<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR mužov a žien, Bratislava , 17. 2. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Bača Martin 00 Akademik TU Košice 07.47
M 60 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 07.28
M 60 m Behro Martin 89 Športový klub o.z. Beluša 08.20 08.20
M 60 m Bencz Vladimír 98 AK Slávia UK Bratislava 07.71
M 60 m Bendžela Denis 98 ŠK Vital Bratislava 07.12
M 60 m Bielopotocký Martin 92 AK Slávia UK Bratislava 06.95
M 60 m Bolcár Andrej 98 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 07.53
M 60 m Bóna Patrik 99 ŠK ŠOG Nitra
M 60 m Bujna Šimon 95 AK Slávia UK Bratislava 06.68
M 60 m Dudáš Adam 01 AK Slávia UK Bratislava 07.44
M 60 m 0 Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.54
M 60 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.35
M 60 m Hollý Peter 91 Atletický klub AC Malacky 07.92
M 60 m 0 Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.29
M 60 m Hýbela Michal 84 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 60 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 07.11
M 60 m Kuchta Tomáš 93 Športový klub o.z. Beluša 07.50 07.42
M 60 m Kuľha Jakub 99 1.Atletický klub Humenné 07.22
M 60 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 07.66
M 60 m Lánik Matej 99 AK AŠK Slávia Trnava 07.19
M 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 07.85
M 60 m 0 Lendvorský Klaudio 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.72
M 60 m Masaryk Kristián 00 AK AŠK Slávia Trnava 07.72
M 60 m Maštalír Pavol 67 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.79
M 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.95
M 60 m Mečíř Adam 99 Atletika ŠK Skalica 07.37
M 60 m Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 07.28
M 60 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 08.30
M 60 m Nguyen Michal 00 AK AŠK Slávia Trnava 07.44
M 60 m Opavský Matúš 99 ŠK ŠOG Nitra 07.01
M 60 m Pach Noel Sebastian 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.84
M 60 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 06.92
M 60 m Rigler Erik 94 Atletika Bratislava 07.00 06.93
M 60 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 07.36
M 60 m Rosenberg Matej 00 Atletický klub ZTS Martin 07.28
M 60 m Schnek Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 07.24
M 60 m Schnelldorfer Aris 99 Atletický klub AC Malacky 07.84
M 60 m 0 Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.53
M 60 m Surgač Michal 95 AK Inter-SC Bratislava
M 60 m Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 07.28
M 60 m Tokoš Martin 00 AK AŠK Slávia Trnava 07.58
M 60 m Turčáni Roman 90 AK Slávia UK Bratislava 06.89
M 60 m Volko Ján 96 BK hraj na tie nohy Bratislava 06.57
M 60 m 0 Výbošťok Vladimír 47 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.44
M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 23.14
M 200 m Bencz Vladimír 98 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 22.35
M 200 m Bendžela Denis 98 ŠK Vital Bratislava 23.10
M 200 m Bolcár Andrej 98 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 24.90
M 200 m Bujna Šimon 95 AK Slávia UK Bratislava 21.59
M 200 m Cimerman Michal 98 AK Danica Zvolen 24.46
M 200 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 25.05
M 200 m Drugda Patrik 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá Niva
M 200 m Dudáš Adam 01 AK Slávia UK Bratislava 23.70
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.40
M 200 m Filin Jakub 97 AK AŠK Slávia Trnava 22.58
M 200 m 0 Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.98
M 200 m Hergott Peter 00 AK Slávia UK Bratislava 25.84
M 200 m 0 Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.25
M 200 m Hýbela Michal 84 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 200 m Kalmár Dávid 99 Atletický club Nové Zámky 25.16
M 200 m Košík Matúš 00 ŠK ŠOG Nitra 25.47
M 200 m 0 Kováčik Daniel 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.93
M 200 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava 27.06
M 200 m Kuľha Jakub 99 1.Atletický klub Humenné 24.06
M 200 m Lánik Matej 99 AK AŠK Slávia Trnava 22.88
M 200 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 28.29
M 200 m 0 Lendvorský Klaudio 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.92
M 200 m Lučanský Peter 96 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.80
M 200 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.31
M 200 m Macho Juraj 99 Atletika Bratislava 24.45
M 200 m Masaryk Kristián 00 AK AŠK Slávia Trnava 26.03
M 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 23.06
M 200 m Mečíř Adam 99 Atletika ŠK Skalica 23.91
M 200 m Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné
M 200 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 24.42
M 200 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 27.29
M 200 m Nguyen Michal 00 AK AŠK Slávia Trnava 24.27
M 200 m Niko Jozef 70 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.06
M 200 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 24.27
M 200 m Rigler Erik 94 Atletika Bratislava 22.20 22.53
M 200 m 0 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 200 m Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra 23.46
M 200 m Surgač Michal 95 AK Inter-SC Bratislava
M 200 m Tokoš Martin 00 AK AŠK Slávia Trnava 26.07
M 200 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 22.66
M 200 m Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky
M 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.63
M 400 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 48.51
M 400 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava 54.49
M 400 m 0 Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.37
M 400 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 51.98
M 400 m Havlík Marek 01 Atletický klub AC Malacky 50.11
M 400 m Hollý Peter 91 Atletický klub AC Malacky 53.99
M 400 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 50.98
M 400 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 58.98
M 400 m Koch Martin 93 AK Slávia UK Bratislava 50.12
M 400 m Koiš Matej 00 AC Stavbár Nitra 55.87
M 400 m 0 Kováčik Daniel 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.58
M 400 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 57.97
M 400 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 57.40
M 400 m 0 Lendvorský Klaudio 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.02
M 400 m Lučanský Peter 96 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.56
M 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.27
M 400 m Martinec Erik 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.28
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 53.48
M 400 m Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 52.37
M 400 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.82
M 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 52.64
M 400 m Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra 51.19
M 400 m Schnelldorfer Aris 99 Atletický klub AC Malacky 57.46
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia športové gymnázium Trenčín 55.71
M 400 m Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 55.22
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 52.80
M 400 m Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky 61.93
M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.64
M 800 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 1:59.07
M 800 m Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:58.25
M 800 m Drugda Patrik 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá Niva 1:59.42
M 800 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 1:59.84
M 800 m Fulop István 01 Atletický club Nové Zámky 2:16.44
M 800 m Guga Sebastián 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:03.78
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:54.53
M 800 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 2:15.54
M 800 m Kačina Sebastián 00 ŠK ŠOG Nitra 2:04.82
M 800 m Kalmár Dávid 99 Atletický club Nové Zámky 2:13.02
M 800 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:12.65
M 800 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 2:08.34
M 800 m Kubovčík Michal 99 Atletický club Kriváň Liptovský Mikuláš 2:03.47
M 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2:10.48
M 800 m Lendvorský Leonard 92 BK hraj na tie nohy Bratislava
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.68
M 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:22.61
M 800 m Prívara Lukáš 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto 2:07.08
M 800 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 1:58.50
M 800 m Talán Matúš 96 AC Stavbár Nitra 1:50.52
M 800 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 2:01.55
M 800 m Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky 2:21.83
M 1500 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 4:58.34
M 1500 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 4:13.28
M 1500 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 4:03.07
M 1500 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4:30.86
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:03.94
M 1500 m Kubovčík Michal 99 Atletický club Kriváň Liptovský Mikuláš 4:19.17
M 1500 m Lendvorský Leonard 92 BK hraj na tie nohy Bratislava 4:00.74
M 1500 m Marko Ján 00 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4:06.39
M 1500 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 4:01.11
M 1500 m Mikuš Igor 94 KĽŠ KRYHA Bratislava 4:48.52
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:59.04
M 1500 m Slivka Pavol 01 ŠK ŠOG Nitra 4:45.61
M 1500 m Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra 4:03.05
M 1500 m Talán Matúš 96 AC Stavbár Nitra 4:02.86
M 3000 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 10:32.32
M 3000 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 08:48.84
M 3000 m Brezovský Dušan 65 AK Veterán Bratislava 10:10.65
M 3000 m Csiba Boris 80 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m Fencik Jozef 88 MBO Strážske
M 3000 m Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava 09:15.57
M 3000 m Gregor Michal 79 AK Veterán Bratislava 11:34.15
M 3000 m Hladík Marek 90 BK hraj na tie nohy Bratislava 08:52.07
M 3000 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 11:08.27
M 3000 m Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky 09:07.39 09:19.32
M 3000 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 08:50.00
M 3000 m Kováč Michal 91 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09:07.42
M 3000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:42.38
M 3000 m Krascsenits Dávid 88 AK Slávia UK Bratislava 09:45.28
M 3000 m Likavský Peter 62 AK Veterán Bratislava 11:45.14
M 3000 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 08:45.92
M 3000 m Mráz Jozef 80 AK Veterán Bratislava 10:27.98
M 3000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 09:26.42
M 3000 m Pástor Imrich 74 AK Slávia TU Košice 09:32.84
M 3000 m Repčík Jozef 86 BK hraj na tie nohy Bratislava 08:40.74
M 3000 m Schieber Matej 96 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09:38.77
M 3000 m Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava 10:57.29
M 3000 m Vyšňovský Patrik 91 MBO Strážske 09:20.48
M 3000 m Wahlandt Šimon 92 BK hraj na tie nohy Bratislava 09:01.77
M 60 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 08.54
M 60 m pr. 106,7 Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 08.46 08.44
M 60 m pr. 106,7 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 08.63
M 60 m pr. 106,7 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 08.25
M 60 m pr. 106,7 Halmo Marek 94 ŠK ŠOG Nitra 09.12
M 60 m pr. 106,7 0 Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.02
M 60 m pr. 106,7 Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 08.36
M 60 m pr. 106,7 Varga Maroš 99 ŠK ŠOG Nitra 09.06
M 60 m pr. 91,4 0 Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 200 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Frajberg Nikolaj 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Fulop István 01 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby Havlík Marek 01 Atletický klub AC Malacky
M 4 x 400 m kluby Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava
M 4 x 400 m kluby Kalmár Dávid 99 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
M 4 x 400 m kluby Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Krošlák Samuel Patri 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Martinec Erik 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 400 m kluby Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra
M 4 x 400 m kluby Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 220
M výška 0 Ďuračka Jozef 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 180
M výška Kalafus Martin 88 Atletika Bratislava 210 210
M výška Sýkora Martin 97 MAC REDOX Lučenec 200 200
M výška Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 197
M výška Votruba Adam 95 AK Junior Holič 200 200
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 210
M žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 350
M žrď Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 400 450
M žrď Daňko Marek 89 Akademik TU Košice 400
M žrď Ďuriško Martin 00 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 400
M žrď 0 Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 390
M žrď Krajňák Tomáš 89 Akademik TU Košice 460
M žrď Mclennan Stephen 78 AC Stavbár Nitra 420
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 320
M žrď Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 405
M žrď Ralík Maroš 01 AC Stavbár Nitra 420
M žrď Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava
M žrď Sečkár Michal 97 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 420
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 360
M diaľka Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 664
M diaľka Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 647 678
M diaľka Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 610 595
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 428
M diaľka Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 585
M diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 602
M diaľka Lučka Dominik 95 AK Slávia UK Bratislava 586
M diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 683
M diaľka 0 Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 614
M diaľka Ralík Maroš 01 AC Stavbár Nitra 622
M diaľka Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 644
M diaľka 0 Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 651
M diaľka Toth Attila 96 AC Stavbár Nitra 662
M diaľka Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 640
M trojskok Brath Richard 00 ŠK ŠOG Nitra 12.49 12.11
M trojskok Hlaváč Denis 00 Akademik TU Košice 13.63
M trojskok Jursa Michal 86 Atletika Bratislava 12.56
M trojskok Letovanec Ján 98 AK Slávia UK Bratislava 12.61
M trojskok Toth Attila 96 AC Stavbár Nitra 14.52
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 16.50
M guľa 7,26 kg Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 13.35
M guľa 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 15.64
M guľa 7,26 kg Daňo Viktor 96 AK Slávia UK Bratislava 15.25
M guľa 7,26 kg Klamo Ján 97 ŠK Vital Bratislava 10.81
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 15.07
M guľa 7,26 kg Löbb Robert 88 ŠK ŠOG Nitra 15.92
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava 12.51
Ž 60 m Babiczová Veronika 99 Atletický club Nové Zámky 08.32
Ž 60 m Bartošová Nikola 98 ŠK Vital Bratislava 08.54
Ž 60 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.21
Ž 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.80
Ž 60 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.25
Ž 60 m Hulínová Alžbeta 99 AC Stavbár Nitra 00.0
Ž 60 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 07.80
Ž 60 m Krasňanská Ľubica 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.63
Ž 60 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 08.04
Ž 60 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 08.71
Ž 60 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 07.84
Ž 60 m Okásová Lenka 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.30
Ž 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 08.02
Ž 60 m Šimeková Natália 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.43
Ž 60 m Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.82
Ž 60 m 0 Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.96
Ž 60 m Tvrdoňová Bibiana 01 ŠK Vital Bratislava 08.05
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.68
Ž 60 m Záhradníková Sára 98 ŠK Vital Bratislava 08.55
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 Atletický club Nové Zámky 27.63
Ž 200 m Dudíková Ema 02 Atletika Bratislava 27.53
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 26.06
Ž 200 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 28.00
Ž 200 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.28
Ž 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 25.44
Ž 200 m Králiková Lenka 98 AK Slávia UK Bratislava 28.97
Ž 200 m Krasňanská Ľubica 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.11
Ž 200 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 25.66
Ž 200 m Malatinská Dominika 99 Atletický klub Bojničky 29.96
Ž 200 m Malková Michaela 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.43
Ž 200 m Markovičová Romana 96 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27.04
Ž 200 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 28.96
Ž 200 m Neprašová Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 200 m Svrčková Karin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.16
Ž 200 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 200 m 0 Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.88
Ž 200 m Tvrdoňová Bibiana 01 ŠK Vital Bratislava 25.69
Ž 200 m Vadlejch Lucia 88 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.59
Ž 200 m Valková Zuzana 99 Atletický club Nové Zámky
Ž 200 m Vybíralová Lenka 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 200 m Žilková Izabela 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.88
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 Atletický club Nové Zámky 62.55
Ž 400 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.37
Ž 400 m Hatinová Klára 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 62.09
Ž 400 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 64.29
Ž 400 m Klučka Vivien 99 Atletický club Nové Zámky 67.66
Ž 400 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 60.50
Ž 400 m Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky 62.14
Ž 400 m Markovičová Romana 96 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62.05
Ž 400 m Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.55
Ž 400 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 65.66
Ž 400 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 59.37 59.37
Ž 400 m Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.36 58.36
Ž 400 m Valková Zuzana 99 Atletický club Nové Zámky
Ž 400 m Zapletalová Emma 00 ŠK ŠOG Nitra 55.29 55.87
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58.72
Ž 800 m Csóková Enikő 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:28.87
Ž 800 m Hatinová Klára 00 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:23.31
Ž 800 m Klačanová Lucia 73 AK Veterán Bratislava 2:46.06
Ž 800 m Klučka Vivien 99 Atletický club Nové Zámky 2:42.09
Ž 800 m Máčalová Terézia 97 AK AŠK Slávia Trnava 2:29.64
Ž 800 m Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:23.01
Ž 800 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 2:45.92
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:16.90
Ž 800 m Slivková Adriana 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:22.61
Ž 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:20.76
Ž 800 m Šišoláková Lucia 02 Slávia športové gymnázium Trenčín 2:19.83
Ž 800 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 2:21.61
Ž 800 m Švenková Barbora 03 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:29.81
Ž 1500 m Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 5:23.02
Ž 1500 m Beľová Katarína 84 Atletický klub ZTS Martin 4:37.21
Ž 1500 m Hollá Aneta 89 Atletický klub AC Malacky 5:20.61
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 4:47.74
Ž 1500 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 5:44.32
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 1500 m Stachová Anita 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 5:10.34
Ž 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:04.04
Ž 1500 m Štefundová Nikola 98 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto 4:58.84
Ž 1500 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 5:15.57
Ž 1500 m Vraníková Erika 99 AO Sparta Považská Bystrica 5:01.61
Ž 3000 m Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 11:44.30
Ž 3000 m Beľová Katarína 84 Atletický klub ZTS Martin 10:01.22
Ž 3000 m Brezovská Barbora 82 Slávia športové gymnázium Trenčín 11:07.94
Ž 3000 m Grolmusová Bibiana 99 Atletický club Nové Zámky 11:49.34
Ž 3000 m Hollá Aneta 89 Atletický klub AC Malacky 11:54.14
Ž 3000 m Kadlečíková Edita 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11:13.07
Ž 3000 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 10:43.09
Ž 3000 m Stoličná Zuzana 68 AK Veterán Bratislava 12:19.86
Ž 3000 m Zavadská Alexandra 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto 10:01.92
Ž 3000 m Zsideková Erika 00 Atletický club Nové Zámky
Ž 60 m pr. 83,8 Buckulčíková Mária 00 Atletický klub ZTS Martin 09.64
Ž 60 m pr. 83,8 Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.08
Ž 60 m pr. 83,8 Čelková Gabriela 99 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.16
Ž 60 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 09.46 09.48
Ž 60 m pr. 83,8 Dudíková Ema 02 Atletika Bratislava 09.28 09.36
Ž 60 m pr. 83,8 Lukáčová Simona 99 ŠK ŠOG Nitra 09.47
Ž 60 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 08.84
Ž 60 m pr. 83,8 Vadlejch Lucia 88 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.48
Ž 4 x 200 m kluby Babiczová Veronika 99 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 200 m kluby Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 200 m kluby Hladíková Petra 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Klučka Vivien 99 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 200 m kluby Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 200 m kluby Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 200 m kluby Lehenová Monika 02 Atletický klub Bojničky
Ž 4 x 200 m kluby Lehocká Natália 00 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Malatinská Dominika 99 Atletický klub Bojničky
Ž 4 x 200 m kluby Malková Michaela 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Markovičová Romana 96 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 200 m kluby Okásová Lenka 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Svrčková Karin 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 200 m kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Ž 4 x 200 m kluby Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Trnková Viktória 00 Atletický klub Bojničky
Ž 4 x 200 m kluby Valková Zuzana 99 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 200 m kluby Zapletalová Emma 00 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Grolmusová Bibiana 99 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Klučka Vivien 99 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Markovičová Romana 96 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Slivková Adriana 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Valková Zuzana 99 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Zsideková Erika 00 Atletický club Nové Zámky
Ž 4 x 400 m kluby Žilková Izabela 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž výška Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 156 150
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 174 174
Ž výška Butkovská Simona 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 165
Ž výška Hrašková Ema 98 AK Slávia UK Bratislava 165
Ž výška Kažimirová Miroslava 88 AK Slávia UK Bratislava 174
Ž výška Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 161
Ž výška Michlíková Miroslava 91 AK Slávia UK Bratislava 170
Ž výška Zavilinská Monika 99 AK Junior Holič 183 183
Ž žrď Beláňová Jana 97 AC Stavbár Nitra 310
Ž žrď Duvačová Anna Mária 93 AK Spartak Dubnica nad Váhom 360
Ž žrď Fujeríková Katarína 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 280
Ž žrď Kuníková Lucia 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 250
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Ž žrď Ošková Romana 99 Atletický club Kriváň Liptovský Mikuláš 330
Ž žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica 290
Ž žrď Režná Petra 90 AK Spartak Dubnica nad Váhom 240
Ž žrď Šajbenová Klára 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 320
Ž diaľka Baňovičová Monika 95 AK Slávia UK Bratislava 581
Ž diaľka Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 532
Ž diaľka Hulínová Alžbeta 99 AC Stavbár Nitra 498
Ž diaľka Lehocká Natália 00 ŠK ŠOG Nitra 552 545
Ž diaľka Ošková Romana 99 Atletický club Kriváň Liptovský Mikuláš 482
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 529
Ž diaľka Vadlejch Lucia 88 AK Spartak Dubnica nad Váhom 632
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.65
Ž trojskok Maláková Darlene 01 AK Slávia UK Bratislava 10.75
Ž trojskok Tóthová Zuzana 99 AK Slávia UK Bratislava 10.00
Ž trojskok Vanovčanová Hana 99 AK Slávia UK Bratislava 11.97
Ž guľa 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.36
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia športové gymnázium Trenčín 09.87
Ž guľa 4 kg Kolozsváryová Táňa 98 ŠK Vital Bratislava 11.56
Ž guľa 4 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 14.76
Ž guľa 4 kg Manojlovič Marína 81 Atletika Bratislava 06.73 06.73
Ž guľa 4 kg Maňovská Jana 00 ŠK ŠOG Nitra 11.78
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 Atletika ŠK Skalica 11.97
Ž guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia športové gymnázium Trenčín 12.37