<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok, Bratislava , 24. 2. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žcm 60 m Bačík Michal 05 Športový klub polície Žilina 08.52
Žcm 60 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.15
Žcm 60 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 09.12
Žcm 60 m Cvik Roman 06 Atletický club Nové Zámky 10.18
Žcm 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 09.40
Žcm 60 m Demian Tomáš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 09.14
Žcm 60 m Dubec Nino 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto 08.83
Žcm 60 m Elek Marko 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 09.24
Žcm 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 07.84
Žcm 60 m Grúber Vincent 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 08.95 08.95
Žcm 60 m Hlúbik Matúš 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.54
Žcm 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.07
Žcm 60 m Hudec Šimon 05 Športový klub polície Žilina 10.22
Žcm 60 m Hyžinský Roman 05 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A) 09.05
Žcm 60 m Chlpek Daniel 05 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08.25
Žcm 60 m Jančik Daniel 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 08.43
Žcm 60 m Jurina Matúš 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.95 09.44
Žcm 60 m Jurina Pavol 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.80 08.75
Žcm 60 m Kádár Benjamín 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 09.35
Žcm 60 m Kejmar Jakub 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.11
Žcm 60 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 09.18
Žcm 60 m Kollár Matej 07 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 09.44
Žcm 60 m Kopček Michal 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A) 09.30
Žcm 60 m Kyseľ Dominik 05 Atletický klub Krupina 08.68
Žcm 60 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 08.85
Žcm 60 m Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 08.61 08.61
Žcm 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.78
Žcm 60 m Novák Matúš 06 Športový klub polície Žilina 10.04
Žcm 60 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 08.91
Žcm 60 m Palkó Samuel 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 09.26
Žcm 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.97
Žcm 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Žcm 60 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 07.99
Žcm 60 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 09.25
Žcm 60 m Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.53
Žcm 60 m Takács András 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 08.78
Žcm 60 m Varhaník Martin 06 Slávia športové gymnázium Trenčín 08.17
Žcm 60 m Výbošťok Daniel 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.95
Žcm 60 m Záviš Richard 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 08.78
Žcm 150 m Antala Martin 06 Atletický klub AC Malacky
Žcm 150 m Beňuš Martin 06 TJ Olympia Galanta 23.03
Žcm 150 m Binčík Peter 05 Atletický klub AC Malacky 24.33
Žcm 150 m Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 21.08
Žcm 150 m Cyprich Dávid 06 Atletický klub ZZO Čadca (A) 24.02
Žcm 150 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.32
Žcm 150 m Gažík Kevin 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 20.84
Žcm 150 m Grúber Vincent 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21.72 20.71
Žcm 150 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 22.96
Žcm 150 m Chovanec Martin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.94
Žcm 150 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.33
Žcm 150 m Knapec Andrej 05 AO Slávia ŽU Žilina 21.59
Žcm 150 m Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca (A) 23.62
Žcm 150 m Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky 23.98
Žcm 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 22.03
Žcm 150 m Kubala Ján 05 Atletický klub ZZO Čadca (A) 22.17
Žcm 150 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce 21.93
Žcm 150 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 22.42 22.32
Žcm 150 m Lošonský Lukáš 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 21.28 20.56
Žcm 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 23.02
Žcm 150 m Meško Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 24.17
Žcm 150 m Novák Lukáš 06 AK Slávia TU Košice 24.16
Žcm 150 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žcm 150 m Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 24.42
Žcm 150 m Palkó Samuel 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 22.98
Žcm 150 m Podmanický Sebastian 05 Atletický klub ZZO Čadca (A) 23.04
Žcm 150 m Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.47
Žcm 150 m Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.10
Žcm 150 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 22.60
Žcm 150 m Takács András 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 21.02
Žcm 150 m Tatár Viktor 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 150 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.70
Žcm 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 25.27 25.27
Žcm 600 m Balent Samuel 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 1:48.11
Žcm 600 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:58.87
Žcm 600 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:55.23
Žcm 600 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 1:58.81
Žcm 600 m Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 1:59.85
Žcm 600 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra (A) 2:01.51 2:01.78
Žcm 600 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce 1:50.52
Žcm 600 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žcm 600 m Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 2:01.51
Žcm 600 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 1:47.27
Žcm 600 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 600 m Danihel Daniel 05 Atletický klub AC Malacky
Žcm 600 m Gažík Kevin 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 600 m Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta 2:13.55
Žcm 600 m Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:57.09
Žcm 600 m Hezký Rajmund 05 Slovan Duslo Šaľa 1:50.70
Žcm 600 m Hlaváč Kristián 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 1:55.95
Žcm 600 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 1:56.52 1:52.03
Žcm 600 m Holý Peter 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 2:06.54
Žcm 600 m Hudec Šimon 05 Športový klub polície Žilina 2:55.63
Žcm 600 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:04.10 1:57.84
Žcm 600 m Jančik Daniel 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žcm 600 m Kapustík Matúš 06 AC Stavbár Nitra
Žcm 600 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 2:20.04
Žcm 600 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:00.28
Žcm 600 m Kubala Ján 05 Atletický klub ZZO Čadca 1:53.96
Žcm 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 1:52.84 1:51.57
Žcm 600 m Linet Martin 06 Atletický klub ZTS Martin 1:54.33
Žcm 600 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 2:00.02
Žcm 600 m Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:03.27
Žcm 600 m Pohorelec Tomáš 07 BŠK Banská Bystrica 2:05.20 2:01.29
Žcm 600 m Stranovský Viktor 06 ŠK ŠOG Nitra 2:15.04
Žcm 600 m Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 2:07.33
Žcm 600 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 1:58.01
Žcm 600 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:11.82
Žcm 600 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:04.31
Žcm 600 m Varady Tomáš 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce
Žcm 600 m Vojtko Patrik 05 ŠŠK-Junior Prešov 1:51.16
Žcm 1500 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 5:31.10
Žcm 1500 m Bače Radoslav 05 AC Victoria Turany nad Váhom 5:42.56
Žcm 1500 m Baláž Maroš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 6:11.62
Žcm 1500 m Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5:17.55
Žcm 1500 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 5:47.43
Žcm 1500 m Gargulák Ivan 07 AK mesta Zvolen
Žcm 1500 m Grolmus Lukáš 06 Atletický club Nové Zámky
Žcm 1500 m Hulka Alex 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 5:17.52
Žcm 1500 m Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca 6:49.99
Žcm 1500 m Kucman Marcel 06 Atletický club Nové Zámky
Žcm 1500 m Kucman Matúš 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 1500 m Lichanec Šimon 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 6:11.45
Žcm 1500 m Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žcm 1500 m Martaus Mário 06 Atletický klub ZZO Čadca 7:10.99
Žcm 1500 m Mitaš Jozef 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žcm 1500 m Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 6:36.35
Žcm 1500 m Podmanický Sebastian 05 Atletický klub ZZO Čadca 5:38.74
Žcm 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:36.58 5:29.33
Žcm 1500 m Taufer Adam 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žcm 60 m pr. 76,2 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 11.10
Žcm 60 m pr. 76,2 Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 13.20
Žcm 60 m pr. 76,2 Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 11.84
Žcm 60 m pr. 76,2 Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.89
Žcm 60 m pr. 76,2 Dula Richard 06 AK Slávia TU Košice 13.60
Žcm 60 m pr. 76,2 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.53
Žcm 60 m pr. 76,2 Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov 12.65
Žcm 60 m pr. 76,2 Golian Šimon (SVK) 05 MAC REDOX LU4ENEC 11.38
Žcm 60 m pr. 76,2 Guth Richard 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.62
Žcm 60 m pr. 76,2 Hlaváč Kristián 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 00.0
Žcm 60 m pr. 76,2 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 12.10 11.67
Žcm 60 m pr. 76,2 Holý Peter 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 13.10
Žcm 60 m pr. 76,2 Chovanec Martin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žcm 60 m pr. 76,2 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 09.73
Žcm 60 m pr. 76,2 Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 12.47
Žcm 60 m pr. 76,2 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.64
Žcm 60 m pr. 76,2 Lichvár Adam 05 ŠŠK-Junior Prešov 12.35
Žcm 60 m pr. 76,2 Mikula Gabriel 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.18
Žcm 60 m pr. 76,2 Sdurka Adam 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.94
Žcm 60 m pr. 76,2 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.14
Žcm 60 m pr. 76,2 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 12.11
Žcm 60 m pr. 76,2 Vojtko Patrik 05 ŠŠK-Junior Prešov 12.55
Žcm 4 x 200 m kluby Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 4 x 200 m kluby Antala Martin 06 Atletický klub AC Malacky
Žcm 4 x 200 m kluby Baláž Maroš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 4 x 200 m kluby Balent Samuel 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žcm 4 x 200 m kluby Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žcm 4 x 200 m kluby Bizoň Branislav 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žcm 4 x 200 m kluby Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žcm 4 x 200 m kluby Bujdoš Dávid 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce
Žcm 4 x 200 m kluby Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žcm 4 x 200 m kluby Cvik Roman 06 Atletický club Nové Zámky
Žcm 4 x 200 m kluby Cyprich Dávid 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žcm 4 x 200 m kluby Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 4 x 200 m kluby Demian Tomáš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 4 x 200 m kluby Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žcm 4 x 200 m kluby Dula Richard 06 AK Slávia TU Košice
Žcm 4 x 200 m kluby Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žcm 4 x 200 m kluby Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žcm 4 x 200 m kluby Fuksa Miroslav 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 4 x 200 m kluby Gažík Kevin 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 4 x 200 m kluby Grolmus Lukáš 06 Atletický club Nové Zámky
Žcm 4 x 200 m kluby Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 4 x 200 m kluby Hlaváč Kristián 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 4 x 200 m kluby Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Žcm 4 x 200 m kluby Hulka Alex 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 4 x 200 m kluby Chovanec Martin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žcm 4 x 200 m kluby Jančik Daniel 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žcm 4 x 200 m kluby Kejmar Jakub 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žcm 4 x 200 m kluby Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina (A)
Žcm 4 x 200 m kluby Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žcm 4 x 200 m kluby Kottlík Peter 06 Atletický klub AC Malacky
Žcm 4 x 200 m kluby Kubala Ján 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žcm 4 x 200 m kluby Kucman Marcel 06 Atletický club Nové Zámky
Žcm 4 x 200 m kluby Kucman Matúš 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 4 x 200 m kluby Kudláček Lukáš 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce
Žcm 4 x 200 m kluby Kyseľ Dominik 05 Atletický klub Krupina (A)
Žcm 4 x 200 m kluby Luka Jakub 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žcm 4 x 200 m kluby Mikula Gabriel 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 4 x 200 m kluby Novák Lukáš 06 AK Slávia TU Košice
Žcm 4 x 200 m kluby Nyíri Kristóf 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žcm 4 x 200 m kluby Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky
Žcm 4 x 200 m kluby Palkó Samuel 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žcm 4 x 200 m kluby Podmanický Sebastian 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žcm 4 x 200 m kluby Rafčík Adrián 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 4 x 200 m kluby Sdurka Adam 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 4 x 200 m kluby Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra
Žcm 4 x 200 m kluby Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žcm 4 x 200 m kluby Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žcm 4 x 200 m kluby Takács András 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žcm 4 x 200 m kluby Tatár Viktor 05 Atletický club Nové Zámky
Žcm 4 x 200 m kluby Taufer Adam 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žcm 4 x 200 m kluby Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žcm 4 x 200 m kluby Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina (A)
Žcm 4 x 200 m kluby Truban Matúš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm 4 x 200 m kluby Uhlár Július 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce
Žcm 4 x 200 m kluby Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina (A)
Žcm 4 x 200 m kluby Varady Tomáš 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce
Žcm 4 x 200 m kluby Varhaník Martin 06 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žcm 4 x 200 m kluby Záviš Richard 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm výška Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 150
Žcm výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 140
Žcm výška Jurina Matúš 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 145 145
Žcm výška Jurina Pavol 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 153 150
Žcm výška Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 125
Žcm výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 130
Žcm výška Lichvár Adam 05 ŠŠK-Junior Prešov 130
Žcm výška Rafčík Adrián 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 125
Žcm výška Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 131
Žcm výška Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 130
Žcm výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 140
Žcm výška Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 145
Žcm výška Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 125
Žcm výška Truban Matúš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 130
Žcm výška Uhlár Július 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce 125
Žcm diaľka Bačík Michal 05 Športový klub polície Žilina 504
Žcm diaľka Balent Samuel 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 427
Žcm diaľka Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 476
Žcm diaľka Belluš Samo 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 370
Žcm diaľka Beňuš Martin 06 TJ Olympia Galanta 391
Žcm diaľka Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 387
Žcm diaľka Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 449
Žcm diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 435
Žcm diaľka Cyprich Dávid 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Žcm diaľka Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra
Žcm diaľka Dula Richard 06 AK Slávia TU Košice 379
Žcm diaľka Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 380
Žcm diaľka Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 429
Žcm diaľka Grúber Vincent 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 424 461
Žcm diaľka Grujbár Dušan 06 TJ Olympia Galanta
Žcm diaľka Hlúbik Matúš 06 AK AŠK Slávia Trnava 379
Žcm diaľka Hyžinský Roman 05 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A) 373
Žcm diaľka Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 271
Žcm diaľka Kopček Michal 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A) 400
Žcm diaľka Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 404
Žcm diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 404
Žcm diaľka Meško Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 383
Žcm diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 443
Žcm diaľka Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 428
Žcm diaľka Novák Lukáš 06 AK Slávia TU Košice 304
Žcm diaľka Novák Matúš 06 Športový klub polície Žilina 370
Žcm diaľka Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 370
Žcm diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 469
Žcm diaľka Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 349
Žcm diaľka Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 463
Žcm diaľka Záviš Richard 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 435
Žcm guľa 3 kg Bruňo Michal 05 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A) 09.35 09.62
Žcm guľa 3 kg Demian Tomáš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 08.38
Žcm guľa 3 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 10.52
Žcm guľa 3 kg Hlúbik Matúš 06 AK AŠK Slávia Trnava 06.11
Žcm guľa 3 kg Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 09.16
Žcm guľa 3 kg Kudláček Lukáš 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce 07.85
Žcm guľa 3 kg Kyseľ Dominik 05 Atletický klub Krupina 09.50
Žcm guľa 3 kg Pavelica Marek 05 AC Victoria Turany nad Váhom 09.96
Žcm guľa 3 kg Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 08.55
Žcm guľa 3 kg Truban Matúš 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom
Žcm guľa 3 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 10.97
Žkm 60 m Balázs Rita 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 09.03
Žkm 60 m Blaščíková Tamara 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A) 09.41 09.19
Žkm 60 m Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica 10.27
Žkm 60 m Boldizsárová Veronika 05 Športový klub polície Žilina
Žkm 60 m Čudaiová Viktória 07 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.54
Žkm 60 m Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica 09.57
Žkm 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 09.76
Žkm 60 m Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 08.65
Žkm 60 m Dlugošová Estera 05 AC Victoria Turany nad Váhom 09.88
Žkm 60 m Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.00
Žkm 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 60 m Gabajová Timea 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.23
Žkm 60 m Gállová Daniela 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 09.16
Žkm 60 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.47
Žkm 60 m Grebečiová Valika 07 Maraton AC Rača
Žkm 60 m Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 09.99
Žkm 60 m Hindáková Lucia 05 TJ Olympia Galanta 09.24
Žkm 60 m Holeková Nela 06 BŠK Banská Bystrica 09.86 09.86
Žkm 60 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.97
Žkm 60 m Hudecová Emma 07 Športový klub polície Žilina 10.21
Žkm 60 m Hutkaiová Alexandra 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 09.13
Žkm 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.58
Žkm 60 m Jurovatá Sarah Alexan 05 Atletický klub AC Malacky 08.96
Žkm 60 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.91
Žkm 60 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 09.53
Žkm 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Žkm 60 m Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.78
Žkm 60 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.69
Žkm 60 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 09.36
Žkm 60 m Kurucová Terézia 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žkm 60 m Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince 09.14
Žkm 60 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.35
Žkm 60 m Magnerová Petra 05 Atletický klub ZTS Martin 08.96
Žkm 60 m Makovníková Hana 08 BŠK Banská Bystrica 11.04 11.04
Žkm 60 m Marcinová Michaela 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce
Žkm 60 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 60 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 09.05
Žkm 60 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 60 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žkm 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 09.22
Žkm 60 m Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice 09.48
Žkm 60 m Moravíková Sofia 06 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.27
Žkm 60 m Palanská Lucia 05 Atletika ŠK Skalica 08.59
Žkm 60 m Pápežová Daniela 05 BŠK Banská Bystrica 09.94 09.97
Žkm 60 m Pelegrinová Leona 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 09.43
Žkm 60 m Repová Kristína 05 TJ Olympia Galanta 08.54
Žkm 60 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 09.78
Žkm 60 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 10.32
Žkm 60 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 09.51
Žkm 60 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žkm 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 10.17
Žkm 60 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra 09.21
Žkm 60 m Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 08.96
Žkm 60 m Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice 09.31
Žkm 60 m Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 09.51
Žkm 60 m Tranžíková Dominika 06 Maraton AC Rača 10.02
Žkm 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.88
Žkm 60 m Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 60 m Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 09.36
Žkm 60 m Žiaková Zuzana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 09.15
Žkm 150 m Ádámová Patríca 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 23.60
Žkm 150 m Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.16
Žkm 150 m Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 150 m Balázs Rita 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 23.24
Žkm 150 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 24.79 24.37
Žkm 150 m Berešíková Ema 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Žkm 150 m Čudaiová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 21.51
Žkm 150 m Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 22.08
Žkm 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 20.47
Žkm 150 m Gállová Daniela 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 24.30
Žkm 150 m Gallová Karolína 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.63
Žkm 150 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 150 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Žkm 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 23.36
Žkm 150 m Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 150 m Haľamová Rebeka 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Žkm 150 m Hlavatá Diana 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Žkm 150 m Hudáková Marusia 05 Atletický klub Zlaté Moravce 24.09
Žkm 150 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 150 m Jursová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 23.75
Žkm 150 m Kaprálová Tereza 05 Športový klub polície Žilina 23.07
Žkm 150 m Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.30
Žkm 150 m Kocifajová Mária 06 Športový klub polície Žilina
Žkm 150 m Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.69
Žkm 150 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 22.73
Žkm 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 22.29
Žkm 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 24.09
Žkm 150 m Kundisová Kamila 05 AK Slávia TU Košice 22.65
Žkm 150 m Kuricová Tamara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 150 m Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince 23.11
Žkm 150 m Langová Marianna 05 AK Junior Holič
Žkm 150 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 150 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto 22.51
Žkm 150 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žkm 150 m Mnichova Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.50
Žkm 150 m Moravíková Sofia 06 Slávia športové gymnázium Trenčín 25.72
Žkm 150 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 24.27 23.41
Žkm 150 m Pelegrinová Leona 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 23.42
Žkm 150 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 22.05
Žkm 150 m Perončíková Paula 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A) 22.32 22.77
Žkm 150 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Žkm 150 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 150 m Spišáková Lívia 05 AK Slávia TU Košice 22.62
Žkm 150 m Ščepková Emma 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 22.42
Žkm 150 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.56
Žkm 150 m Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.79
Žkm 150 m Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.14
Žkm 150 m Vargová Gabriela 06 AK Slávia TU Košice 24.36
Žkm 150 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto
Žkm 150 m Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.40
Žkm 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 20.82
Žkm 300 m Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince
Žkm 600 m Ballová Lina 06 ŠK ŠOG Nitra 2:15.23
Žkm 600 m Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 2:06.66
Žkm 600 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.36
Žkm 600 m Bieliková Barbora 05 Športový klub o.z. Beluša 2:08.93 2:08.93
Žkm 600 m Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica 2:25.74
Žkm 600 m Boldizsárová Veronika 05 Športový klub polície Žilina
Žkm 600 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 1:58.00 1:56.79
Žkm 600 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto 1:57.07
Žkm 600 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 2:31.76
Žkm 600 m Dobrovodská Sára 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:06.80
Žkm 600 m Dolníková Nina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 1:56.76
Žkm 600 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:12.92
Žkm 600 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 1:58.20
Žkm 600 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žkm 600 m Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen 1:49.22
Žkm 600 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:15.61
Žkm 600 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 2:04.94
Žkm 600 m Hindáková Lucia 05 TJ Olympia Galanta 2:05.64
Žkm 600 m Holeková Nela 06 BŠK Banská Bystrica 2:20.91 2:20.91
Žkm 600 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 1:53.86
Žkm 600 m Hudáková Marusia 05 Atletický klub Zlaté Moravce 2:07.35
Žkm 600 m Hutkaiová Alexandra 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 2:11.44
Žkm 600 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 1:50.78
Žkm 600 m Jamrichová Renata 07 AK AŠK Slávia Trnava 1:53.50
Žkm 600 m Janovičová Sofia 06 Atletika ŠK Skalica 2:00.42
Žkm 600 m Kadáková Nina 05 AO Olympia Považská Bystrica 2:24.40
Žkm 600 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.72
Žkm 600 m Kaprálová Tereza 05 Športový klub polície Žilina 2:14.73
Žkm 600 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:55.84
Žkm 600 m Kocifajová Mária 06 Športový klub polície Žilina 2:27.06
Žkm 600 m Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica 1:50.44
Žkm 600 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:21.34
Žkm 600 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 1:56.81 1:58.01
Žkm 600 m Kundisová Kamila 05 AK Slávia TU Košice 2:09.95
Žkm 600 m Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov 2:12.83
Žkm 600 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žkm 600 m Langová Marianna 05 AK Junior Holič
Žkm 600 m Makovníková Hana 08 BŠK Banská Bystrica 2:24.50
Žkm 600 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:09.10
Žkm 600 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 2:22.23 2:22.23
Žkm 600 m Perončíková Paula 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A)
Žkm 600 m Pomajbová Vanesa 05 TJ Družba Piešťany 1:56.50 1:47.71
Žkm 600 m Repová Kristína 05 TJ Olympia Galanta
Žkm 600 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 2:10.02
Žkm 600 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 1:52.55
Žkm 600 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 2:22.59
Žkm 600 m Spišáková Lívia 05 AK Slávia TU Košice 1:54.88
Žkm 600 m Svatíková Tamara 07 Atletika ŠK Skalica 2:03.07
Žkm 600 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra 2:00.37
Žkm 600 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 1:53.48
Žkm 600 m Tranžíková Dominika 06 Maraton AC Rača 2:07.36
Žkm 600 m Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 1:48.87
Žkm 600 m Vaculčiaková Nia 05 ŠK ŠOG Nitra 1:57.61
Žkm 600 m Vendžúrová Hana 07 Slávia športové gymnázium Trenčín 2:10.48
Žkm 1500 m Bogdaňová Lucia 07 ŠŠK-Junior Prešov 6:12.22
Žkm 1500 m Čériová Michaela 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm 1500 m Čuvalová Megan 05 Atletika ŠK Skalica 5:31.96
Žkm 1500 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 6:01.90
Žkm 1500 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 5:54.88
Žkm 1500 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 1500 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky 5:27.81
Žkm 1500 m Líškayová Lenka 06 Mestský športový klub Žiar nad Hronom 6:08.51
Žkm 1500 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 6:17.58
Žkm 1500 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 6:41.38
Žkm 1500 m Ržoncová Anna 06 AO Olympia Považská Bystrica 5:57.05
Žkm 1500 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:36.64
Žkm 1500 m Seidlová Simona 05 ŠK ŠOG Nitra 5:30.74
Žkm 1500 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 7:04.78
Žkm 1500 m Trusková Viktoria 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 6:24.24
Žkm 1500 m Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica 5:21.12
Žkm 1500 m Zmeková Kristína 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 6:03.31
Žkm 60 m pr. 76,2 Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.44 12.34
Žkm 60 m pr. 76,2 Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.76
Žkm 60 m pr. 76,2 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 11.73
Žkm 60 m pr. 76,2 Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.34
Žkm 60 m pr. 76,2 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.40
Žkm 60 m pr. 76,2 Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 12.82
Žkm 60 m pr. 76,2 Dzurušová Nina 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 12.03
Žkm 60 m pr. 76,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.81
Žkm 60 m pr. 76,2 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.25
Žkm 60 m pr. 76,2 Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.39
Žkm 60 m pr. 76,2 Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 12.36
Žkm 60 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 13.38
Žkm 60 m pr. 76,2 Hasajová Eliška 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.36
Žkm 60 m pr. 76,2 Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 14.05
Žkm 60 m pr. 76,2 Kadáková Nina 05 AO Olympia Považská Bystrica 12.63
Žkm 60 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 12.98
Žkm 60 m pr. 76,2 Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 14.51
Žkm 60 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica 12.21
Žkm 60 m pr. 76,2 Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica 12.76
Žkm 60 m pr. 76,2 Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince 10.49
Žkm 60 m pr. 76,2 Polakovičová Adela 05 Atletický klub Bojničky 13.16
Žkm 60 m pr. 76,2 Repáčová Adriana 05 BŠK Banská Bystrica 11.87
Žkm 60 m pr. 76,2 Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 11.44
Žkm 60 m pr. 76,2 Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.53
Žkm 60 m pr. 76,2 Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 10.26
Žkm 4 x 200 m kluby Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 4 x 200 m kluby Balázs Rita 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žkm 4 x 200 m kluby Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Berešíková Ema 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Žkm 4 x 200 m kluby Čériová Michaela 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm 4 x 200 m kluby Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Čudaiová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 4 x 200 m kluby Čuga Eva 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 4 x 200 m kluby Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 4 x 200 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Dolníková Nina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra
Žkm 4 x 200 m kluby Ďurišková Alžbeta 05 Slávia športové gymnázium Trenčín
Žkm 4 x 200 m kluby Dzurušová Nina 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 4 x 200 m kluby Gallová Karolína 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 4 x 200 m kluby Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 4 x 200 m kluby Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 4 x 200 m kluby Haľamová Rebeka 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Žkm 4 x 200 m kluby Hlavatá Diana 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Žkm 4 x 200 m kluby Holeková Nela 06 BŠK Banská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Hutkaiová Alexandra 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žkm 4 x 200 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žkm 4 x 200 m kluby Jamrichová Renata 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 4 x 200 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 4 x 200 m kluby Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 4 x 200 m kluby Jurovatá Sarah Alexan 05 Atletický klub AC Malacky
Žkm 4 x 200 m kluby Kadáková Nina 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Žkm 4 x 200 m kluby Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Žkm 4 x 200 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 4 x 200 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Krokvicová Hana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 4 x 200 m kluby Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 4 x 200 m kluby Kulcsárová Karolína 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žkm 4 x 200 m kluby Kundisová Kamila 05 AK Slávia TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Kuricová Tamara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 4 x 200 m kluby Kurucová Terézia 05 AO Olympia Považská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 4 x 200 m kluby Mikuličková Ina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žkm 4 x 200 m kluby Mnichova Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Palanská Lucia 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 4 x 200 m kluby Pápežová Daniela 05 BŠK Banská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Pelegrinová Leona 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou
Žkm 4 x 200 m kluby Polakovičová Adela 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 4 x 200 m kluby Pullmannová Silvia 07 Atletický klub AC Malacky
Žkm 4 x 200 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 4 x 200 m kluby Repáčová Adriana 05 BŠK Banská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Ržoncová Anna 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky
Žkm 4 x 200 m kluby Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm 4 x 200 m kluby Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Žkm 4 x 200 m kluby Spišáková Lívia 05 AK Slávia TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Trnovská Linda 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica
Žkm 4 x 200 m kluby Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm 4 x 200 m kluby Vargová Gabriela 06 AK Slávia TU Košice
Žkm 4 x 200 m kluby Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 4 x 200 m kluby Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 4 x 200 m kluby Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm 4 x 200 m kluby Žiaková Zuzana 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Žkm 4 x 200 m kluby Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Žkm výška Bátoryová Bibiana 05 BŠK Banská Bystrica 110
Žkm výška Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 145
Žkm výška Brezanová Natália 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 151
Žkm výška Demitrová Zara 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 143
Žkm výška Dlugošová Estera 05 AC Victoria Turany nad Váhom 125
Žkm výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 146
Žkm výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 154
Žkm výška Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 146
Žkm výška Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava 136
Žkm výška Hlavatá Diana 06 AC Victoria Turany nad Váhom 135
Žkm výška Jurovatá Sarah Alexan 05 Atletický klub AC Malacky 130
Žkm výška Kolozsvaryova Jana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm výška Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 125
Žkm výška Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 125
Žkm výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 135
Žkm výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 145
Žkm výška Trnovská Linda 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 130
Žkm výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 151
Žkm výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 150
Žkm výška Zavřelová Ema 05 Slávia športové gymnázium Trenčín 155
Žkm diaľka Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 427
Žkm diaľka Árendáš Linda 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 421
Žkm diaľka Batky Jázmin 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 424 451
Žkm diaľka Blaščíková Tamara 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A) 384 343
Žkm diaľka Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 500 485
Žkm diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 293
Žkm diaľka Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 424
Žkm diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 468
Žkm diaľka Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 395
Žkm diaľka Gabajová Timea 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 311
Žkm diaľka Gállová Daniela 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 369
Žkm diaľka Gallová Karolína 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 422
Žkm diaľka Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen 377
Žkm diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 412
Žkm diaľka Grebečiová Valika 07 Maraton AC Rača 396
Žkm diaľka Harceková Nikola 07 Slávia športové gymnázium Trenčín 350
Žkm diaľka Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 320
Žkm diaľka Hudecová Emma 07 Športový klub polície Žilina 292
Žkm diaľka Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 384
Žkm diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 444 471
Žkm diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 382
Žkm diaľka Kolozsvaryova Jana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 402
Žkm diaľka Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 416
Žkm diaľka Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica 383
Žkm diaľka Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 366
Žkm diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 401
Žkm diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 375
Žkm diaľka Mnichova Ema 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 400
Žkm diaľka Molnárová Sujak Ivana 07 Akademik TU Košice
Žkm diaľka Pápežová Daniela 05 BŠK Banská Bystrica 372
Žkm diaľka Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 416
Žkm diaľka Perončíková Paula 06 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš (A) 439
Žkm diaľka Polakovičová Adela 05 Atletický klub Bojničky
Žkm diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 371
Žkm diaľka Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 032
Žkm diaľka Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 312
Žkm diaľka Terezková Liliana 05 Akademik TU Košice
Žkm diaľka Thomann Hana Yumi 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 421
Žkm diaľka Vargová Gabriela 06 AK Slávia TU Košice 336
Žkm diaľka Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica 464
Žkm diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 487
Žkm guľa 3 kg Ádámová Patríca 06 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 06.65
Žkm guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.26
Žkm guľa 3 kg Baková Lea 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce 07.82
Žkm guľa 3 kg Baňacká Danielle 05 AK Slávia UK Bratislava 07.51
Žkm guľa 3 kg Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.91
Žkm guľa 3 kg Čermáková Natália 05 Atletika ŠK Skalica 10.26
Žkm guľa 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 06.42
Žkm guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 Atletika ŠK Skalica 09.72
Žkm guľa 3 kg Hasajová Eliška 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.36
Žkm guľa 3 kg Kuricová Tamara 06 Atletický klub ZZO Čadca 04.74
Žkm guľa 3 kg Kurimská Sárah 05 ŠŠK-Junior Prešov 07.15
Žkm guľa 3 kg Marcinová Michaela 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ Michalovce 07.91
Žkm guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 06.85
Žkm guľa 3 kg Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žkm guľa 3 kg Šarudiová Diana 07 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom 05.15
Žkm guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 06.45
Žkm guľa 3 kg Urbánová Natália 05 Atletický legio.klub Moldava nad Bodvou 05.23
Žkm guľa 3 kg Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.82
EleH 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.47 09.47
EleH 150 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 23.12