15 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
11.74 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Chylová Veronika |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
10.90 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.23 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Koptáková Michaela |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
12.34 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Krajčová Nina |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
10.73 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Králiková Natália |
06 |
Atletika ŠK Skalica |
|
12.76 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.68 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Kúšová Rebeka |
05 |
ŠK mesta Dudince |
|
10.49 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Lauffová Nina |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.92 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.30 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Melíšková Liana |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11.16 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Podhradska Sara |
04 |
AK Danica Zvolen |
|
11.85 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Repáčová Adriana |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
|
11.87 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Rohoňová Petra |
03 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
09.97 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Rumanovičová Terézia |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
10.66 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
11.73 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
11.85 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šimeková Mária |
03 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.93 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šuhajdová Lenka |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
11.25 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.26 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
09.39 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Tokárová Andrea |
04 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
11.49 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
11.50 |
11.81 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.12 |
|
Žky |
60m p 76,2-7,5 |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
11.59 |
|
Žky |
výška |
|
Bartošíková Ella |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
125 |
|
Žky |
výška |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
151 |
|
Žky |
výška |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
143 |
|
Žky |
výška |
|
Duchoňová Ema |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
146 |
|
Žky |
výška |
|
Fapšová Veronika |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
154 |
|
Žky |
výška |
|
Fonferová Laura |
03 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
|
163 |
|
Žky |
výška |
|
Galušková Kristína |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
153 |
|
Žky |
výška |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
146 |
|
Žky |
výška |
|
Hanicová Lea |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
147 |
|
Žky |
výška |
|
Chylová Veronika |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
135 |
|
Žky |
výška |
|
Kukučková Elena |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
150 |
|
Žky |
výška |
|
Kurišová Kristína |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
138 |
|
Žky |
výška |
|
Lehocká Alexandra |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
125 |
|
Žky |
výška |
|
Potocká Ela |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
158 |
|
Žky |
výška |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Stachová Sofia |
04 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
128 |
|
Žky |
výška |
|
Šujanová Ella |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Tabačarová Lenka |
05 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Tési Evelin |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
147 |
|
Žky |
výška |
|
Tichá Simona |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
160 |
|
Žky |
výška |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
151 |
|
Žky |
výška |
|
Vanková Kristína |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
141 |
|
Žky |
výška |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
150 |
|
Žky |
výška |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
148 |
|
Žky |
výška |
|
Veselská Sandra |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
150 |
|
Žky |
výška |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Zemanová Bibiana |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
135 |
|
Žky |
žrď |
|
Kuníková Marianna |
05 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
220 |
|
Žky |
žrď |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
190 |
210 |
|
Žky |
žrď |
|
Žitná Adela |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
240 |
|
Žky |
diaľka |
|
Batky Jázmin |
05 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
451 |
451 |
|
Žky |
diaľka |
|
Behúňová Tamara |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
436 |
|
Žky |
diaľka |
|
Beťková Júlia |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
439 |
|
Žky |
diaľka |
|
Bieliková Natália |
06 |
MŠk Žiar nad Hronom |
|
434 |
|
Žky |
diaľka |
|
Čorejová Tereza |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
500 |
485 |
|
Žky |
diaľka |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
532 |
|
Žky |
diaľka |
|
Frianová Karolína |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
399 |
|
Žky |
diaľka |
|
Gombárová Barbora |
04 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
410 |
|
Žky |
diaľka |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
387 |
|
Žky |
diaľka |
|
Guothová Alexandra |
03 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš |
|
427 |
|
Žky |
diaľka |
|
Havjerová Júlia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Hubschová Lívia |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
399 |
|
Žky |
diaľka |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
420 |
|
Žky |
diaľka |
|
Krajčová Nina |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
393 |
|
Žky |
diaľka |
|
Kuricová Veronika |
03 |
Športový klub polície Žilina |
|
468 |
|
Žky |
diaľka |
|
Libičová Lea |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
516 |
|
Žky |
diaľka |
|
Lukáčova Michaela |
04 |
AK Junior Holič |
429 |
|
|
Žky |
diaľka |
|
Peničková Paulína |
05 |
AK Danica Zvolen |
|
416 |
|
Žky |
diaľka |
|
Pistovčáková Zuzana |
03 |
AK Inter-SC Bratislava |
|
452 |
|
Žky |
diaľka |
|
Poláčková Sabína |
03 |
Atletika ŠK Skalica |
|
418 |
|
Žky |
diaľka |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
529 |
|
Žky |
diaľka |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Šimková Anna |
06 |
Akademik TU Košice |
458 |
458 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šoltésová Natália |
04 |
ŠK Vital Bratislava |
|
440 |
|
Žky |
diaľka |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
503 |
|
Žky |
diaľka |
|
Trsťanová Viktória |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
352 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vanková Kristína |
04 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
419 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vanovčanová Klára |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
471 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vašková Adriána |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
464 |
|
Žky |
diaľka |
|
Veselská Sandra |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
516 |
|
Žky |
diaľka |
|
Vodnyanszká Renáta |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
543 |
546 |
|
Žky |
diaľka |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
487 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Balážová Iveta |
04 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
08.65 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Bernadičová Patrícia |
04 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Bubeníková Katarina |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
07.18 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Danielová Chiara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.73 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Dulinová Valéria |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
12.21 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ďurovská Emma |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
13.80 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Grňová Klára |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.07 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ijisesan Perryo Victoria |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
10.35 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Krchňáková Sofia |
03 |
ŠK Vital Bratislava |
|
11.32 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kvietková Laura |
03 |
AK Mostáreň MŠK Brezno |
|
09.41 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Marjová Monika |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
09.81 |
11.31 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Martincová Lucia |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
11.46 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Masárová Laura |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
09.17 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
09.45 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Podhradska Sara |
04 |
AK Danica Zvolen |
|
06.09 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ptačovská Ela |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
07.05 |
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Antošová Zuzana |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (3/3) |
|
Bartošíková Ella |
04 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Bátoryová Bibiana |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Beliančinová Sofia |
04 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Bezáková Lenka |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Bieliková Natália |
06 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Brachová Viktória |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (3/2) |
|
Brezanová Natália |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Broďániová Barbora |
04 |
ŠK ŠOG Nitra (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Bučková Benita |
04 |
Atletický klub ZTS Martin (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/4) |
|
Cellerová Agáta |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Čederlová Ela |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/3) |
|
Černáková Viktória |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Čorejová Tereza |
05 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/2) |
|
Čudaiová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Čuvalová Megan |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/3) |
|
Demitrová Zara |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Diňová Jarmila |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/1) |
|
Ďurišková Alžbeta |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Ďurišová Hana |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Ďurmeková Adela |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Fapšová Veronika |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Farajpour Delia |
04 |
Atletika Nové Mesto nad Váhom |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Farkas Lea |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Fotulová Mia |
03 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Frianová Karolína |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/3) |
|
Frimmerová Sarah |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Geseová Lea |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Halásová Radoslava |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Holeková Karolína |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Horváth Eszter |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Hulíková Tamara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Chylová Veronika |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Ijisesan Perryo Victoria |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Janeková Šárka |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Kačníková Patrícia |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/1) |
|
Kamenská Kristína |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Kaprálová Tereza |
05 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Kelemenová Kristína |
04 |
ŠK ŠOG Nitra (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Klementisová Terézia |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Kolocsicsová Barbara |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Kováčová Emma |
05 |
ŠK ŠOG Nitra (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Krajčíková Nina |
04 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Krajčová Nina |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Krajčovičová Petra |
03 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Krokvicová Hana |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Krotáková Petra |
04 |
CVČ Liptovský Mikuláš (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Kršková Lucia |
04 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Kuricová Veronika |
03 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Kusyová Janka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Lauffová Nina |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/4) |
|
Lehocká Alexandra |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Malovecká Dominika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Martincová Lucia |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Masárová Laura |
04 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/2) |
|
Mešťanová Michaela |
03 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Mikušincová Miroslava |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Miškovičová Katarína |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Mišovičová Katarína |
03 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Môcová Radoslava |
03 |
MŠk Žiar nad Hronom (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Nochtová Bianka |
03 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Nováková Soňa |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Pačajová Paulína |
04 |
Atletický klub ZTS Martin (B) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Palanská Lucia |
05 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Pavelicová Adriana |
03 |
CVČ Liptovský Mikuláš |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Petrovičová Sofia |
03 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Petřvalská Valentína |
04 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Piterková Dominika |
04 |
ŠK ŠOG Nitra (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Plichtová Patrícia |
03 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Prohácková Lea |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/1) |
|
Repáčová Adriana |
05 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Režnáková Lucia |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Ridzoňová Ema |
04 |
BŠK Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Rusnáková Viktória |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Rybáriková Natália |
04 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/2) |
|
Sedgwick Carina Lara |
03 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Spišáková Lívia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Suchá Veronika |
04 |
Maraton AC Rača |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/2) |
|
Šarinová Daniela |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Šmehílová Sára |
04 |
Športový klub polície Žilina (A) |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Šranková Angelika |
04 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Šuhajdová Lenka |
04 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (3/4) |
|
Šujanová Ella |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Šupicová Lenka |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/4) |
|
Švachová Martina |
03 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Švajdová Hanka |
03 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Tomanová Laura |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Turičíková Mária |
03 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/4) |
|
Urminská Ema |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Ursíny Lea |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Vanovčanová Klára |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Vargová Margaret |
04 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Veselská Sandra |
04 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Wágnerová Lea |
05 |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (1/3) |
|
Záhradníčková Hana |
03 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (3/1) |
|
Zavřelová Ema |
05 |
Slávia šport. gymnázium Trenčín |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby (2/1) |
|
Zeleňová Tatiana |
04 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 200 m kluby |
|
Žibritová Rebeka |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Mžky |
300 m |
|
Trgová Viktória |
06 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
47.52 |
45.88 |
|
Mžky |
800 m |
|
Dolníková Nina |
05 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
2:53.62 |
2:53.25 |
|
Mžky |
4 x 200 m kluby |
|
Trgová Viktória |
06 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bendová Ema |
07 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
21.62 |
|