<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický piatok ml. a najml. žiactvo, Bratislava , 9. 2. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žcm 150 m Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žcm 150 m Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 21.91
Žcm 150 m Čambálik Matúš 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 25.46
Žcm 150 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 22.21
Žcm 150 m Fajner Marek (SVK) 05 šk Comenium Michalovce
Žcm 150 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.61
Žcm 150 m Kling Adam 06 AK Inter-SC Bratislava
Žcm 150 m Meško Michal 06 AK Inter-SC Bratislava
Žcm 150 m Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žcm 150 m Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žcm 150 m Šmilňák Matej 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.45
Žcm 1500 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žcm 1500 m Bujdoš Dávid (SVK) 06 šk Comenium Michalovce
Žcm 1500 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky
Žcm 4 x 200 m kluby Kling Adam 06 AK Inter-SC Bratislava
Žcm 4 x 200 m kluby Meško Michal 06 AK Inter-SC Bratislava
Žcm 4 x 200 m kluby Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Žcm výška Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 150
Žcm výška Dúbravec Andrej 06 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žcm výška Gazda Adam (SVK) 06 šk Comenium Michalovce
Žcm výška Mráz Tomáš (SVK) 06 šk Comenium Michalovce
Žcm výška Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 140
Žcm výška Tršťanský Vladimír 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 123
Žcm diaľka Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 393
Žcm diaľka Basile Tommaso 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 434
Žcm diaľka Bučko Norbert 05 Atletický klub Bojničky 440
Žcm diaľka Čambálik Matúš 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Žcm diaľka Fajner Marek (SVK) 05 šk Comenium Michalovce
Žcm diaľka Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 368
Žcm diaľka Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žcm diaľka Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žcm diaľka Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 349
Žcm diaľka Šmilňák Matej 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 150 m Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 150 m Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.26
Žkm 150 m Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.97
Žkm 150 m Bieleková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 150 m Csáderová Katarína 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 150 m Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.71 21.87
Žkm 150 m Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 150 m Dolníková Nina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 150 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žkm 150 m Gombosová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 150 m Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava 22.18
Žkm 150 m Hasajová Eliška 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 150 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Žkm 150 m Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 25.42
Žkm 150 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky 22.87
Žkm 150 m Kolozsvaryova Jana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.70
Žkm 150 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.33
Žkm 150 m Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 22.33
Žkm 150 m Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince
Žkm 150 m Lachová Leila Mária 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žkm 150 m Marková Michaela 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 150 m Mikuličková Ina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 25.20
Žkm 150 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 150 m Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 150 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 150 m Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 150 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.41
Žkm 150 m Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 150 m Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 150 m Vachová Zuzana 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 150 m Valentínová Ella 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Žkm 150 m Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 1500 m Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 1500 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 1500 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žkm 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Marková Michaela 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Strašková Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Urszínyová Dominika 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Vachová Zuzana 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm 4 x 200 m kluby Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm výška Bieleková Barbora 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 127
Žkm výška Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 140
Žkm výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Žkm výška Polakovičová Adela 05 Atletický klub Bojničky
Žkm výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 145
Žkm diaľka Antošová Zuzana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 424
Žkm diaľka Bankošová Barbora 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 454 388
Žkm diaľka Čorejová Tereza 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 500 472
Žkm diaľka Debnárová Ema 05 Atletický klub Bojničky 404
Žkm diaľka Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 387
Žkm diaľka Grygerova Natália 05 AK Slávia UK Bratislava
Žkm diaľka Hasajová Eliška 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 384
Žkm diaľka Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žkm diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 382
Žkm diaľka Kolozsvaryova Jana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 402
Žkm diaľka Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 368
Žkm diaľka Krajčovičová Zuzana 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 416
Žkm diaľka Kúšová Rebeka 05 ŠK mesta Dudince
Žkm diaľka Mikuličková Ina 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 318
Žkm diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm diaľka Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 378
Žkm diaľka Polakovičová Adela 05 Atletický klub Bojničky
Žkm diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm diaľka Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žkm diaľka Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm diaľka Valentínová Ella 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Žkm diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žkm diaľka Wágnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žkm diaľka Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
EleH 60 m Janek Ján 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.31
EleH 60 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleH 60 m Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleH 150 m Bulgan Jerguš 08 Atletika ŠK Skalica
EleH 150 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
EleH 150 m Dostál Dávid 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 150 m Ďuriš Martin 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 150 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 150 m Horpin Aymerick 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 150 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 150 m Janek Ján 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleH 150 m Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 150 m Kuliňák Patrik (SVK) 07 šk Comenium Michalovce
EleH 150 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 22.42 23.33
EleH 150 m Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.33
EleH 150 m Mesárošová Patrícia (SVK) 07 šk Comenium Michalovce
EleH 150 m Michálek David 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
EleH 150 m Nagy Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 150 m Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 150 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
EleH 150 m Prosták Miroslav (SVK) 07 šk Comenium Michalovce
EleH 150 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 150 m Šipošová Zuzana (SVK) 07 šk Comenium Michalovce
EleH 150 m Výbošťok Daniel 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 1000 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
EleH 1000 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 3:26.22
EleH 4 x 50 m kluby Dostál Dávid 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 4 x 50 m kluby Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 4 x 50 m kluby Horpin Aymerick 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 4 x 50 m kluby Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 4 x 50 m kluby Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 4 x 50 m kluby Nagy Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 4 x 50 m kluby Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 4 x 50 m kluby Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH 4 x 50 m kluby Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH diaľka Bulgan Jerguš 08 Atletika ŠK Skalica
EleH diaľka Ďuriš Martin 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 336
EleH diaľka Janek Ján 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 342
EleH diaľka Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleH diaľka Kratochvíl Juraj 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH diaľka Nagy Alex 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH diaľka Nagy Michal 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH diaľka Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleH diaľka Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleH diaľka Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 60 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
EleZ 150 m Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 21.97
EleZ 150 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica
EleZ 150 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
EleZ 150 m Hamarová Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky
EleZ 150 m Kostolanská Maya 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Kráčmar Stela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.55
EleZ 150 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Majerčíková Tereza 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleZ 150 m Martišová Diana 08 Atletika ŠK Skalica
EleZ 150 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
EleZ 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 150 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
EleZ 1000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky
EleZ 1000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
EleZ 1000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky
EleZ 4 x 50 m kluby Alaksová Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 4 x 50 m kluby Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 4 x 50 m kluby Hamarová Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 4 x 50 m kluby Kostolanská Maya 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 4 x 50 m kluby Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 4 x 50 m kluby Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 4 x 50 m kluby Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 4 x 50 m kluby Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ diaľka Bendová Ema 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 388
EleZ diaľka Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica
EleZ diaľka Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 275
EleZ diaľka Kráčmar Stela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 348
EleZ diaľka Majerčíková Tereza 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 354
EleZ diaľka Martišová Diana 08 Atletika ŠK Skalica 310
EleZ diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
EleZ diaľka Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
EleZ diaľka Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky