<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický piatok ml. a najml. žiactvo, Bratislava , 9. 2. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 150 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 150 m Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 21.91
Mžci 150 m Čambálik Matúš 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 25.46
Mžci 150 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 22.21
Mžci 150 m Fajner Marek (SVK) 05 šk Comenium Michalovce
Mžci 150 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.61
Mžci 150 m Kling Adam 06 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 150 m Meško Michal 06 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 150 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 150 m Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 150 m Šmilňák Matej 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.45
Mžci 1500 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 1500 m Bujdoš Dávid (SVK) 06 šk Comenium Michalovce
Mžci 1500 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky
Mžci 4 x 200 m kluby Kling Adam 06 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 4 x 200 m kluby Meško Michal 06 AK Inter-SC Bratislava
Mžci 4 x 200 m kluby Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Mžci výška Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 150
Mžci výška Dúbravec Andrej 06 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžci výška Gazda Adam (SVK) 06 šk Comenium Michalovce
Mžci výška Mráz Tomáš (SVK) 06 šk Comenium Michalovce
Mžci výška Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 140
Mžci výška Tršťanský Vladimír 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 123
Mžci diaľka Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 393
Mžci diaľka Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 434
Mžci diaľka Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 440
Mžci diaľka Čambálik Matúš 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžci diaľka Fajner Marek (SVK) 05 šk Comenium Michalovce
Mžci diaľka Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 368
Mžci diaľka Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 349
Mžci diaľka Šmilňák Matej 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.26
Mžky 150 m Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.97
Mžky 150 m Bieleková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Csáderová Katarína 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.71 21.87
Mžky 150 m Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Dolníková Nina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Gombosová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava 22.18
Mžky 150 m Hasajová Eliška 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 25.42
Mžky 150 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky 22.87
Mžky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.70
Mžky 150 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.33
Mžky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.33
Mžky 150 m Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince
Mžky 150 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 150 m Marková Michaela 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Mikuličková Ina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.20
Mžky 150 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.41
Mžky 150 m Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 150 m Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Vachová Zuzana 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 150 m Valentínová Ella 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky 150 m Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 1500 m Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Marková Michaela 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Vachová Zuzana 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky 4 x 200 m kluby Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky výška Bieleková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 127
Mžky výška Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 140
Mžky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Mžky výška Polakovičová Adela 05 Atletický klub Bojničky
Mžky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 145
Mžky diaľka Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 424
Mžky diaľka Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 454 388
Mžky diaľka Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 500 472
Mžky diaľka Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 404
Mžky diaľka Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 387
Mžky diaľka Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Hasajová Eliška 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 384
Mžky diaľka Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 382
Mžky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 402
Mžky diaľka Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 368
Mžky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 416
Mžky diaľka Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince
Mžky diaľka Mikuličková Ina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 318
Mžky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 378
Mžky diaľka Polakovičová Adela 05 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Valentínová Ella 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Mžky diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
Nžci 60 m Janek Ján 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.31
Nžci 60 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 60 m Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Bulgan Jerguš 08 Atletika ŠK Skalica
Nžci 150 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Nžci 150 m Dostál Dávid 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Ďuriš Martin 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Horpin Aymerick 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Janek Ján 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 150 m Kuliňák Patrik (SVK) 07 šk Comenium Michalovce
Nžci 150 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 22.42 23.33
Nžci 150 m Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.33
Nžci 150 m Mesárošová Patrícia (SVK) 07 šk Comenium Michalovce
Nžci 150 m Michálek David 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžci 150 m Nagy Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 150 m Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 150 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Nžci 150 m Prosták Miroslav (SVK) 07 šk Comenium Michalovce
Nžci 150 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 150 m Šipošová Zuzana (SVK) 07 šk Comenium Michalovce
Nžci 150 m Výbošťok Daniel 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 1000 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Nžci 1000 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 3:26.22
Nžci 4 x 50 m kluby Dostál Dávid 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 4 x 50 m kluby Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 4 x 50 m kluby Horpin Aymerick 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 4 x 50 m kluby Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 4 x 50 m kluby Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 4 x 50 m kluby Nagy Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 4 x 50 m kluby Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 4 x 50 m kluby Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci 4 x 50 m kluby Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci diaľka Bulgan Jerguš 08 Atletika ŠK Skalica
Nžci diaľka Ďuriš Martin 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 336
Nžci diaľka Janek Ján 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 342
Nžci diaľka Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci diaľka Nagy Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci diaľka Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci diaľka Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžci diaľka Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.97
Nžky 150 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 150 m Hamarová Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Kostolanská Maya 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Kráčmar Stela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.55
Nžky 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Majerčíková Tereza 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Martišová Diana 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky 1000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky
Nžky 1000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky 1000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 50 m kluby Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 50 m kluby Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 50 m kluby Hamarová Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 50 m kluby Kostolanská Maya 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 50 m kluby Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 50 m kluby Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 50 m kluby Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 4 x 50 m kluby Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 388
Nžky diaľka Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 275
Nžky diaľka Kráčmar Stela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 348
Nžky diaľka Majerčíková Tereza 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 354
Nžky diaľka Martišová Diana 08 Atletika ŠK Skalica 310
Nžky diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky